מסע בין ממדים חלק 1 – מה שאני תופש הוא מה שקיים עבורי

לוהאריה | 28.02.2020

לא פעם כתבתי על כך שמה שאנחנו מסוגלים לתפוש בתודעה ובמודעות שלנו – יהיה נגיש לנו כמציאות אליה נוכל לשאוף ואותה נוכל להגשים ולממש.

הדבר גם משפיע על הממדים אליהם נוכל להיחשף.

ניתן לדמות את המציאות למעין אקורדיון גדול, אשר המפוח שלו נפתח ונסגר בהתאם לתנועות הידיים של האקורדיוניסט. רבים מבני האנוש אינם מכילים כי המציאות היא דינאמית, שהיא כמו מפוח האקורדיון היכול להתרחב או להתכווץ ובכך להשפיע על מנגינת חיינו ולהפיח בה רוח חיים ותנועה.

כל אחד ואחת מאיתנו הוא כמו אקורדיוניסט המנגן על ממדי מציאות שונים , המחשבות, הרגשות והמעשים שלנו פותחים וסוגרים ממדים, הנפתחים או נסגרים בפנינו, כמו מפוח האקורדיון בהתאם לתנועות שאנו יוצרים.

ככל שהמודעות עולה והתודעה נפתחת, תוכלו להיחשף לממדים נוספים אשר קיימים כל העת אך לא זיהיתם אותם עד כה מכיוון שלא קלטתם אותם בחושים שלכם, בנפש שלכם, במחשבה שלכם, ברגשות שלכם או בדרך החיים היומיומית שלכם.

התפישה האנושית מקטלגת את המציאות הגלויה בתבניות היוצרות אומדן, אוריינטציה ויכולת להתנהל בתוך סביבת המציאות באופן נינוח ובטוח. הדבר נובע מן העבר האנושי הקדום הטבוע בטבע האנושי עד לימנו אנו, אשר יש בו תפישה הישרדותית הדוחפת את האדם לקטלג ולתעד את האיומים האפשריים על קיומו וליצור בסיס נתונים לשם המשך קיום זה.

כאשר אתם מקטלגים את המציאות, ויוצרים עבור עצמכם אומדן המסייע בעדכם להתנהל בחייכם בצורה מוצלחת, אפקטיבית ויעילה, הדבר נפלא, אך זאת כל עוד אתם ערים לכך שמה שאתם חשופים אליו הוא חלקי ויחסי וכי בכל רגע ורגע אתם מקטלגים רק את מה שאתם יודעים ומסוגלים לתפוש בחושים שלכם, במחשבות שלכם, בגוף ובנפש.

אם אתם מתייחסים אל המידע אותו אספתם לאורך חייכם ואותו קיטלגתם בחושים שלכם, בגוף בנפש, הרגש ובמחשבה שלכם כמידע מוחלט, אתם דנים את עצמכם לתנועה בתוך טווח אפשרויות מצומצם המתקיים בתוך ממד ספציפי שאתם מכירים ושאת החוקים שלו למדתם לאורך חייכם.

רוב בני האנוש חיים במרחב התחום על ידי חומות התודעה והמודעות שלהם. זהו המרחב של הממד השלישי עליו אדבר בפרק הבא.

שלכם באהבה ❣️

לוהאריה