מערכות אמונה ומערכות מציאות - המעבר מחוויה להוויה ולחופש בין ממדי

לוהאריה | 19.01.2015

השינוי במערכות אמונה בתנועה אל עבר העידן החדש

הקדמה

העידן החדש הולך ומתבסס בעולם ארץ ומשנה בהדרגה את המרקם ממנו עשויה מערכת המציאות.

מרקם המציאות עשוי מקומבינציות אנרגטיות של היסודות ומְעֲרָכִים אנרגטיים, המוטבעים אל הרשת המורפו-גנטית המקומית, אשר מגדירה את החוקיות של מערכת המציאות.

כל אלו משתנים בתקופה נוכחית ומבטאים, בהדרגה, מעבר מסביבת מציאות אחת לאחרת.

המעבר מסביבת המציאות של עידן האדמה לסביבת המציאות של העידן החדש, יגדיר מחדש את כל תחומי החיים על פני האדמה.

בכך, תידרש האנושות להסתגל לתפישת עולם חדשה, להיפרד ממערכות אמונה מגבילות ולמתוח את הסקאלה האישית והמחשבתית אל עבר מרחבים חדשים של אפשרויות.

זהו מעבר, הטומן בחובו התעוררות והתפקחות של בני האנוש אשר יסירו מעליהם את קורי האשליה, ישובו אל הבראשית של העצמי ויגלו את זיקוק הנתונים, המבטא את קולו של העצמי הקוסמי. ועצמי זה, הינו נוסע בין-ממדי אשר נלכד בשדות הכבידה של מערכת המציאות של עולם ארץ, הזדהה עם מערכות התדמיות שהיא מנפיקה ושכח את זהותו.

התנועה אל מעבר לאשליה ולמיסוך כרוכה בשחרור מערכות אמונה המקושרות לחוקיות שהסתיימה. אלו הן מערכות אמונה המגדירות את הסביבה ומגדירות את העצמי, ויוצרות רשת קורים הלוכדת את בן האנוש בתדמיות, חושים וחוויות, המעמעמים את הזיכרון הקדמון שבטרם הכניסה אל מערכת המציאות של עולם ארץ.

שחרור זה כמוהו כשחרור מכבלים אשר לא אפשרו לנוע אל מעבר לטווחי הגל של הממדים השלישי והרביעי, שהגדירו את מערכת המציאות של עולם ארץ.

וכאשר הכבלים משתחררים, רוחב יריעה חדש נחשף וסביבה בין ממדית הופכת להיות מרחב ההתפתחות החדש שבו ניתן לנוע בין מצבים של חוויה והוויה, בהתאם לרצון הפעיל ומשאלת הלב, מתוך הכרה פעילה וזיכרון ער ונוכח.

חבילת תודעה זו מבהירה מהן מערכות אמונה, כיצד הן בנויות ומהו הקשר שהן מקיימות עם מערכות מציאות ועם הרשתות המורפו-גנטיות. החבילה מבהירה את מהותה של המורפו-גנטיקה ככלי קוסמי בשירות התפתחות האור ומאפשרת להעמיק במהותו של כלי זה ככלי תיעוד מידע, שיתוף נתונים ותיור בין ממדי.

החבילה פורשת פרוזדור אנרגטי המאפשר להשיל מעטים ולחבור לעוגנים הפנימיים, המבטאים חיבור פעיל אל כל המצוי מעבר לממד הגשמי ומערכות האמונה המגבילות.

החבילה מסייעת להעצים את זיקוק הנתונים כחיבור פנימי מובהק ולעורר זיכרון קדמון של רצף ההתפתחות הקוסמי, המצוי מעבר לחוויית החיים הנוכחית.

לאורך כל החבילה שזורים ערכים מסולם הערכים, המבהירים כיצד הערכים ומילות הקוד מהווים גשר בין מציאות אחת לאחרת מעצם היותם מבנים מורפו-גנטיים מזוקקים, המייצגים חוקיות-על, אשר אינה מזוהה עם החוקיות של מערכת המציאות של הממדים שלישי ורביעי.

בנוסף, מבטא סולם הערכים עקרונות וערכים קוסמיים להתנהלות בסביבה בין ממדית שהינם ברי יישום בחיי היום יום האנושיים.

סולם הערכים מגשר תודעה מזוקקת, הנובעת ממציאות עילאית, ישירות אל החוויה האנושית והגשמית ובכך מהווה פרוזדור המאפשר להיחלץ מאשליית החומר ולנוע אל עבר עצמי מזוקק, אשר יש לו את החופש לנוע במרחבים הממדיים של העידן החדש.

"...אנו מעוניינים להאיר מערכיכם, להאיר באותו אור, להעיר מתוך אותה תנומה.

בשלה העת להתעורר,

בשלה העת להתעצם,

בשלה העת לצאת מתוך אותו קיפאון בו הייתם שרויים באותם תידרי אדמה,

באותו מרחב ארץ מבלבל, מסיט, מדיח,

אשר יש בו את האשליה המבלבלת, המעמידה פנים, הסוחפת.

אנו אומרים, כי אותם מנגנונים מגבילים אשר היו מנת חלקכם,

הולכים ומוסרים מכם כּשלשלאות המוסרות מאותו אחד כבול

ובכך מוציאים אתכם אל החופש, אל הדרור,

אל המנהיגות הפנימית, אל ההובלה האישית ומשם אל עבר ההובלה את האחרים..."

מועצת העל הקוסמית 12.12.2007

 

המעבר לעידן החדש

מרחב ארץ עובר בהדרגה מטווח תדרים אחד לאחר. זוהי תנועה המייצגת שינוי בחוקיות של עידן האדמה ומעבר לעידן החדש.

החוקיות המשתנה בהדרגה משנה את מערכות ההזנה המגיעות אל עולם ארץ ומבטאת כוחות התנעה ומימון חדשים, המייצגים את עקרונות הפעולה בעידן החדש.

אלו הם עקרונות המביאים עימם פתיחה אל הרב ממד, ראיה כוללת ורחבה המזהה את הקשר הקיים בין כל מרכיבי היקום, יכולת יצירה ובריאה מתגברת, מהירות של תנועה התפתחותית, עיבוד תהליכים, שהינו יעיל וזריז, גמישות, דינאמיות, יצירתיות ועצמאות אישית המחוברת לפעולה כקולקטיב של בוראים שותפים, על פי העיקרון הכלל והפרט שזורים כאחד ועוד.

עקרונות הפעולה מבוססים על חיבור מובהק ומזוקק לסולם ערכים קוסמי המבטיח את השזירה ההרמונית של כלל נתיבי ההתפתחות זה בזה, באורח שיש בו הפריה הדדית, שיתוף נתונים ופיתוח הנובע מתודעת השדה המאוחד.

המעבר אל העידן החדש מסיר את תקרת הזכוכית מעל עולם ארץ ופותח שערים, הן גשמיים והן תודעתיים, אל עבר מרחבי אדמה חדשה המייצגים ממדים בעלי חוקיות שונה מזו שהייתה מוכרת בעולם ארץ. אלו ממדים אשר לא היו נגישים עד כה, החורגים מגבולות המוכר והידוע.

בסוף 2012 נחצתה מסה קריטית בתהליכים אלו והפתח אל עבר הרב ממד נפתח ברמה ראשונית, אשר תלך תתרחב ותתבסס ככל שנעמיק אל תוך העידן החדש והחוקיות שהוא מייצג.

"...עליכם להבין, שאותו מצב נתון של 2012 יהא כזה אשר בו אותם ערכים פרמטרים, המגדירים את האטמוספרה של העולם שבו אתם שוהים, יהיו כאלה שיחצו את המסה הקריטית של השינוי. ומצב נוסף, יהיה המצב, אשר בו אותו מצב של שדות כבידה, אותו מגן דוד ידוע לכם, יהיו כאלה, אשר יתנתקו זה מזה כתוצאה מאותו שינוי בערכים הפרמטריים.

ובכך, מצב, שכל אלה המתואמים לדרגות תודעה שונות, לדרגות רטיטה שונות, הפועלות בדרגות צפיפות מולקולארית שונה, קרי, כבידה שונה, יוכלו לייצר תיעול של עצמם אל עבר אזורי חסות חדשים.

עליכם להבין נתון זה, מכיוון, שזה הוא אותו היבט של ניתוק זמן ממרחב והתפלגות לספקטרום אירועים, אופק אירועים, של מציאויות מקבילות בתדירויות שונות של כבידה בתדירויות שונות של תודעה.

