קורס מהאוּוֶרִין

מה זה מהאוּוֶרִין?

מהאוורין מאת לוהאריה, היא שיטה ייחודית וחדשנית, שמורכבת מ- 14 תנוחות גוף, המאפשרות לכל אדם להתחבר להזנה אנרגטית חדשה, ולהעצים את החיבור לגוף הפיסי והאנרגטי.

שימוש בשיטה מוביל לרווחה ואיזון כללי של הגוף, הרגש, המחשבה, הרצונות, יכולת החישה, והמערכת האנרגטית התדרית של האדם. כמו כן, תרגול השיטה מחזק את החיבור של האדם לשקט פנימי, עוצמה, אינטואיציה, ידיעת הלב, ולעצמי האותנטי.

תרגול תדיר של השיטה יוצר הזרמה של אנרגיה ייעודית, שמגבירה מיקוד, מעצימה את תהליך ההתפתחות של האדם, ומאפשרת לו ליצור שינויי עומק מהירים וקלים בהיבטי נפש, בהרגלים והתניות, ובכל דפוס שאינו משרת אותו יותר.

השיטה קלה מאוד לשימוש, מתאימה לכל הגילאים, וניתן להשתמש בה בכל מקום, תרגול יומיומי בן מספר דקות יכול להוביל לשינויים משמעותיים וגדולים.
 

מהן התנוחות של העמדת הגוף?

התנוחות מהוות רצף אנרגטי שלם, היוצר השפעה רבת-עוצמה, על ידי ביסוס של מוקדים אנרגטיים במערכת האנרגטית, הנפשית והפיסית של האדם. התנוחות נטולות מאמץ גופני וכאשר שוזרים לתוכן התכוונות מודעותית ותודעתית, הן מאפשרות זרימה אנרגטית.

השיטה מותאמת לביצוע על ידי כל אדם, בסביבתו הטבעית, וללא כל עזרים נוספים. במסגרת הקורס האדם עובר קידוד אנרגטי לתנוחות, בעבור שימושו האישי בלבד.
 

כיצד השיטה פועלת?

מאחורי כל תנוחה יש רקע תודעתי רחב ותמיכה אנרגטית בתדרים חדשניים - תדרי אלפא ואומגה.

תדרי אלפא ואומגה הינם תדרים של הזנה אנרגטית מתקדמת שמובאים על ידי האוניברסיטה הקוסמית. תדרים אלו מאפשרים לכל אדם להתחבר לעצמי המזוקק שלו וליצור האצה התפתחותית גדולה.

שיטת מהאוורין מעניקה גישה למשיכה ספציפית ויעודית של תדרי אלפא ואומגה למי שלומד אותה.

השימוש בתנוחות הגוף מלווה במילות קוד, המייצגות את ההזנה האנרגטית שכל מנח יוצר ואת התודעה העומדת מאחוריו.

השימוש בשיטה מתניע את המרכזים האנרגטים של האדם ויוצר הזרמות אנרגטיות המאפשרות עליית מדרגה בכל תחום בחיים.
 

מה לומדים בקורס?

הקורס הינו מסלול הכשרה בן יומיים הכולל:

✅ למידת התודעה העומדת מאחורי תנוחות הגוף
✅ יצירת קידוד אנרגטי במשתתפים לשם שימוש באנרגיה שניתן למשוך
✅ תרגול פיזי של תנוחות הגוף והכשרה לשימוש בהן

את הקורס מלווים ספר וכרטיסיות הדרכה שמסייעים בעבודה אישית עם תנוחות הגוף לאחר סיומו. הקורס מיועד לכל אדם ואינו דורש ידע מוקדם או כושר גופני.
 

למי מתאימה השיטה?

השיטה מתאימה לכל אחד ואחת שיש בהם את הרצון ליצור שקט ואיזון פנימי, לבנות את העוצמה האישית ולסגל יכולת לעבוד עם הגוף הפיזי והאנרגטי להעצמת תהליכים בחיים.

שני הקורסים הקרובים של מהאוורין, יתקיימו כקורסי אונליין:

???? קורס בוקר: ימים שישי-שבת-ראשון, בתאריכים - 8-10.5.20, שישי ושבת בין השעות: 9:00-12:00, יום ראשון בין השעות: 18:00-21:00
קישור להרשמהקורס בוקר מהאוורין

???? קורס ערב: ימים רביעי-שישי, בתאריכים 13-15.5.20, ברביעי וחמישי בין השעות: 18:00-21:00, יום שישי בין השעות: 14:00-17:00
קישור להרשמה קורס ערב מהאוורין

מוזמנים להירשם ????

מצפים לראותכם ????

האוניברסיטה הקוסמית