מעגל העוצמה - אפשור

לוהאריה | 16.05.2017

 המוכנות לאפשר לעצמנו לנוע אל אזורים שאיננו מכירים  יוצרת התנסות  ההתנסות מולידה מיומנות ההולכת ומתבססת  המיומנות מובילה לביטחון עצמי וערך עצמי  הביטחון והערך מולידים פתיחות  הפתיחות יוצרת אפשור   וחוזר חלילה במעגל של עוצמה הולכת ומתגברת 

אפשור הינה איכות מפתח בהעברת המשקלים מישן לחדש.

זהו ערך עליון בתנועה ממדרגה למדרגה, ממצב המיומן במדרגה קיימת, למצב שרוכש מיומנויות חדשות במדרגה חדשה.

אפשור נובע מאהבה, סקרנות ורצון לגלות מחוזות חדשים.

במצב ההוויה של אפשור קיים חיבור לילד הפנימי שאין בו חשיבות עצמית, טראומות, פחדים או דעות קדומות, ויש בו סקרנות וחדוות גילוי וחקירה.

במצב הוויה של אפשור נוצרת בחירה חופשית מודעת, המסייעת לנו להתעלות מעל הנטייה להתכווץ או להימנע ומכוונת אותנו לתנועה אל מרחבי התנסות חדשים, המנכיחים בנו איכויות חדשות ופני  ביטוי רעננים.

 

"הבחירה להתבונן על אותם מאורעות אשר פוקדים את אותה מציאות חיים הולוגרפית שלכם בעיניים מפוכחות, במבט-על, אשר יש בו את הפענוח ואת השקלול המתמיד, ואת הבחירה לנקוט באופייני תגובה אנושיים אשר אין בהם את הכיווץ אלא יש בהם את האיפשור. ואותו איפשור אין בו את הפחד, יש בו את האהבה ויש בו את הסקרנות ויש בו את חדוות הגילוי. ויש בו את הידיעה הפנימית המובהקת ואת הכרת הלב היודע, כי פוסעים אתם בנתיב של מימוש מועצם."

מודל להעמקת התפתחות אישית - מיפוי איכויות רגשיות ומחשבתיות העצמת איכויות נפשיות באמצעות פעולות איפשור

רוצים לשמוע עוד על שיטת מעגלי העוצמה? מוזמנים לצפות בסרטון הבא, מתוך שידור חי עם מפתחת השיטה - לוהאריה, במפגש שאלות ותשובות
על הנפש כתוכנה ושיטת מעגלי העוצמה.