עליכם להבין נתון זה, מכיוון, שאותו מצב שייווצר הינו המצב שאותה דרגה של כבידה, כפי שאתם מכנים אותה - ארץ, תהא כזו, אשר יהיה לה את הרצף ההמשכי. לא נבוא ונאמר כי כדור הארץ שלכם יחרב או יתבטל כפי שאתם מכירים אותו. אך לצד אותו מצב של ארץ בחומר הדחוס ייווצר המצב של מיפתח של אפשרויות גישה, למציאויות מקבילות, נאמר, לכדור הארץ בהיבטים תיאורטיים יותר, בתדירות שונה. ובכך, מצב של יכולת לנוע אל עבר מיפתחי התפתחות חדשניים..."

הליבה המרכזית – המעבר העתידי למציאויות ממדיות גבוהות 25.1.2011

הרשתות המורפוגנטיות

מורפו = צורה.

גנטיקה = ידע קוסמי נצבר.

מורפו-גנטיקה = שיטת תיעוד קוסמית, המקטלגת ומתעדת ידע קוסמי במבנים גיאומטריים ייחודיים, שיש בהם את יכולת התהודה.

היכלי הנתונים הבריאתיים, מהווים שדות חיים של תבונה עילאית, המרושתות ברשתות מידע בעלות מגוון צורני עשיר, אשר מרובד בספי תדירות ותודעה משתנים. אלו הן רשתות גיאומטריות, האוגדות בתוכן מרחבי התפתחות, מערכות מציאות וגם אזורים לתיעוד המידע ההתפתחותי.

כל התנועה הקוסמית מבוססת על רשת מורפו-גנטית כלל יקומית, המהווה את רשת הקואורדינטות הבריאתית בתוכן נעים בני משפחת האור.

הרשת המורפו-גנטית הקוסמית, הינה רשת שיתוף נתונים שבתוכה אזורי התנסות והתפתחות המהווים מערכות מציאות לצורך וגם אזורים המשמשים לתיעוד נתונים בהיכלים ייעודיים האוגדים את תחביר תולדות הקוסמוס.

באופיין פעולה זה, יוצרת הבריאה את היכלי הנתונים הבריאתיים, שהינם ספריות חיות לשירות הכלל הפועלות על בסיס תאימות. בכך, על פי עקרונות השדה המאוחד וערכיו, כל פרט יהא חשוף לרשתות התואמות את פנימיותו ואת המדרגה ההתפתחותית בה הוא מצוי ויוכל לנוע בתוך הרשתות הגיאומטריות המורפו-גנטיות, על ידי יצירת התאימות הפנימית, הבעת הכוונה ליצירת ממשק וחיבור אל המרחב הרצוי.

על פי החוקיות הקוסמית, הרשתות המורפו-גנטיות השונות שזורות זו בזו ומעבירות מידע זו לזו. זהו עיקרון השזירה הקוונטית, המבטיח כי שיא מטריצה ברשת מורפו-גנטית אחת ייצור מיד עירור ברשתות מורפו-גנטיות מקושרות ובכך כל מטריצת ההתפתחות של האור פועמת ומתפתחת באורח תדיר מסונכרן ומתואם.
 

מערכות מציאות ורשתות מורפו-גנטיות

בממדים השונים, מתקיימות דרגות שונות של כבידה וצפיפות.

הכבידה וצפיפות החומר, מקושרים לרשת מורפו-גנטית מקומית אשר בה טבועים כל הערכים המגדירים את מערכת המציאות. אלו הם ערכים השזורים זה בזה לכדי מעשה מרקם המגדיר כיצד תראה מערכת המציאות ומה העקרונות שיתקיימו בה.

המבנה המורפו-גנטי המוביל אשר הגדיר את מערכת המציאות של עולם ארץ, היה המגן דוד והוא סיפר את סיפורו של עולם ארץ ככזה המתרגם אנרגיה קוסמית אל תוך שדה כבידה המבטא חומר דחוס וחוויה גשמית.

"...אם תתבוננו, ואנו כבר הזכרנו זאת, על אותו מודל של גיאומטריה של מגן דוד, הרי שתזהו, שאותה גיאומטריה באה לספר לכם על אותם מצבים, אשר בהם אותו שדה כבידה, אשר אינו דחוס, מתגלם ומכפיף עצמו לתוך שדה כבידה דחוס ובכך, רוח מבטאת עצמה בחומר - אותן נשמות שלכם מתגלמות באותם גופים ביולוגיים. אותן רמות של אנרגיה בריאתית מתרגמת עצמה לממשות פיסית באותו עולם שלכם בחינת עולמו של ה-יהוה, אשר יש בו את הצמחייה, ויש בו את הטבע, ויש בו את המשאבים הפיזיולוגיים החומריים, ויש בו את היסודות הפיסיים ויש בו את הגלוי לעין הביולוגית.

ועליכם להבין, שכאשר אותו מצב של רוח מכפיף עצמו על חומר, בדרגת שדות הסתברות פוגשים זה את זה, הרי, שנוצר המצב של יחסי זמן מרחב, אשר בתוכם הייתם כלואים..."

הליבה המרכזית – המעבר העתידי למציאויות ממדיות גבוהות  25.1.2011
 

הבריאה מורכבת ממארגים של רשתות מורפו-גנטיות, המקושרות זו לזו ומנהלות ביניהן יחסי גומלין של הפריה הדדית. זהו קשר קוסמי עמוק ורב עוצמה, הנובע מהיותה של הבריאה גוף רחב ידיים, שכל חלקיו, השונים והמגוונים, מקושרים זה לזה, מנהלים ביניהם תקשורת ומתואמים, באורח תדיר, באמצעות מרכז מהות, המחזיק באמת המשותפת של כלל החלקים כולם.

מרכז מהות זה טמון בלב הכלל יקום ומהווה את הלב הקוסמי והמוח הקוסמי הפועמים את פעימות ההתפתחות בהתאם לתכנית המקור ומווסתים את פעילות הגוף הכלל יקומי הרחב, על שלל מערכות המציאות המתקיימות בו.

"...אם תתבוננו על אותו מערך כולל, שאנו מבקשים לתאר לכם, הרי שתזהו מערך, אשר יש לו את אותו תחביר ראשי, את אותו מסד נתונים ראשי, אותה מהות לוהאר. ויש את אותם מסדי נתונים ניזונים ומתפלגים בתולדות והאצלות, מאותו מסד נתונים ראשי ואלו הן אותן רשתות מורפו-גנטיות, המגדירות תחביר, המגדירות צורה, המגדירות אסכולה, המגדירות סף התפתחות, המגדירות גוון, המגדירות רטט, צליל, המגדירות מנעדים של התפתחות, המגדירות את אותה חוקיות..."

לוהאר – שחרור אור לכוד בתדמיות 15.3.2014

הקשר שבין מערכת מציאות למערכות אמונה

בעולמות האדמה השונים והמגוונים שביקום המקומי של החומר הדחוס מקושרות מערכות המציאות למערכות אמונה, הנובעות מהתנסות בתוך טווח האפשרויות שמציעה מערכת המציאות וקטלוג של טווח זה במערכת תבניות והקשרים.

התנועה ברב ממד הנפתחת במעבר אל העידן החדש, הינה תנועה בתוך ריבוי של מערכות מציאויות, בריבוי של ממדים, המקושרים כולם זה לזה.

בכך נוצרת תנועה ממערכת הקשרים אחת לאחרת בתוך סקאלה של אפשרויות ורשתות מורפו-גנטיות, המבטאות מערכות מציאות, כמרחבים וכלי קיבול בעבור התפתחות קוסמית.

העידן החדש – אפשרות לחופש תנועה בין מערכות מציאות

אם בעידן האדמה התקיימה ההתפתחות של האנושות בתוך מערכת מציאות אחת, מוגדרת, הרי שהעידן החדש יאפשר, לאלו המתואמים לכך, לנוע בין מערכות מציאות בחופש תנועה הנובע מן היכולת ליצור תיאום לחוקיות של אותה מערכת מציאות וממשק אליה.

במצב שכזה, נוצר ממשק בין הרשת המורפו-גנטית האישית לבין הרשת המורפו-גנטית של מערכת המציאות הרצויה, כניסה אל תוך מערכת המציאות ושהות בתוכה כמשתתף פעיל, או כצופה בלתי מעורב, המכבד את חוקי המערכת.

הכניסה אל מערכת מציאות הינה על פי עקרונותיה וערכיה, זאת מתוך כיבוד ההתפתחות המתבצעת באותה מערכת מציאות וראיית המרקם הקוסמי הרחב, הממזג את כל נתוני ההתפתחות מריבוי עולמות ומערכות מציאות, לכדי תחביר שלם.
 

עקרונות התנועה בין מערכות קוסמיות והערכים הקוסמיים המגבים

לתנועה הקוסמית הבין ממדית עקרונות פעולה ברורים ומובהקים המוודאים כי חופש התנועה בין מערכות מציאות לא יפר את האיזון המתקיים במערכת המציאות.

