מגשרי העולמות – קודש בחול

מחולל אינטרנט

כאשר החלנו להיחשף למידע המועבר אלינו באמצעות המועצות בנתיבי הפשטות, התוודענו למילות קוד השזורות בו.

לא מעט נאמר על הדרך שנבחרה להעביר לנו את המסרים, החזרתיות, השפה הגבוה שלעתים לא מובנת, עושר מידע, שכאשר הוגים בו, מגלים רבדים רבדים של סמוי שהופך לגלוי.

זו שיטת הנחלה עתידנית המביאות מועצות האלוהות לחנוך אותנו, בני אנוש, להכיל תודעה שלא הייתה מוכרת בארץ, להטמיע בנו ערכי התנהלות קוסמיים, להפוך שגרירי אור, שגרירים של רצון טוב בקבלה והנחלה למען הכלל.

מהיותנו ראשונים להיחשף לתדרים, יש לנו תפקיד משמעותי לדרך בה הם יועברו לכלל בתיאום לכוונת המקור.

שומרי האור.

אנו שחתמנו להעביר את האור בהלימה לכוונת המקור, לשמור על התודעה והערכים המובעים דרכו, מחויבים להכלה וגיבוי של המובע מאחורי המושגים ומילות הקוד שבהם.

חשוב שנכיל כי מאחורי כל מילת קוד יש כוונת מקור, מימון אנרגטי לצורך, רצון להנחלה של אור כלל יקומי מכיל תודעה מזוקקת.

כאשר אנו עושים שימוש במילות קוד מוזרמת אנרגיה שלמה, ייחודית למרחב, במידה והכוונה העומדת מאחורי המילים מגובה על ידנו ברמת נשמע, נטמיע, נגבה, נעשה. על מנת לאפשר זאת אנו מתבקשים ליצור תהליך התפתחות מגבה, להפוך גבישים מוליכי המהות הגלומה באור.

ההיסטוריה האנושית מלמדת על הנטייה לקחת מושג המביא חדשנות ולהטות אותו מכוונתו, אם דרך פירוש עפ"י המוכר והידוע, הישן, שילוב בתחביר מוטה ומסלף, שימוש עודף היוצר זילות ועוד ועוד.

מהיותנו שגרירים המביאים עתידנות בדינמיקה של משוב ומשוב חוזר, "ככל שתיטיבו לקבל כך ניטיב להעניק", הרי שהשמירה על כוונת המקור מאפשרת הזרמה של המהות לאזורנו. בכל פעם בה אנחנו עושים שימוש מוגזם שלא בתאום לכוונת המקור של מילות הקוד, אנחנו מקטינים את ההזנה המובעת דרכם עד למצב שיכול להפוך אותן למילים ריקות מתוכן, קליפה ריקה, במלוא מובן המילה.

הישירות בימים אלה עולה, קל להבחין מתי יש גיבוי מאחורי מילים שעושים בהם שימוש, כאשר אנו לא מגבים הרושם שמתקבל הוא של חוסר כנות, חוסר אמינות, להג, אמירה בעלמא וכו' ומכאן פוטנציאל לשרשור מוטה שמושלך על הכלל ויכול לפגום ביכולת לתעל תמיכה שלא תסולא מפז לאזורנו.

בשל האחריות הגדולה, ההשלכות שנוצרות משימוש שלא במאור פנים, אנו בוחרים לשמור על כוונת המקור בתוקף פעיל ובמאור פנים, ללא פשרות, ככל שניטיב לעשות כן נאפשר למרחב להינות מהחדשנות הנדיבה, המאפשרת התעלות אל מעבר למוכר והידוע.

אלו הם זמנים מרהיבים המאפשרים לכל אחד ואחד מאיתנו לקחת חלק בתהליך הנכחה של אור מקור שלא היה כמותו, ישירות המביאה עמה חסד פעיל, שלמות, הרמוניה שלא הוכלה פה מעולם, מימוש הפוטנציאל נמצא בידנו…

על תהליך החניכה הייחודי הזה כתבה הליבה המרכזית:

"…עליכם להבין, אנו חזרנו והדגשנו, כי אותם מצבים של ביטוי, שאנו יוצרים במרחב של ארץ, הינו הביטוי של הפתח הקוסמי, אשר דרכו ובעדו אנו מביעים תהליכים של חניכה, אשר יש בהם את ההוראה וההתקדשות אל עבר מחוזות שאינם מוכרים בעולם של ארץ.

אנו מביאים את הראשוניות, אנו מביאים את החשיפה המדורגת, אנו מביאים את החניכה המתואמת ואנו מכווינים כל אחד ואחד מכם, להכיר באותם תהליכים של חניכה ובכך, לכוון עצמו ודעתו האנושית לאותם מצבים של נפש אשר לומדת היא להתמיר עצמה, על בוריה, אל עבר מחוזות של הנפש של האדם של העידן החדש, אשר מגבה הוא באנושיותו את תודעתו המתעלה, את רוחב היריעה הנפרש ואת דרגת הפיתוח האבולוציוני העומדת בפתח כממתינה…"

הליבה המרכזית 13.6.2013