כמוסת זמן מרחב - שלום פנימי פוגש שלום עם אחרים

לוהאריה | 23.07.2014

כמוסת זמן מרחב

שלום פנימי פוגש שלום עם האחרים

פני המציאות כפני העצמי

כמוסה להדהוד על הכלל

 

 

 

הקדמה

חברים יקרים היללהאר,

האוניברסיטה הקוסמית, החונכת בנתיבי ההתפתחות של הפשטות שבאלוהות, יוצרת מפת תשתית תודעתית, אנרגטית ואנושית, המכונסת סביב אמת משותפת, שהינה התפתחות אישית מועצמת לצד פעולה של שונים ומגוונים, כרשת, בשדה מאוחד.

זוהי רשת, אשר ייעודה, הינו השפעה על הכלל וביסוס של מציאות חדשה, שיש בה חיבור לעקרונות קוסמיים של אחדות, תבוניות, ראיה קוסמית רחבה, אהבה, שפע והכרה כי כל האסכולות, הזרמים, המגדרים, הדתות, השפות והשיוכים השונים, הינם חלק מן האחדות הכוללת ומקורם הוא אחד.

מתוך כך פועלת רשת התודעה של הפשטות שבאלוהות בהדהוד יום יומי המבסס גישור עולמות, הנכחה של ערכים קוסמיים בנפש אנושית והתפתחות שיש בה את ההכרה, כי תועלת הכלל והפרט שזורים זה בזה.

 

הכמוסה "שלום פנימי פוגש שלום עם האחרים – פני המציאות כפני העצמי" מביאה תמיכה אנרגטית משמעותית ורבת עוצמה, לכל מי שיבחר בכך, אשר הינה ייעודית לימים אלו.

"כמוסת זמן-מרחב" מכילה תודעה, תדר וצליל, ופונה אל הפנימיות המזוקקת, המצויה מעל לשכל, להיגיון ולזמן.

בכמוסות, טמונים מבנים אנרגטיים שלמים, המחברים להרמוניה הקוסמית הכוללת.

הכמוסות, מטמיעות אל מערכות הנפש, הרגש, המחשבה והגוף, תדרים מזוקקים, היוצרים התפתחות והתעוררות פנימית.

כל האזנה, מאפשרת יציאה למסע אל עבר מרחב חוויתי, אנרגטי ותודעתי, המאפשר התפתחות פנימית עמוקה.

 

התמיכה המובאת בכמוסה החדשה, הינה תמיכה, אשר יש בה העברת פתרונות אנרגטיים של התעוררות פנימית, מבט-על, שלום, הרמוניה פנימית ואחווה מתוך הכרה, כי כאשר אנו לוקחים אחריות על המציאות הפנימית ויוצרים שלום פנימי, ניתן לנו להדהד אותו על הכלל ובכך ליצור השפעה גדולה, המביאה שלום עם האחרים.

ההתכנסות להאזנה משותפת, יוצרת כוונה משותפת מודעת, אשר הינה מועצמת. כאשר אנו אוחזים ידיים ניתן לנו לשנות ולהשפיע על התודעה הקולקטיבית ובכך ביכולתנו לברוא מציאות חדשה.

רשת התודעה של הפשטות שבאלוהות, הינה רשת המהדהדת, כל העת, אחדות, תבוניות והרמוניה למען הכלל, מחזיקה בפרספקטיבה קוסמית ומהווה תשתית ברת קיימה להולכת אנרגיה ותדר, באופן רציף. חברי מפת התשתית התידרית והאנושית, מורגלים בפעולה רשתית על פי עקרונות קוסמיים ומיומנים ביצירת שיתוף נתונים והפריה הדדית, אשר יש בה הדהוד מרחבי ההולך ומתעצם ככל שחולף הזמן.

החבירה להאזנה משותפת, מאפשרת לכולנו לחבור לתשתית האנרגטית והאנושית, אשר מהווה הרשת וליצור הדהוד משותף, שהינו מועצם עד מאוד.

אנו מזמינים את כל מי אשר יבחר בכך, להצטרף אלינו להאזנה זו ובכך ליצור הדהוד, שיש בו כוונה מודעת לתמיכת הכלל והפרט.

 

"… זה לא רחוק, זה לא גבוה, וזה לא בלתי אפשרי. זה נוכח.