לכן, אלו המבקשים להיכנס אל מערכת מציאות עושים זאת או על ידי כניסה כמשתתפים פעילים, או כצופים אשר אינם מקיימים התערבות.

הנכנסים אל תוך מערכת מציאות עושים זאת בעד שערים ייעודיים, היוצרים את הממשק בין המבנה המורפו-גנטי האישי לבין המבנה המורפו-גנטי של מערכת המציאות.

הכניסה בעד שערים אלו, מאפשרת הן ליצור את התאום והן ליצור את התיעוד של הכניסה אל מערכת המציאות ובכך יכולת לבטא ממשק רציף של קבלה והנחלה, שבו הנכנסים אל מערכת המציאות ניזונים מן ההתפתחות שהיא מאפשרת ומזינים את רשת המידע של מערכת המציאות בנתוני ההתפתחות שהם יוצרים. בכך מתקיים העיקרון הקוסמי של שיתוף נתונים והפריה הדדית ונרקמות הרשומות הקוסמיות המתועדות בהיכלי הנתונים הבריאתיים.

"...כאשר תתבוננו על אותן התפלגויות של רשתות מורפו-גנטיות, הרי שאותן רשתות מורפו-גנטיות אוגדות הן את שני המצבים:

את המצב, שיש בהן את אותה נעיצה של חוקיות של מערכת מציאות. משמע, אותה רשת מורפו-גנטית, מחזיקה היא את אותן אבני בנין של מערכת מציאות, את אותן אבני בנין של שפה, של מערכת מציאות אך יוצרת היא את המצבים של השידור ואת המצבים של הקבלה.

משמע, את הקלט ואת הפלט אשר יש בהם כל העת יחסי גומלין של חוקיות של מערכת מציאות, אל מול שוהים בתוך אותה מערכת מציאות. ובכך אותה רשת מורפו-גנטית, אותן רשתות מורפו-גנטיות, הינן כאלה, אשר משתנות, כל העת, בהתאם להתפתחות במערכות המציאות..."

לוהאר – שחרור אור לכוד בתדמיות 15.3.2014

הנכנסים אל מערכת מציאות ערים לכך שמערכת המציאות משפיעה על השוהים בתוכה ובכך יוצרים ממשק מודע, שבו מתקיים הערך "דע את עצמך" ו"דע את סביבתך".

מתוך ערכת קלפי המצפן-דע את עצמך     מתוך ערכת קלפי המצפן-דע את סביבתך

התערבות בתוך מערכת מציאות, מבלי להתגלם בה כמשתתף פעיל ומבלי לקבל את חוקי המערכת, עלולה לשבש את המטריצה ולכן כניסה למערכת מציאות תהא כפופה לסולם ערכים קוסמי, המאפשר להיות כצופה ותו לא.

"...אותו מצב של מסד נתונים של עולם של ארץ, אשר מעמיד לרשותנו מרחב ה-יהוה, על בסיס של מערך שקלול נתונים, הינו כזה, אשר יצר את המצב של השקלול והפענוח את אותן התערבויות קודמות בעולם של ארץ מדרגות, נקרא לזאת כך, של תודעות ותרבויות מתקדמות.

אותו פענוח ופילוח של בסיס נתונים, זיהה שני מצבים.

אותו מצב ראשון, הינו המצב של ההסטה, ההדחה, שיוצר אזור של חומר דחוס, אזור של כבידה, על כאלה השוהים בדרגת תודעה גבוהה ויצירה של נפילה תודעתית. זה הוא היבט אחד. ההיבט השני, הינו המצב של הנסיגה מתוך אותו מצב של מאור פנים אל עבר שימוש לצורך, אל עבר הכפפה לצורך, על אותם אלה בני אנוש אשר היו מצויים בדרגת תודעה נמוכה יותר.

כאשר זיהינו את שניים אלה ראשי החץ, והיינו אומרים במאמר מוסגר, כי התקיימו במרחב של ארץ התערבויות לטובה, הרי, שיצרנו את אותו מצב של השתתה של שני ערכים פרמטריים מרכזיים. הראשון, יכולת לנוע בין דרגות תודעה שונות ללא מצב של מניעה, מכיוון, שאותה יכולת לנוע בין דרגות תודעה או בין דרגות דחיסות שונות הינה כזו מלאה, ודרגת המציאות הדחוסה מוכרת ודרגת המציאות העילאית מוכרת ובכך, העדר הפוטנציאל לנפילה תודעתית. זה הוא היבט ראשון. ואילו ההיבט השני, סולם ערכים פרמטריים מוטמע לתוך המערך, סולם ערכים ערכי אשר מהווה את המצב של תשתית לפעילות במאור פנים מחד, ומאידך, מהווה את מסד הנתונים הערכי לעידן החדש..."

הליבה המרכזית – המעבר העתידי למציאויות ממדיות גבוהות  25.1.2011

להמשך קריאה בחבילת התודעה הזו

ככל שמתקיימת גמישות ויכולת לנוע על פני סקאלה תדרית רחבה יותר, כך ניתן להתממשק למערכות מציאות בקלות ולקיים עימן יחסי גומלין ברמה הרמונית.

"... אנו באים ויוצרים בכם את אותה רמה אשר בה אותם נצנוצים צבעוניים בכם, אותה רמה של הולמות תהיה בכם לכל גוון וגוון, ברמת הנינוחות.

ברמת היכולות, הרי, שאנו אומרים כי אותה תנועה בין אותן קשתות גוונים ותדרים, הינה כזו, אשר תסייע בעדכם לייצר התניידות בין מרחבים ממדיים מגוונים, בקלות, בנוחות, כזיקית בעולמכם, היינו אומרים.

כאשר אמרנו זיקית, אנו מכוונים לכך, כי תוכלו לייצר את אותה רמה של הבעת כוונה פנימית, שינוי גוון תידרי ובכך מעבר. הבעת כוונה פנימית, שינוי גוון, מעבר. תנודתיות, השתנות, מגוונות..."

מועצת העל הקוסמית 6.2.2008

        מתוך ערכת קלפי המצפן-מגוונות

במצב שכזה, מתקיים מרכז פנימי מזוקק ומובהק המהווה נקודת תאחיזה רבת עוצמה. מרכז זה אינו מקושר למערכת מציאות ספציפית ואינו מוגדר על ידי ההקשרים שהיא מייצגת והתדמיות שהיא מאפשרת ומנפיקה.

המרכז הפנימי, הינו מרכז מהות, המחזיק באיכות האישית המזוקקת כמבנה מורפו-גנטי ייחודי ומזוקק, המקיים מרחב אוטונומי. מרחב זה, מקושר למכלול הקוסמי הרחב ומגדיר עצמו על ידי תיאום מתמיד בין הפעימה האישית לבין הפעימה הקוסמית.

המבנה המורפו-גנטי האישי המובהק, הינו זיקוק הנתונים האישי, אשר מקיים את הערך סינגולריות בשדה מאוחד.

זיקוק הנתונים עומד בזכות עצמו ובו זמנית מקושר לרקמה הקוסמית הכוללת ורואה עצמו חלק בלתי נפרד ממנה, טמון בה, מוזן ממנה ומזין אותה.

מתוך ערכת קלפי המצפן-אחדותיות סינגולריות אישית המחוברת לפעולה כבוראים שותפים ערכיות ושייכות       מתוך ערכת קלפי המצפן-דע את עצמך, חיבור אל זיקוק הנתונים ולסינגולריות האישית

"...במגמת התוקף הפעיל, נבוא ונאמר, כי אנו מעצימים עד מאוד את אותו ייצוג קוסמי המתקיים בכל אחד ואחד מכם, אותו זיקוק של נתונים, במגמת התוקף הפעיל המתקיים בכם, המאפשר לכם לנוע בנתיבכם ללא כחל ושרק, ללא מניעות, ללא מכשלות ומגבלות של אותן רמות של נפש שלכם..."

מועצת העל הקוסמית 4.11.2010

זיקוק הנתונים, אוגד סביבו את השדה האישי ואת הרשת המורפו-גנטית האישית ומשנה את השדה האישי ואת הרשת המורפו-גנטית האישית, ברמה הסתברותית, הרמונית, דינאמית, בהתאם לרצון הפעיל ומשאלת הלב, הנובעים ממרכז המהות-התמצית המורפו-גנטית, זיקוק הנתונים.

בכך, ניתן לשהות בתוך מערכת מציאות ולנהל עימה יחסי גומלין מודעים וערים, המבטאים למידה והתפתחות מתמדת.

זהו אופיין התנהלות הרמוני, שבו מתקיים בתדר המשכי חיבור פעיל לזיקוק הנתונים ונשמר זיכרון חי וער של נקודת הכניסה אל מערכת המציאות.

