מעגלי עוצמה – כלים לניהול ותכנות הנפש

תארו לעצמכם שאתם מקבלים כלים להכיר את הנפש שלכם, ולהבין את המסלולים בהם היא פועלת.

תארו לעצמכם שאתם יכולים להעמיק אל תוך הנפש, מתוך מודעות מלאה לכוחות הפועלים בכם, לנהל אותה בקלות וליצור תהליכים של ריפוי, שחרור, שינוי והתעצמות.

נסו לדמיין מצב בו כל תכונה, רגש או מחשבה שלכם הם אפליקציה בטלפון שלכם, ושבאותה הקלות בה אתם מתקינים או מסירים אפליקציה, ניתן לכם לשנות כל דבר בעצמכם ובחייכם.

שיטת מעגלי עוצמה מאת לוהאריה, הינה שיטה חדשנית אשר מאפשרת ללמוד לנהל את תוכנת הנפש, ליצור מציאות חדשה ולהביא לחיינו חופש פנימי ועוצמה.

השיטה מיועדת לכל אדם, ומתאימה הן למטפלים מנוסים המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם, והן לכל מי שמעוניין ליצור תהליכים של התפתחות והעצמה אישית.

 

הכרה בנפש כתוכנה – מדרגה חדשה של התפתחות

לאורך החיים, אנו חווים קשת שלמה של רגשות, אנחנו חושבים והוגים, טועמים, מריחים, ממששים, יוצרים ועושים, שומעים, נהנים, סובלים, מתבוננים ומקיימים עם העולם סביבנו יחסי גומלין בממשקים רבים.

מהי המערכת שפועלת ברקע ומפעילה את החוויה המרובדת והמגוונת הזו?

הנפש היא ממשק המשתמש המאפשר לנו לקיים את חווית החיים הגשמית.

תוכנת הנפש הינה מערכת ההפעלה המאפשרת את חווית החיים האנושית המוכרת לנו.

במהות המקורית שלה, הנפש היתה אמורה להיות מכשיר דינאמי, המתעדכן ומשתנה כל הזמן, קולט ומקבל עדכוני גירסא ותומך את העצמי בחיים האנושיים על פני האדמה.

בפועל, החוויה הנפשית-אנושית היומיומית שרבים מאיתנו מכירים, כוללת פעמים רבות תחושה של מעגל סגור: מחשבות, רגשות ואירועים שחוזרים על עצמם שוב ושוב ופוגמים באיכות החיים, תחושה של ריצוי והיעדר חיבור לרצון הפנימי האותנטי שלנו, קושי להקשיב פנימה, התמכרויות וחוסר סיפוק, היעדר מימוש והגשמה ועוד...

מצבים אלו נגרמים כאשר אנו מונעים מהנפש להתעדכן ולהשתנות.

 

התקופה בה אנו חיים – קפיצת מדרגה אבולוציונית באנושות

רבים מאיתנו חשים בתקופה זו רצון לשינוי בחייהם. זוהי תקופה בה האנושות נחשפת בהדרגה לממדי קיום חדשים ולמדרגה התודעתית הבאה, אשר מביאה חוויה נפשית ואנושית חדשה.

ניתן לראות את התקופה בה אנו מצויים, כתקופה שמזמינה אותנו לעדכן גירסא ולהיפתח למציאות חדשה וישומים חדשים המצויים מעבר למה שהיה מוכר עד כה.

זוהי תקופה המזמינה אותנו לעדכן את מערכת ההפעלה של הנפש, להרחיב את התודעה ולעדכן את הכוחות הנפשיים: תבניות מחשבה, מערכות אמונה, נורמות, תפישת מציאות, קשת רגשות דרכם אנו חווים את המציאות ואת מערכות היחסים, הרגלים נפשיים, אופייני התנהלות יומיומיים ועוד.

 

שיטת מעגלי עוצמה – יצירת תשתית לתוכנת הנפש החדשה

שיטת מעגלי עוצמה פותחה על ידי לוהאריה והינה תוצר של הובלה וליווי בתהליכי טרנספורמציה ושינוי עמוקים לאורך שנים רבות.