נדרש רק להסכים לנוע מעבר לאשליה, לפחד ולמיסוך אל עבר מרחב חדש של אפשרויות, המצוי ממש מעבר לפינה…"

{מתוך הפוסט "זרע כוכבים – המצוי מעבר לדתות, עמים או שיוכים"}

 

 

"…עליכם להבין, שכאשר יאצילו בתוכם אותם אלה בני אנוש, את הבנת השיוך הקוסמי, ואת הבנת, נאמר, האוריינטציה הקוסמית, הרי, שיחברו הם עצמם להבנת היותם זרע כוכבים.

וכאשר יבינו, כי מהווים הם זרע כוכבים, יימסו אותם גבולות, יתבטלו אותם שיוכים,
וייוותר אותו מצב של שותפות גורל, של בני משפחת האור,
המבקשים להתפתח אל מדרגת הפיתוח האבולוציוני הבאה…"

הליבה המרכזית 16.3.2011

 

seas

 

שלום פנימי פוגש שלום עם האחרים

פני המציאות כפני העצמי

 

"כאשר מתבוננים אתם על מציאות חייכם, ודאי לכם, שמציאות חייכם, הינה תוצר של אותה מציאות פנימית שלכם. מציאות פנימית, אשר מקרינה עצמה על המרחב בו את שרויים.

הוויות אלוהיות, המשחקות במשחקים של אור, מתגלמות בהוויה גשמית ומנכיחות את אותה אלוהות, במרחבי החומר הדחוס.

הרפתקה אנושית, חוקרת, מתפתחת, בוחנת ביטויים של אור במכמני האדמה.

רוח המגלם עצמו בחומר. רוח נצחית, על סופית, אלוהית, הלומדת עצמה בהתנסויות חדשות, המבטאות התרחבות, השתנות מתמדת ותנועה אל עבר מחוזות חדשים.

כאשר מתבוננים אתם על אותה מציאות חיצונית אשר לכם, ודאי לכם, כי משתקפת היא מפנימיותכם האלוהית, מאותם רגשות שלכם, מאותן מחשבות אשר לכם, מאותה פעימה פנימית של רצון פעיל ומאותן אדוות פנימיות של משאלת לב.

ובכך, אותו רצון אלוהי, ובכך, אותה משאלת לב, הינם כאלה המבטאים תנועה, הקרנה, ובכך, יצירה של מציאות.

 

seas

 

אם תתבוננו על עולם של ארץ, אם תתבוננו על אותה מציאות גשמית בה אתם מצויים, הרי שתזהו מציאות, שהינה מעשה מרקם ייחודי, פסיפס המורכב מכל אותם עולמות פנימיים של כל אותם אלה שוהים במרחב של ארץ.

עולמות פנימיים, אשר במתכונתם המקורית, הינם פעימה של אור, המבקש לחקור.

ואם תתבוננו על אותה מציאות, הרי שכאשר יוצרת היא את המצבים של המכאוב, הסבל, החיכוך, ההתנגדות, האלימות, ההתלהמות, אותן מלחמות, הרי שאותה מציאות הינה כזו, אשר מציפה היא על פני השטח, את אותם עולמות פנימיים המבקשים מזור, מרפא, החלמה ושיבה לתדר המקור האלוהי, הטמון בכל אותם אלה בני אנוש, הוויות קוסמיות המגולמות בגוף ונפש, אנוש.

השיבה לתדר המקור, הינה השיבה לרציפות התקשורת הקוסמית שבין מהות אנושית למהות נשמתית. הינה שיבה לכוונת המקור, העומד בבסיס פעימת האור.

ובאותה כוונת מקור, טמונה ההרמוניה אשר מקיימת מהות ומשמעות, תכלית וייעוד, השוזרים מעשה מרקם של שונים ומגוונים, לכדי אמת משותפת, הרמונית, אשר בה כל הפרטים כולם, מתפתחים, מפרים ומופרים, משתפים נתונים.

הרמוניה קוסמית, אשר בה הפרט שזור בכלל, טמון בו ומנהל עימו יחסי גומלין.

הרמוניה קוסמית, השוזרת את כל גווני האור, את כל ביטוייו, את כל אותן אסכולות ומגמות, לכדי מרבד צבעוני של מהות ומשמעות, אשר אין בה תנגודת, אין בה חיכוך, אין בה פסילה של גוון זה את הגוון האחר, אלא תאום בין זרמים שונים, המבטאים כולם את פעימת החיים הקוסמית, בשלל גאומטריות, בשלל נתיבי חיים, הרוקמים יחדיו מהות ומשמעות שלמה, שדה מאוחד.