זיכרון זה, מקנה פרספקטיבה ואינטרפרטציה בהירה, המתבוננת על ההתנסות במערכת המציאות, כעל אחת מיני רבות.

"...מכיוון, שעליכם להבין, שאותן רמות של אינטרפרטציה הינן כאלה נדרשות ברוחב יריעה הולך ומתרחב ככל שעולים אתם בשלבים ובמעלות.

עליכם להבין, שאינטרפרטציה כאשר מנותקת היא מאותם, נקרא לזאת כך, עיוותים של אותם שדות נמוכים, הינה כזו, המאפשרת מתן של פרספקטיבה, המחברת, יותר ויותר, למבט-על נטול פניות.

וכאשר יוצרים אתם את אותם מצבים של פרספקטיבה משתנה, או חידוד אותן מערכות תרגום גבוהות שלכם על חשבון אותן מערכות אמונה נמוכות, הרי, שנוצר אותו מצב של הזדמנות לכייל את אותה תבוניות-על שלכם לאותן מערכות מחשבה אנושיות..."

הליבה המרכזית 6.4.2011

באופיין התנהלות שכזה מתקיימת התפתחות מודעת, תבונית ונטולת הזדהות, שיש בה שמירה על הסף התודעתי המהווה את "נקודת הפתיחה" אשר ממנה התחילה ההתנסות ותנועה, מסף תודעתי זה, אל מדרגות התפתחות חדשות.

בכך, ניתן לנוע ממערכת מציאות אחת לאחרת על ידי יצירת דגימת החוקיות של מערכת המציאות, שינוי השדה האישי בהתאם, יצירת ממשק דינאמי בין הרשת המורפו-גנטית האישית, הגמישה והדינאמית, לבין הרשת המורפו-גנטית של מערכת המציאות וניהול יחסי גומלין מודעים, אשר יש בהם תנועה בתוך מערכת המציאות והתנסות בתוכה, ללא הזדהות עם מערכת ההקשרים והתדמיות שהיא מספקת לשוהים בתוכה לצרכי למידה והתפתחות.

"...עליכם להבין, שאם תתבוננו על מהות מקור בראשיתה האותנטית, הרי שכאשר מהות מקור, בראשיתה האותנטית, יוצרת את הכניסה למערכת מציאות הרי שיש וודאי לכם שאותו סיגנל מקור נשמר, ואותו זיכרון בראשית נשמר ואותה מלאכת מחשבת של פסיפס עשיר וצבעוני, אשר בו טמון אותו בן מקור, אותה נקודה סינגולרית, הינו כזה אשר מזין ומוזן ומקיים את יחסי הגומלין, שבין אותו פרט סינגולרי לבין אותה כוליות, אותה רשתיות קוסמית ענפה, אותו מוח קוסמי רחב יריעה, אותה מערכת נוירונים אותו מארג צבעוני.

עליכם להבין שבכך אותה מהות מקור המקיימת סינגולריות בשדה מאוחד, יוצרת את הכניסה אל תוך מרחב של חוקיות הסתברותית, הניזונה מרשת מורפו-גנטית ובכך נשמר זיכרון המקור. ובכך קיים תיעוד, אשר יש בו את הזיכרון המלא. ובכך מתקיימת התפתחות שיש בה את התנועה מתוך בסיס פנימי איתן. היינו אומרים, כי זו היא תנועה מתוך היש והקיים.

ובכך מצב שכל אותו תחביר נרכש באותה מערכת מציאות אליה נכנס אותו פרט סינגולרי, הינו תחביר המתווסף למסד נתונים קיים. הינו תחביר המחובר כל העת לנקודת תאחיזה שלטת. ובכך יכולת להתנהל בחוקיות של מערכת מציאות, כאשר המגדר העצמי הינו כזה נשמר ברמת הערכיות המובהקת של נקודת תאחיזה סינגולרית..."

לוהאר – שחרור אור לכוד בתדמיות 15.3.2014

מתוך ערכת קלפי המצפן-זיכרון קדמון

הכניסה אל מערכת המציאות של עולם ארץ – שכחה והזדהות

הכניסה אל מערכת המציאות של עולם ארץ יצרה כניסה אל מערכת מאתגרת אשר לכדה את הרוח בחומר ויצרה הזדהות הולכת ומתגברת עם האשליה ההולוגרפית שמייצרת מערכת המציאות הזו ועם התדמיות השונות שהיא מנפקת בעבור השוהים בתוכה.

"... עליכם להבין, שעל מנת ללהטט במציאות הולוגרפית, עליכם להכיר בכך כי שרויים אתם במציאות הולוגרפית. ועליכם להבין, כי אנו מבקשים לחבר אתכם לשהות נינוחה יותר בתוך מרחב הולוגרפי ובכך, להיות מסוגלים, נאמר, ללהטט עם פנימיותכם במדרגות הנפש אשר אין בה את ההזדהות ויש בה את ההכרה באותו משחק של חיים שלכם. מכיוון, שעליכם להבין, שאנו מזהים, כי לוקים אתם ביתר רצינות.

עליכם להבין, כי כאשר יוצרים אתם את השיגור אל עולם של ארץ, הרי, שאותן מערכות של שיגור (וכבר למדתם על זאת והטמעתם זאת) הינן מערכות שיגור, אשר יוצרות את הייצוגים המתגלמים באותן מערכות של צלם ותבנית.

עליכם להבין, שאותה נשמה שלכם, נשמת-העל שלכם, מפלגת עצמה ופורטת את עצמה לפרטים ופרטי פרטים ותתי פרטים בתוך ריבוי מערכות אנרגטיות, אשר באות לתרגם שלם לחלקים. ובכך עליכם להבין שאותו מצב שלכם הינו סך כל המערך הסוכם אל תוכו את כלל אותם פרטים, בדרגות ההאצלה מן הגבוה אל הנמוך.

עליכם להבין, שבתוך אותן מערכות של תרגום, אם תתבוננו על זאת, מתקיימת בכם ההתמרה ההופכית.

משמע, עליכם להבין שבאותו מצב של זליגת הכוח מרמת נשמת-העל שלכם, בתוך אותם פירוקים ותתי פירוקים ופרטים ותתי פרטים, נוצר המצב של החצייה של מסה קריטית, אשר בה אותו מארג מתרגם עצמו אל עבר תידרי החסות של אזור ארץ, ברמת תרגום, אשר יש בו אפשרויות ביטוי ומימוש גשמיות.

אך עליכם להבין שאותה גשמיות, אם תתבוננו עליה, הינה אוסף חלקיקים ותו לא.

עליכם להבין, שאם תתבוננו על מציאות חייכם, הרי, שהינה אוסף של חלקיקים, אשר מרכיבים מהות משתנה בתיאום אליכם. ועליכם להבין, שאותו מרכיב, אשר נדרש לכל אחד ואחד מכם, על מנת לתעל את יכולת העוצמה הנבנית בכם לפילוס המציאות, הינו המצב של ביטול ההזדהות עם אותו מרקם מולקולארי, אשר אתם שוהים בתוכו.

היינו אומרים, כי עליכם להבין, כי ניתן לדמות זאת למצב, אשר בו צפים אתם בתוך מרק. ובאותה ציפה בתוך מרק, חווים אתם בתוך אותו מרק שפע תמונות ותנועות וחיים ומתבוננים אתם על אותה קערת מרק בה אתם שוחים כעל עולם ומלואו.

היינו אומרים, כי עליכם להבין, כי אותו מרק, הינו מרק. וכאשר תשכילו להבין זאת, הרי, שאותה התייחסות שלכם למציאות חייכם תאבד את יתר הרצינות וההזדהות. ובכך, אותו מצב של חיבור לאותו זיקוק נתונים. ומהות קוסמית, יהיה בה את הרצון והיכולת ללהטט במרחבי המציאות.

כאשר מתבוננים אתם על אותם קוסמים מוכרים בעולמכם, באותן מיתולוגיות שלכם ובאותם זיכרונות שלכם וכאשר שומעים אתם על כל אותן יכולות קדומות, אשר התארעו באזורכם באמצעות אותם אלה שליחים מובילים, הרי, שאותו מכנה משותף אשר תזהו, הינו המכנה המשותף, שאותם אלה מלהטטים, זיהו את אותו מרק, זיהו את אותו מצב של מבנים מולקולאריים, אשר ניתן לשנותם.

ועליכם להבין, שכאשר באנו והבענו את אותו מצב של אדם כישות חלקיקית, ואת אותו מרחב של היכרות עם רובדי ה-DNA ובעיקרם אותו רובד DNA בסיס על המבנים המולקולאריים שלו, הרי, שבאנו והבענו בפניכם את היכולת להתייחס אל פנימיותכם כאל מערך מבנים מולקולאריים, אשר ניתנים הם לשינוי.

