מפת החיים - מסלולי פוטנציאלים וגירסאות של עצמי

לוהאריה | 17.12.2019
מפת החיים האנושיים שלכם, נראית כמו משחק שבו שפע מסלולים אפשריים המקושרים זה לזה ומחוברים זה לזה באמצעות שערים וצמתים המאפשרים לכם מעבר בין מסלול למסלול באמצעות הבחירות שאתם יוצרים.

היעדר ההכרה בכך מובילה פעמים רבות לתחושות של חרטה, פספוס, החמצה, כישלון והרבה-הרבה כאב וסבל.

הכאב נובע מתחושת סופיות ומהיעדר ההכרה כי בכל רגע ורגע ניתן לבחור בין הרבה מסלולים פוטנציאלים והרבה גרסאות של מי שתוכלו להיות.

❓האם ישנן בחירות נכונות? ❓האם יש רק נתיב אחד של מימוש והגשמה עצמית?

כל רגע בחיים שלנו הוא רגע של בחירה המהווה צומת, קטן או גדול, המגדיר את מסלול החיים שבו אתם בוחרים לנוע, כך שאין באמת בחירות ״נכונות״ או ״לא נכונות״, אלא רק מניפה רחבה של אפשרויות להתפתח במשחק החיים על פני האדמה. ????

המימוש העצמי יכול להתקיים במסלולים שונים ומגוונים שחלקם חיובים וחלקים שליליים, חלקם מפתחים יותר וחלקים מפתחים פחות, חלקם מאפשרים חיים של סיפוק והנאה ואחרים מובילים לחיים שיש בהם תחושת פספוס, קושי או היעדר רווחה.

העצמי שלכם אינו מוחלט. המסלולים השונים מובילים לכל מיני גירסאות של מי שאתם יכולים להיות.

בכל הנתיבים, טמונה התפתחות בדרגות שונות ומגוונות כאשר הנתיב האופטימאלי, המאפשר להגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם, הינו נתיב המימוש המועצם.

ניתן לדמות את נתיבי החיים השונים, הפתוחים בפני כל אחד ואחת, לאוטוסטרדה שבה מסלולים רבים שאפשר לנוע ביניהם ובכך בעצם לנוע בין ריבוי גירסאות של העצמי.

בכל רגע ורגע תוכלו לקבוע אם להמשיך במסלול בו אתם מצויים או לקפוץ אל מסלול אחר שבו תגדירו את עצמכם מחדש ותיצרו גירסא חדשה של מי שאתם.

ההכרה הזו מאפשרת לשחרר תחושות של החמצה, כישלון וחרטה ואת הכאב והתסכול המתלווים להן ולהיחשף לחופש לבטא את עצמכם נקיים מפחדים ומשקעים.

מי תרצו להיות?

אוטוסטרדת האפשרויות פתוחה, נתיבי המימוש סלולים ומה שתיצרו הוא שיהיה. ✨????
לוהאריה

ציור: רנה מגריט - The Mysteries of the Horizon