כאשר תתבוננו על זאת ותזהו את אותו מעשה מרקם של מציאות של עולם של ארץ, את אותו מעשה מרקם של מציאות, אשר בה אתם שרויים, בחינת ישר-אל, הרי שתזהו, כי בתקופה נוכחית, נוצרת הפעימה הקוסמית, המבקשת להשיב את אותה מהות של ישר-אל, אל תדר המקור, אשר יש בו את טוהר הלב, את טוהר המחשבה, את ההכרה באחדות הכוללת הטמונה בכל, את מאור הפנים ולצידו, התוקף לבטא נוכחות.

נוכחות המקיימת מהות ומשמעות ומבטאת במרחב של ארץ תודעה מזוקקת ומרחבי השראה עתידניים, אשר יש בהם קדמה, יש בהם הכוונה רעיונית וערכית, יש בהם את אותה הולכה של נתיב אור קוסמי, בתדר מיישרין ובגיבוי של הלכות אדם.

היכולת לקיים את אותה פעימה פנימית מזוקקת, אשר יש בה את יצירת המציאות הפנימית, המתואמת לאותה כוונת מקור, הינה היכולת לקיים את אותו גישור מתמיד, בין אותה מהות קוסמית מזוקקת, לבין אותה מהות אנושית, בחינת ישר-אל, אשר יש בו את השמירה על אותה פעימה פנימית מזוקקת, העושה שימוש באותם קטבים, אשר אתם מכנים אותם ימין ושמאל, אל מול אותו קו אמצע מזוקק, אשר יש בו את המהות והמשמעות הטעונה.

ובכך, יכולת לנוע בין אותם קטבים מתוך שליטה פנימית מובהקת, המנהלת את אותם מתווים של נפש, את אותן הלכות נפש ואדם, במגמה אשר יש בה את האיזון והתקשורת המתמדת, עם כוונת המקור, העומדת בבסיס הנוכחות והשהות על פני האדמה בתקופה נוכחית.

נוכחות ושהות, אשר טמונה בהן שליחות.

נוכחות ושלמות, אשר יש בהן הוויה נוכחת, בשלמותה, בלתי מוטה על ידי אותה מציאות חיצונית, ובכך מהדהדת שלמותה, קיימותה, על האחרים.

פעימה אישית, הפועמת בטחון קיומי.

קיימות בלתי תלויה.

מבט-על נטול שפיטה, אשר יש בו את ההכרה, כי אין טוב ואין רע וישנה למידה והתפתחות מתמדת, המקיימת קשרי גומלין בין רבדים ושכבות וזרמים, המבטאים ביטויים של אור, רבים.

חמלה וחסד, אשר אין בהם את ההזדהות ויש בהם את העילאיות הרגשית, המבטאת בהירות של הלב.

בהירות של הלב, המחובר לידיעה פנימית מובהקת.

בהירות של הלב, אשר יש בו את האהבה הקוסמית לכל ביטויי האור באשר הם, מתוך ההכרה באותה רקמה חיה, מתוך ההכרה בכך שאותם משחקים של אור ואותן התגלמויות בנפש וגוף וחומר, יוצרות פעמים רבות את ההסטה, מאותה מתכונת של אור.

ומתוך אותה ההכרה, ביטויים שיש בהם את ההדהוד המועצם, המאפשר לאותם אלה, אשר התרחקו מכוונת האור, לקבל את אותן מנות של הדהוד, להכיל את אותן פעימות מוגברות ולהתעורר.

נוכחות פועמת, אשר יש בה את העוצמה האישית התקפה, המחוברת למאור פנים. ובכך, מתוך אותו מרחב פנימי שוקק חיים, מאוזן, בטוח בהווייתו ובקיומו, הדהוד מועצם, המעורר זיכרון קדמון.

 

seas

 

אנו ביטויים של אור, מקורנו הוא אחד, כולנו נעים במשעולי ההתפתחות הקוסמיים, בנתיבים המבקשים התפתחות.

ואותם משעולי התפתחות, באותו עולם של ארץ, הינם משעולים, אשר יש בהם את ההסטה ואת ההתרחקות מכוונת המקור ויש בהם בתקופה נוכחית את חלון ההזדמנות, לשיבה לבראשית של העצמי. יש בהם בתקופה נוכחית, את ההכרה כי הכל הוא אחד. יש בהם בתקופה נוכחית, את היכולת לבטא, מתוך אותו מרחב פנימי, הקרנה אלוהית של רצון פעיל ומשאלת לב, אשר יש בהם את יצירת אזורי התכסית בעבור הכלל.