עליכם להבין, שאנו מבקשים להסיט את נקודת המבט שלכם מאותה הכרזה שניתן לכם לפעול על אותם מבנים פנימיים שלכם, בחינת הכל אפשרי, להכרזה הפונה אל אותם מבנים חיצוניים, אל אותו מרק בו אתם שוחים ומכריזה הכל אפשרי.

... מכיוון, שעליכם להבין, שאחד מן ההיבטים של שינוי תודעתי המוביל לדרגות פיתוח אבולוציוני, נאמר מורכבות יותר, מתוחכמות יותר, גבוהות ומפותחות יותר, הינו ההיבט של היכולת לייצר היעדר הזדהות והיעדר היקשרות.

מכיוון, שעליכם להבין, שאותם מרכיבים של פיתוח אבולוציוני, אשר יש בהם את תודעת המשיח, או יש בהם את בורא העולמות, הינם מרכיבים, אשר אין להם את ההיקשרות כלל ועיקר למרכיב בתוך הווה נתון או למציאות. ובכך ניתן לקיים את אותה התעלות מעל אותה מציאות. זו היא תודעת המשיח, או לחלופין את המיקרו-קוסמוס בתוך הקוסמוס. זה הוא בורא העולמות.

ועליכם להבין, כי בורא העולמות אינו מזדהה עם אותו קוסמוס אשר בתוכו נוטע הוא את אותו מיקרו-קוסמוס שלו. ובכך יש ועליכם להתחיל וליצור שינוי גישה.

עליכם להבין, שאם תתבוננו על שינוי גישה, הרי, שיש בו את אותו מצב של מערכת נפשית וערכית משתנה. מכיוון, שעליכם להבין, שאותו מצב של הכרה ביכולת שלכם לפלס את מציאות חייכם, הינו ההכרה בכך, שמציאות חייכם כלל וכלל לא מתקיימת.

משמע, יש ועליכם להבין, כאשר שוהים אתם באותן מערכות של צלם ותבנית ויש בכם את אותם גופים ביולוגים ואת אותן מערכות נפש שזורות לתוכם, הרי, שאותו פטנט של מרחב ה-יהוה לייצר ממשות בהיעדר ממשות, הינו המצב של הרקימה של מערכות אנרגטיות, אשר שוזרות נפש אל ביולוגיה, נפש אל בשר ודם. ובכך, המצבים של נפש הכרוכה באנרגיה דחוסה וצפופה, מקיימת את אותו מצב של ראיית ממשות, אותה מציאות שלכם.

עליכם להבין נתון זה, מכיוון, שזה הוא אותו מרחב של טכנולוגיה, אשר הפעיל מרחב ה-יהוה, על מנת לאפשר את אותו קיום אנושי במרחב הולוגרפי.

עליכם להבין, שאותו היבט נוסף, הינו ההיבט, אשר בו אותה נפש שזורה בפיזי ושזורה בבשר ודם, יש בה את המצבים, ששזורה היא גם באותם מוחות שלכם ובאותן עיניים פיזיולוגיות שלכם. ובכך נוצר המצב, שרואים אתם את אותו עולם מולקולארי כעולם של ממשות, אשר יש לכם את העניין בו ואת החוויה בתוכו ואת ההזדהות עמו, כעולם של ממשות..."

הליבה המרכזית 4.5.2011

מתוך ערכת קלפי המצפן-חיבור לראיית על המנותקת מן האשליה ההולוגרפית

שינוי גישה המוביל לשינוי מערכות אמונה

אחת מן ההגבלות המרכזיות ביכולת להסתגל לחוקיות חדשה ולהתרועע עם האפשרויות שהיא מציעה, הינן מערכות האמונה, המוחזקות על ידי בני האנוש כאמיתות קבועות, אשר פעמים רבות אינן תואמות את החוקיות החדשה ואף פוסלות אותה.

חוסר התאימות של מערכות האמונה לחוקיות החדשה וספקות באשר ליכולת ההיתכנות של כל אשר חוקיות זו מביעה, יוצר הדיפה של מה שהינו מחוץ להגדרות של מערכת האמונה ובכך, בחינת שונה נדחה, יכולות ואפשרויות חדשות, הנמצאות במערכת ההקשרים של החוקיות החדשה, אינן באות לכדי ביטוי.

המעבר לעידן החדש, יוצר שינוי עמוק במערכות האמונה של בני האנוש ומתניע תהליכים של שחרור תפישות מגבילות, סולמות ערכים מסולפים ותבניות רגשיות הניזונות מהם ומקושרות אליהם.
 

מהן מערכות אמונה?

מערכות אמונה הינן תבניות מחשבתיות ורגשיות, המורכבות מקומבינציה של יסודות האוויר והמים, הקשורים זה לזה ומקיימים חיבור קבוע, ופעמים רבות גם מקובע, אל המימוש האדמתי הגשמי.

חיבור זה, מקנה ביטחון קיומי, הנובע מהסתמכות על תבניות מנטאליות ורגשיות, המגדירות עוגן קבוע, עליו נוצרת הסתמכות והישענות.

זהו עוגן חיצוני, המסתמך על הרשת המורפו-גנטית של מערכת המציאות בה אנו מצויים. בכך, כאשר מערכת המציאות משתנה ומתפתחת, כטבען של מערכות קוסמיות השרויות בתנועה, העוגן החיצוני נותר קבוע ומגביל את התנועה.

במערכות האמונה, יסוד האוויר מבטא רעיוניות קבועה, המסתמכת על קטלוג של מערך המחשבה את המוכר והידוע והסקת מסקנות היוצרות תבניות.

במערכות האמונה, יסוד המים מבטא היקשרות רגשית לרעיוניות ואחיזה בה כמגדירה את העצמי או כמגדירה ביטחון קיומי.

מערכות האמונה, מקיימות קשרי גומלין הדוקים עם תדמיות ומגדרים חיצוניים המבטלים את החיבור לזהות המזוקקת והאותנטית.

"...כאשר תתבוננו על אותה מדמנה של אדמה, כאשר תתבוננו על אותם הקשרים, של מים ואדמה, כאשר תתבוננו על חומר דחוס, כאשר תתבוננו על כבידה מקוטבת, תזהו, שנוצר המצב, שאותן תדמיות, אותם מתווים שלכם, אותן תחפושות שאתם עוטים על עצמכם, אותם תפקידים שאתם משחקים בתוך אותם משחקי חיים שלכם, אנושיים, הינם כאלה, אשר יצרו את הלכידה בתוך שדות כבידה.

משמע, היינו אומרים, שהנתון הנוסף, שאנו מבקשים להביא אליכם, הינו הנתון, שבו גם אם אותה נקודת ערכיות נשמרת, הרי שאותו מרחב, של תדמיות המתקיימות, הינו כזה, המקיים יחסי גומלין, הדוקים מאוד, עם מערכות שיש להם את הנטייה להתקבע.

ובכך מצב, שכאשר קיימתם תדמיות והחזקות, הרי שאותן תדמיות והחזקות, אם תתבוננו עליהן, יצרו את הלכידה בתוך שדות כבידה, בתוך גאומטריות, אשר הנטייה שלהן למצק. בתוך גאומטריות, אשר הנטייה שלהם להאט את התנידה. ובכך מצבים, שהחלתם להאמין לאותן תדמיות. ובכך ביכרתם, העדפתם את אותן תדמיות, על פני אותו עצמי אוטונומי מזוקק, המהווה את נקודת הערכיות שלכם..."

לוהאר – שחרור אור לכוד בתדמיות 15.3.2014

מתוך ערכת קלפי המצפן-שיבה לבראשית

מערכות אמונה - שינויים ביסוד האוויר האמון על עולמות ההגות, המחשבה, המעוף והדימיון

 • המעבר אל חוקיות חדשה, דורש יכולת לשנות את מערכות האמונה ולהסתגל לתפישת עולם חדשה ולמערכות אמונה גמישות ודינאמיות
 • שינוי מערכות האמונה פותח פתח אווירי, רעיוני, מחשבתי, אשר מאפשר לקלוט ולסווג הקשרים חדשים, הנובעים מחוקיות חדשה
 • שינוי מערכות האמונה, יוצר הגמשה של יסוד האוויר וחיבור לטווח תדרי אוויר חדשים, המנגישים טווחי רטט מזוקקים ועילאיים, המביעים חוקיות חדשה
 • בעידן החדש, לא מתקיימת מערכת אמונה סטטית, אלא תנועה בין מערכות אמונה דינאמיות, מתוך ההכרה, כי המציאות הינה דינאמית וכי ניתן ליצור מעבר מחוקיות לחוקיות בקלות ופשטות

"...אנו באים להביא מנות תדרים, המנקים את אותו שדה, מאותן תפישות, מאותן מערכות שגויות של אמונה, מאותן דעות קדומות מגבילות, מאותם מערכים לוגיים, אשר יצרו תבניתיות מגבילה, צורניות מגבילה. אם הייתם רואים את אותו שדה רוחי אשר לכם, הייתם רואים את אותן מגמות, אשר בהן, באותו שדה נוצרים הקשרים, אשר יוצרים את אותן רמות של תבניות ומבנים ואותן תבניות ומבנים יוצרים את רמת ההגבלה.