בלימודי השיטה נקבל כלים לשינוי תודעתי, העצמת המודעות העצמית, אבחון, ריפוי וטרנספורמציה, אשר יאפשרו לכל אחד מהמשתתפים להתייחס אל נפש האדם כאל תוכנה - עליה ניתן להפעיל תהליכים פשוטים ועוצמתיים הנקראים “מעגלי עוצמה”.

מעגלי העוצמה מהווים 14 איכויות נפשיות מוכרות, המובאות בגירסא חדשה ומשודרגת המאפשרת:

  • הטבעה אל תוך תוכנת הנפש של איכויות מזוקקות המסייעות ליצור את ההפרדה בין העצמי לבין הנפש
  • גשר לחוויה פנימית חדשה, המקושרת לממד מציאות גבוה ומעודן יותר
  • מסלולים מודעותיים מובנים שמאפשרים לאדם לזהות, למפות ולפענח את עצמו ואת נפשו ובכך להרחיב את התודעה, להעצים את המודעות העצמית וליצור טרנספורמציה

 

 

מה השיטה כוללת?

השיטה מביאה חוקיות חדשה, המאפשרת ללמוד את מסלולי הנפש, לשלוט בתוכנת הנפש וגם להטמיע בה אפליקציות חדשות.

לשם כך, השיטה עושה שימוש בתדרים חדשניים הפועלים בהמשכיות ומטביעים אל תוך הנפש את שלב ההתפתחות הבא במימוש האנושי על פני האדמה.

המעגלים פועלים בשלוש רמות של השפעה אשר מאפשרים ליצור שינוי מהיר, עמוק וגורף:

  • כלי טיפולי מודעותי ליצירת שלבי טרנספורמציה מובנים הלכה למעשה, המתווה מסלול בהיר אשר מפרק את האיכות הנפשית לתהליך אבולוציוני טרנספורמטיבי, שלם ומלא
  • כלי טיפולי אנרגטי המעצים איכויות בסיס נפשיות, תומכות ומעצימות ומטביע בתוך התשתית הנפשית כוחות תומכים רבי עוצמה, המסבים איכויות נפשיות ישנות לאיכויות נפשיות חדשות
  • מפתחות לאלכימיה והדמייה הולוגרפית אשר מזרימים אל הנפש אנרגיה מזוקקת, מקדמי התפתחות והאצה ממוקדים וייעודיים לאדם, בהתאם לאיכות של מעגל העוצמה ויוצר חוויה נפשית התומכת את ההטמעה של האיכויות הנפשיות הרצויות

השימוש בשיטה ובכלים השונים הינו פשוט ונגיש, ומתאים לכל אדם.

 

כיצד ניתן ללמוד את השיטה?

את השיטה ניתן ללמוד בקורס מעגלי העוצמה מבית האוניברסיטה הקוסמית.

הקורס מהווה מסלול שלם ומקיף הכולל 14 מפגשים ייעודיים בהם נלמד את התהליכים המלאים המובאים בשיטה ונקבל תמיכה אנרגטית וליווי להכלה והטמעה של השיטה במגוון שיטות לימוד והנחייה.

את הקורס מלווה ערכת מעגלי העוצמה, הכוללת ספר ובו תמצאו את רוחב היריעה התודעתי, המודעותי, הערכי והנפשי העומד בבסיס השיטה, וקלפים התפתחותיים וטיפוליים המהווים כלי עבודה, המעצים את השימוש בשיטה ומסייע בתהליכי אבחון, ריפוי, יעוץ וטרנספורמציה.

הקורסים נפתחים מעת לעת, ניתן לפנות אלינו למידע באמצעות מייל: [email protected]
 

רוצים לשמוע עוד? מוזמנים לצפות בסרטון הבא, מתוך שידור חי של מפגש שאלות ותשובות עם לוהאריה שעסק בנפש כתוכנה ושיטת מעגלי העוצמה.

מוכנים לעדכן את התוכנה?