אזורי תכסית, אשר יש בהם את השלווה והנוחם והנועם.

אזורי תכסית, אשר יש בהם את האופטימיות ואת ראיית היש.

אזורי תכסית, אשר מקיימים את מבט-העל, אשר אינו מזוהה עם האשליה ההולוגרפית, אינו מזוהה עם אותה מציאות חיצונית ובכך מאפשר השתנות, יצירת מציאות, פעימות המבססות שינוי.
 

           
              

 

כאשר תתבוננו על אותם אזורי תכסית, אותם אזורי תכסית מקיימים פעימות, אשר יש בהן תאימות. ואותה תאימות, הינה לאותה שליחות.

אזורי תכסית, המחוברים זה לזה ומבטאים יחדיו השתקפות של מציאות חדשה, הנובעת מפנימיותם של אותם אלה שליחים, אותם אלה נוכחים במרחב ומבטאים מציאות פנימית חדשה ומבטאים שלום פנימי, המאפשר שלום עם האחרים, המאפשר יצירה של שינוי מרקם המציאות, שינוי של אותה השתקפות, שינוי של פני המרחב.

פני המציאות, הינם כפני העצמי.

פני המציאות הקולקטיבית, הינם כפני העצמי הקולקטיבי.

ואותה נוכחות, אשר יש בה את ה-ישר-אל, המנכיח ישירוּת של אור, בקו אמצע הטעון במהות ומשמעות ומלהטט עם אותן איכויות של שמאל ואותן איכויות של ימין, במתכונת אשר יש בה את האחדותיות, את החיבור לאמת המשותפת, את התוקף הפעיל במאור פנים, המגבה עוצמה תקפה לצד חסד.

את הבהירות המחשבתית, אשר יש בה את הראיה האחדותית והכוללת, את הלב הפתוח, המאפשר עילאיות רגשית, את החיבור לנצחיות העל-סופית, אשר אינה מזוהה עם חווית החיים הגשמית, החלקית.

נוכחות בלתי תלויה, המקיימת פעימה פנימית ומהדהדת אדוות של השראה, הפוגשות אדוות של השראה נוספות, ובכך, רקימה של מציאות אחדותית, בהירה. מציאות, אשר יש בה את הביטחון, את השלווה, את ההרמוניה ואת המרחב, המאפשר תנועה אל עבר מישור יחסות חדש, חוקיות חדשה, אשר בה שונים ומגוונים, מקיימים יחסי גומלין זה עם זה, המחוברים לאמת משותפת-הכרה במהות האור, המתגלם בעולם של ארץ, מחזור אחר מחזור ומבטא יחסי גומלין בין זרמים ואסכולות ורבדים ומשחק את משחק החיים.

ובאותה מהות של אור, כאשר שבה היא אל תדר המקור, לא מתקיימים עמים, לא מתקיימות דתות, לא מתקיימים שיוכים, ישנה מהות של אור נוכחת, המחליפה תדמיות ומבטאת התנסות אחר התנסות, פעימות של התפתחות.

 

seas

 

באותה שיבה פנימה אל אותה מהות מזוקקת של אור, נוצר חיבור אל תדר המקור.

ואותו חיבור, הינו כזה נוכח ומבטא את השלת ההפרדות, החיכוכים, לטובת יחסי גומלין, אשר בהם תועלת הכלל והפרט שזורים כאחד ואותם זרמים קוסמיים שונים ומגוונים, מקיימים יחסי גומלין של הפריה ותיאום וחיבור לתכנית כוללת, אשר בה ישנו מקום לכולם.

תכנית כוללת, אשר בה ישנם מרחבים קוסמיים מגבים ומזינים ותומכים את כל אותם אלה, שונים ומגוונים, בשדה מאוחד, הנובע ממקור אחד.

שדה מאוחד, אשר פועם את פעימות האור.

ואותן פעימות של אור, טמונות בכל אחד ואחד מאותם אלה השוהים במרחב של ארץ, אלוהים חיים על פני האדמה, היוצרים מציאות פנימית, המבטאת מציאות חיצונית, מציאות חדשה, שופעת, נוכחת, אחדותית.

כל אותן הפרדות, כל אותם שיוכים, אין בהם ולו ממש.

אנו מצויים בפאתיו של עולם חדש".