אנו באים לפרק מבנים אלה. אלו מבנים, שהיינו אומרים, כי הם מעין מבנים גיאומטריים. עליכם להבין, כי אותן גיאומטריות מייצרות תהודה. וכאשר אותם מבנים גיאומטריים, אותם מבנים ארגוניים, היינו אומרים, באותם מערכים רוחיים אשר לכם, מפורקים, הרי, שנוצר, היינו אומרים, משב רענן, אשר מזרים אל תוך אותה מערכת אשר לכם אפשרויות תובנה והבנה חדשות..."

מועצת העל הקוסמית, 13.2.2008

כלים המסייעים לקלוט את הקשרי החוקיות החדשה ולהנכיחה:

1. "ריבוע הקסם" – ככלי בירור המאפשר תהליכים של זיהוי ¬ פיענוח והבנה ¬ גיבוש רצון ודרישה ¬ ונקיטת פעולה אקטיבית, מאפשר לקיים הכרה פעילה, להתרועע עם חוקיות זו ולהפכה לנוכחת

2. נשמע, נטמיע, נגבה, נעשה – הינו כלי מהותי המאפשר לבסס רצף תהליכי והתפתחותי שלם שיש בו שלבים המאפשרים הטמעה של הקשרים חדשים בכל רמות הביטוי של האדם

נשמע, נטמיע, נגבה, נעשה - כלי ליצירת רצף התפתחותי שלם

3. חיבור לעוגנים במערכת הפנימית המקיימים חיבור פעיל למהות האותנטית ולזיקוק הנתונים 

"...על מנת לפסוע עמנו באותם מפתחות אבולוציוניים שאנו מעניקים לכם, אל עבר הדרגות של תודעת המשיח ותודעת בורא העולמות, נדרש לכם להתגבר על אותם מצבים של דעת מקוטבת, להתגבר על אותם מצבים של פנייה כה וכה אל מחוזות, אשר יש בהם את השלילה, ויש בהם את הקיטוב, ויש בהם את ההישענות על אותם מודלים מוכרים לכם.

ועליכם להבין, שאנו מכוונים אתכם לדעת רחבה, לדעת אשר יש בה מוקד רב עוצמה. וקיימים במערכות שלכם מספר מוקדים שכאלה המהווים נקודות תאחיזה בעבורכם, עוגנים פנימיים.

אותו איחוד מוחות, אותה מקלעת לב כנקודת מגדר אנושי אשר אתם מהווים, אותם מצבים של מרחב גביש, אותו מצב של זיקוק נתונים. היינו אומרים, כי תזהו במערכותיכם נקודות מוקד רבות.."

הליבה המרכזית 6.4.2011
 

מערכות אמונה - שינויים ביסוד המים האמון על המערכת הרגשית

 • שינוי מערכות האמונה, יוצר הגמשה של יסוד המים וחיבור לטווח תדרי מים חדשים, המנגישים טווחי רטט מזוקקים ועילאיים, המביעים חוקיות חדשה, אשר מקיימת היעדר היקשרות, עילאיות רגשית, אחדותיות ומאור פנים
 • בעידן החדש, המערכת הרגשית אינה נקשרת ובכך אינה נצמדת למוכר ולידוע ויוצרת סיכוך הרמוני של תנועה דינאמית, המקיימת התפתחות מתמדת
 • הביטחון הקיומי, אינו מבוסס על היקשרות רגשית לתבניות קבועות של הגדרה חיצונית או פנימית ובכך המגדר העצמי נובע ממצב הוויה, אשר אינו שעון על מערכת אמונה, אלא נובע מאמונת מהות עמוקה, המחברת להכרה במהות הקוסמית, הייחודית, המזוקקת והנצחית

אש האמונה ככוח המניע מעבר ממערכת אמונה אחת לאחרת

 • אש האמונה, מבטאת כוחות הרמוניים, המשלבים את יסוד האש ויסוד המים
 • אש האמונה, מסייעת ליצר תנועה, שבה יסוד המים הנקשר, מותנע על ידי יסוד האש ויוצר גיבוי של תנועה אל עבר מדרגה חדשה, אשר הינה שונה מן המוכר והידוע ומחברת אל מחוזות חדשים
 • במצב זה, מהווה יסוד האש כוח דוחף, המאפשר למערכת הרגשית לתאם עצמה לרצון הפעיל ולמחשבה התבונית. יסוד האש מתניע את המערכת הרגשית ומאפשר לה לגבות את הרצון הפעיל בתנועה אל עבר אזורי התפתחות חדשים
 • בכך, באמצעות קומבינציה הרמונית של יסודות האש והמים, ניתן להתעלות מעל מערכות אמונה, תבניות מגבילות, מעצורים, פחדים ומניעות ולנוע ממדרגה התפתחותית אחת לאחרת, מחוקיות לחוקיות וממערכת מציאות למערכת מציאות.

"...עליכם להבין, כי ככל שתיטיבו להכיל בתוככם את אותם מרחבי אמונה יוקדת, היינו אומרים, הרי שאותו תהליך של פריצה תידרית מתוככם, ברמת התדר המתפרץ אל תוך אותו שדה אנרגטי תידרי אשר אתם יוצרים למטרת בריאה, ילך ויתגבר..."

מערכת ההדרכה הקוסמית 16.3.2008
 

החופש הבין ממדי – מעבר דינאמי ממצב הוויה למצב חוויה, בתוך מערכת מציאות לפי בחירה

בתנועה על פי עקרונות ההתפתחות הקוסמיים, נוצרת התנעה מתוך מרכז המהות הפנימי המזוקק, המתווה את הנתיב ההתפתחותי ומביע מבוע מתמיד של רצון פעיל ומשאלת לב.

מבוע זה, הנובע מן התמצית המורפו-גנטית, זיקוק הנתונים, נובע ממרכז מהות, השרוי במצב הוויה, אשר אינו מקושר לתדמיות או מגדרים חיצוניים, אלא עושה בהם שימוש בהתאם לרצון ההתפתחותי.

ניתן לדמות זאת למצב שבו זיקוק הנתונים, עוטה ופושט מעליו תחפושות רב ממדיות, בהתאם לצורך.

התחפושות נובעות ממאגר הדמויים והתדמיות שצבר זיקוק הנתונים בהתנסויותיו במערכות המציאות השונות והמגוונות, בהן ביקר במהלך נתיב חייו הקוסמי.

התנועה שיוצר זיקוק הנתונים, מחוקיות אחת לאחרת, או ממערכת מציאות אחת לאחרת, הינה תנועה מתוך מצב הוויה, השרוי בעל זמן ומצוי מעל חוקיות ספציפית. זהו מרחב פנימי, המהווה תמצית מהות מזוקקת, המכילה מטען מורפו-גנטי, המבקש לבוא לכדי ביטוי ומצוי כאוסף פוטנציאלים גלומים הממתינים להתממש.

הכניסה אל תוך מערכת מציאות, יוצרת ממשק ומעבר ממצב הוויה, למצב של חוויה בתוך מערכת המציאות באמצעות חיבור פעיל אליה.

זהו מצב חוויה מודע, המנוהל על ידי זיקוק הנתונים ונשלט על ידו, מתוך הכרה בהירה בכך שמערכת המציאות מהווה אוסף הקשרים הולוגרפיים לצרכי התפתחות. זוהי חוויה מודעת, שבה נשמרת כל העת ראיית ההקשר הכולל שבתוכו מתנהל מצב החוויה.

במצב החוויה המודעת, מוחזק זיכרון ער של מצב ההוויה שממנו נבע הממשק למערכת המציאות ולחוויות שהיא מאפשרת.

במצב חוויה מודע שכזה, מלהטט זיקוק הנתונים בפני הביטוי השונים אשר לו ומתחיל להפוך פוטנציאלים גלומים לפוטנציאלים מובעים.

הפוטנציאלים המובעים, מייצרים רצף הקשרים, תדמיות, הבנות וחוויות, המעשירות את זיקוק הנתונים ואת השדה המורפו-גנטי האישי האגוד סביבו.

"...היינו אומרים, כי עליכם להבין, כי אם תחתרו פנימה, מבעד לאותם מעטים, אל עבר אותה נקודת ערכיות נוכחת, אותה נקודת ערכיות, שיש בה את המובהקות של העצמי הקוסמי, בתדר המקור אשר לו, בתדר הבראשית אשר לו, הרי שתזהו הוויה, נוכחת, אשר הינה כזו כולית ותקפה ורחבה, אך לצד זאת, הינה משמעות פוטנציאלית, המבקשת לבוא לכדי ביטוי.

עליכם להבין נתונים אלה, מכיוון שכבני מקור, הנכם כאלה, המהווים פוטנציאל גלום, היוצר, כל העת, פוטנציאלים מובעים, באמצעות תדמיות המוקרנות מאותו מרכז מהות המתקיים בכם.

עליכם להבין נתונים אלה, מכיוון שכאשר אותם אלה בני אנוש, נתקלים באותו מרכז מהות, המהווה פוטנציאל גלום בהם, יש בהם את הפחד ויש בהם את הבעתה מאותו מרחב, אשר הינו נתפש בעיני אותם אלה בני אנוש, ככלום.

והיינו אומרים, כי באותו כלום טמון הכל, מכיוון שמהווה הוא פוטנציאל רוחש חיים, עוצמה, רצון פעיל ומשאלת לב ומבטא כל העת, את אותם פוטנציאלים מובעים, לכדי תדמיות, הנובעות, מאלוהות המקרינה עצמה, בשלל גוונים וביטויים..."

לוהאר – שחרור אור לכוד בתדמיות 15.3.2014

ההכרה הפעילה, מאפשרת בחירה מודעת וחופש מלא לנוע על זרמי הנתונים של אותה מערכת מציאות ולתור את ההקשרים והאפשרויות שהיא מציעה, מבלי להיקשר אליה או אל התדמיות שהיא מנפקת ומציעה.

המעבר היזום מהוויה לחוויה ובחזרה, ממצב חוויה למצב הוויה, הינו מעבר קולח, המהווה חלק מניתוב התנועה ההתפתחותית האישית בשבילים הקוסמיים, המביעים את נתיבי החיים של העידן החדש.

מצב זה מתקיים מחוץ לעולם ארץ כאופיין התנהלות קוסמי מובהק.

"...עליכם להבין, כי אם תתבוננו על אותם מאורעות היסטוריים, אשר פקדו את אותה ציוויליזציה אנושית אשר לכם, הרי שתזהו שאותם מוקדים של שינוי מהותי באותה היסטוריה אנושית, אשר לכם, נבעו ממצב, אשר בו אותם מובילים, ידעו לנתק עצמם מאותה מערכת רגשית מוכרת לכם.

עליכם להבין, אותם מובילים, אותם אלה חרטו וכתבו את דפי ההיסטוריה, ברמת המגמה הפעילה, אשר הפעילו אל תוך אותם דפים, אל תוך אותם מרחבי מציאות אשלייתית.

היינו אומרים, כי אותם אלה, ידעו לייצר את אותה רמה של פיצול.

אותה רמה של פיצול, הינה רמה, אשר בה ידעו הם לנתק את אותה מערכת רגשית מוכרת ולייצר חוויה, אשר בה אותה הוויה אשר להם, מומשה היא במרחב המציאות המוכר לכם והוויה נוספת פעילה ותקיפה, שרירה וקיימת, ידעה לייצר את מצב מבט העל. את אותו מצב, אשר בו, במבט העל, אותה מציאות נתפשה היא ברמת חוויה אחרת, ברמת התבוננות אחרת.

ובכך יכלו אותם אלה לייצר שיקוף של אותו מבט-על אל תוך אותה מציאות ויצירת השפעה מגוונת ומועצמת.

... ואנו באים ואומרים, כי כאשר תשכילו לייצר את אותה חוויה מפוצלת, אשר בה אתם נוכחים באותו מרחב ארץ ובו זמנית מחוברים לאותה הוויה רב ממדית אשר קיימת בכם, לאותו מבט-על, הרי שיקל עליכם לייצר את אותו מרחב של יצירה..."

מערכת ההדרכה הקוסמית 2.4.2008

מערכת המציאות של עולם ארץ, יצרה מצב, שבו הוסב המשקל מזיקוק הנתונים אל מערכת התדמיות וההקשרים שמנפיקה החוקיות המקומית, עד למצב שבו נוצר אובדן של הזהות הקוסמית וההקשר הכולל שבתוכו מתקיימת חווית החיים האנושית.

הכבידה וצפיפות החומר יצרו כליאה של התודעה, הרוח והנפש בתבניות קבועות ובכך אובדן של היכולת הדינאמית לנוע ממצב חוויה חזרה אל מצב הוויה, בהתאם להכוונה של זיקוק הנתונים.

בתקופה נוכחית, משתנה מערכת המציאות של עולם ארץ ומבטאת שינוי בערכים הקבועים שהגדירו את תחביר החיים האנושי. שינוי זה, מערער עוגנים חיצוניים, אליהם התייחסה האנושות בגדר קבועים עליהם ניתן להסתמך. החיבור פנימה, וההתרועעות עם זיקוק הנתונים המבטא את תמצית המהות האישית, הינה חיונית ליכולת לשוב לבראשית של העצמי, לזקק את נתוני הנפש של העידן המסתיים ולשוב ממצב חוויה אל מצב הוויה.

זהו המפתח למעבר לנתיבי החיים של העידן החדש הפרושים בריבוי מציאויות ברב ממד ומאפשרים לקיים תנועה כשלמות מתפתחת היוצרת יש מאין.

"...כאשר אנו אומרים מערכת אמונה מתפתחת, אנו מכוונים לכך כי אותו כלי נפשי אשר לכם, אין בו את היכולת המלאה להכיל את אותה אמונה, את אותה אמונת מפתח, היודעת יכולת האחיזה בכלים, היודעת יכולת ההשפעה באותם מצבים תידריים אשר אינם מוכרים לכם, מכורח העובדה כי הינכם נמצאים באזור מוגבל.

אותו מרחב אשר לכם מוגבל הוא, ודאי יודעים אתם זאת ואותה מגבלה הולכת ומוסרת, כפי שכבר נמסר לכם.

ואנו באים ואומרים, כי באותה רמה נפשית אשר לכם ובאותה רמה רגשית אשר לכם, אין אתם מכילים את אותה הכלה סופית ומוחלטת, את העובדה כי ביכולתכם לייצר את אותו מצב של יצירה, כפי שאתם מכנים, היינו אומרים, יש מאין..."

מערכת ההדרכה הקוסמית למודול 2 16.3.2008

מתוך ערכת קלפי המצפן-יש מאין

יש מאין – מתוך חבילת התודעה השיבה לקיימות

היש - הינו מימוש הפוטנציאלים, והבאתם לכדי הגשמה, באמצעות כוח הבריאה האישי הטמון בנקודת הקיימות, אך גם באמצעות קודי מקור הפועמים בה ומאפשרים שליטה במארג כל היש. קודים אלו הינם רצון פעיל ומשאלת לב, קבלה והנחלה בשדה מאוחד בחיבור לזיקוק הנתונים ולנתיב המימוש המועצם. 

ואילו האַיִן - הינו מארג הפוטנציאלים המבקשים לבוא לכדי מימוש והגשמה על ידי בורא ויוצר אשר יטען אותם במשמעות.

התנועה מתוך שפע דינאמי ויכולת ליצור יש- מאַיִן, תחומה במשוואה מזוקקת, אשר מקיימת מספר עקרונות ראשיים:

כיול מלא לתדר העצמי- חיבור לזיקוק הנתונים של השדה האישי

קודי מקור ערים- רצון-פעיל,  משאלת-לב, קבלה והנחלה

חיבור לערכי השדה המאוחד- תועלת הפרט והכלל שזורים כאחד

אלו הם קודי קריאה למערכות מימון והזנה דינאמיות ועוצמתית.

אלו הם קודי מקור הטמונים בכל בני משפחת האור.

לחבילת התודעה המלאה- השיבה לקיימות
 

המעבר לעידן החדש- חיבור למרכז המהות כמרחב החולש על ריבוי של מערכות חוקיות

תהליך ההתעלות, המבטא עתידנות בהווה, מוביל לשינוי מה שמוכר כמערכות אמונה, המביעות קומבינציות של אוויר ומים אל מול יסוד האדמה ברמת קבוע ומעבר למערכות הקשרים דינאמיים, אשר לא מושפעים מקבוע הכבידה כפי שהיה מוכר בעידן האדמה.

קבוע הכבידה העולמי, קבוע הגרביטציה האוניברסלי או קבוע ניוטון, המסומן לרוב באות G הוא קבוע פיזיקלי הניתן לאימות באמצעות ניסויים מדעיים, תצפיות וחושים פיסיים, ומבטא את הקשר בין גודלה של מסה לבין עוצמת תופעות הכבידה שהיא מחוללת במרחב בהתאם למרחק ממנה.

קבוע הכבידה, הינו חלק מערכים ברי מדידה, המגדירים את החוקיות המתקיימת בעולם ארץ. ערכים אלו מוגדרים ברשת המורפו-גנטית הפלנטרית ומקושרים לתודעה הקולקטיבית האנושית.

בתקופה זו, קבוע הכבידה משתנה וזאת כחלק משינוי ערכת הערכים המגדירים את מערכת המציאות של עולם ארץ.

השינוי בערכים השונים וביניהם קבועים פיסיקאליים, הינו חלק מהתאמת מערכת המציאות של עולם ארץ לחוקיות העידן החדש ולסביבת העבודה שהוא נועד לבטא בעולם ארץ ובמערכת המציאות המקושרת אליו.

במעבר ממערכת מציאות אחת לאחרת, משתנה קבוע הכבידה, מכיוון שעולמות האדמה השונים, המצויים ביקום החומר הדחוס, מביעים דרגות כבידה שונות וצפיפות שונה.

העידן החדש, פותח את שערי העולמות הממדיים ומסיר מעל עולם ארץ את המיסוך והמידור שהפרידו אותו מן המצוי מעבר לו. בכך, כאשר מוסרת תקרת הזכוכית מעל עולם ארץ והוא נפתח לתקשורת בין ממדית, ניתן לנוע אל עבר הרב ממד ולתור אזורים חדשים בהם מתקיימת צפיפות שונה של חומר, חוקיות שונה ואפשרויות רבות ורחבות, אשר אינן מוכרות למודעות האנושית.

על מנת לתור את הסביבה הבין ממדית של העידן החדש, תעבור האנושות בהדרגה התאמה בתהליכי טרנספורמציה המובילים פנימה אל תמצית המהות האישית, יהא זה תהליך שבו יתעורר הזיכרון הקוסמי הקדמון ויתבסס חיבור פעיל למרכז המהות האישי, המהווה נקודת תאחיזה האוגדת סביבה את מערכת ההקשרים והתדמיות של השדה האישי, ללא תלות, הזדהות או היקשרות.

"... עליכם להבין, כי מכורח היותכם שרויים באותו מרחב ארצי רועש, הרי, שתשומת הלב - נוטים אתם ליחסה החוצה ובכך, נוצר אותו מצב אשר בו תשומת הלב החיצונית מונעת את אותה רמה של הקשבה פנימה, מוכר לכם וידוע.

אנו באים לומר, כי אותן הפסקות מתודיות אשר אותה אחת דרכה אנו דוברים, מקפידה, כל העת, להמליץ בגינן, הינן כאלה המאפשרות הסטה של מוקד תשומת הלב. אנו באים ואומרים, כי אותה הסטה של מוקד תשומת הלב, הינה הסטה היוצרת את אותו מצב אשר בו הינכם מסיטים את המיקוד, מן המיקוד החיצוני אל המיקוד הפנימי.

עליכם להבין, כי כמה מוקדי מיקוד מצויים באותה רמה של אותה הבנייה פנימית אשר לכם.

אותו מוקד מיקוד ראשוני אשר אנו מבקשים להסב תשומת לבכם אליו, הינו אותו מוקד ליבתי אשר קיים בכל אחד ואחד מכם ומאגד את אותו שדה תידרי אשר אתם מהווים ואשר הוזכר באותם תיאורים קודמים כאותו שדה נוֹגֵהֲ, בחינת נוֹגָה, בחינת בוהק ואותם שבילים ומעברים אשר שזורים בו.

עליכם להבין, כי במרכזו של אותו שדה שרויה ומצויה ליבה.

אותה ליבה, הינה מוקד הווייתכם. אנו מבקשים מכם, בראש ובראשונה, להסב תשומת לבכם פנימה.

יצרו את הסטת המיקוד ובכך, כוונו תשומת לבכם לאותה רמה של ליבה. חושו אותה, בחנו אותה, איש, איש, בכליו הוא, ברמת החיזיון, ברמת התחושה, ברמת ההרגשה, ברמת התדר. אנו מזרימים כוח תומך אשר נועד לבסס את אותה רמה של שקט פנימי ותשומת לב פנימה, על מנת לחדד את אותה רמה של זיהוי ליבה, קבלו מנת תדר זו.

היינו אומרים, כי אותה ליבה מהווה היא נקודת תאחיזה לאותו שדה תידרי אשר בכם. ללא אותה ליבה, אותו שדה תידרי היה מתפזר ונמוג. עליכם להבין זאת, לכן משמעותה רבה.

היא, היא, אשר אוחזת את הווייתכם הנזכרת, היא, היא, אשר אוחזת את אותו שדה תידרי אשר אתם מהווים חלק ממנו.

בססו את אותו מיקוד באותה ליבה ובכך, שילחו אל אותה ליבה שלכם, כל אחד ואחד מכם, את אותה רמה של כוונה לחזק.

כאשר אנו אומרים לחזק, אנו מכוונים לכך, כי אנו מבקשים מכם להורות לאותה ליבה לחזק נוכחותה ופעימתה בכם כמצפן, כמכוון..."

מועצת העל הקוסמית 10.2.2008

הגוף הפיסי והגופים האנרגטיים של בני האנוש יעברו הקלשה ושינוי בצפיפות החומר ובכך יפתחו מרחבי תמרון חדשים, אשר לא היו נגישים עד כה.

שחרור ההזדהות עם מתווי נפש קבועים, תדמיות ומערכות אמונה, המקושרות לחוקיות קבועה, מאפשר לבטא את האנושיות החדשה. זוהי הוויה אנושית, מרווחת וקלושה, אשר מקיימת מערכת הקשרים דינאמיים, הפועלים אל מול מרכז המהות האישי.

האנושיות החדשה פועלת אל מול זיקוק הנתונים שהינו נקודת תאחיזה של השדה האישי. זיקוק הנתונים מקיים חוקיות בתוך חוקיות ומשמר שער פנימי המהווה פתח כניסה ויציאה מכל מערכת מציאות באשר היא.

"...כאשר אנו מכווינים אתכם פנימה, אל אותו סיגנל מקור, המתקיים בכם, אנו מכווינים אתכם לנוכחות הווה, אשר אין בה את התלות ויש בה את העצמאות המלאה, הרואה עצמה חלק בלתי נפרד, מאותו מארג כולי של יש.

ועליכם להבין, שאותו מרחב פנימי, הינו כזה מובהק, הינו כזה, אשר אינו תלוי באותן הקרנות חיצוניות, אלא מקיים כל העת את הפעימה הפנימית, אשר הינה פעימה בלתי תלויה, ללא עוררין. פעימה, אשר יש בה את הנביעה של יש מאין. ואותו אין, הינו אותו פוטנציאל גלום, המבקש לבוא לכדי ביטוי. ואותו יש, הינן אותן הקרנות הולוגרפיות, אותן תדמיות, אשר אותם אלה בני מקור מפיקים מתוכם, במשחקי האור המבטא עצמו, במחזורים של התפתחות.

עליכם להבין נתונים אלה, מכיוון שכאשר אנו מביאים אל פתחכם את שחרור ההחזקות ואת שחרור התדמיות, אנו מביאים אליכם את החופש הבין ממדי של בורא העולמות, אנו מביאים אליכם את האלוהות במתכונתה העילאית והמזוקקת

לוהאר – שחרור אור לכוד בתדמיות 15.3.2014

לקריאת חבילת התודעה המלאה

 

במרחב הפנימי המזוקק המקיים חוקיות-על המצויה מעל מערכת מציאות זו או אחרת, מתקיימת הפעימה האישית, המקשרת לחוקיות-העל, הנובעת מלב הבריאה.

וחוקיות העל הזו, אינה מזוהה עם חוקיות ספציפית, ויש בה את היכולת ליצור תיאום דינאמי לכל חוקיות ללא היקשרות אליה.

בכך נולד חופש תנועה כהוויה בלתי תלויה, הנעה ברב ממד, ממערכת מציאות אחת לאחרת, עוברת באופן יזום ממצב הוויה למצב חוויה והופכת פוטנציאלים גלומים לפוטנציאלים מובעים, בחינת יש מאין,  ברצף התפתחותי על סופי שבו הכל אפשרי.

מתוך ערכת קלפי המצפן-שלמות מתפתחת      מתוך ערכת קלפי המצפן-הכל אפשרי, יציאה מחוקיות הסתברותית אחת לאחרת, מתיחת גבולות המרחב האישי והכוללני על בסיס מתמיד