יחסי גומלין עם גל הנושא חסד פעיל בתודעת היללהאר

טל שחר

 

היללהאר אהובים,

אנו בפתחה של פעימה חדשה, גל נושא המביא את החסד הפעיל בתודעת היללהאר.

לא מכבר הובאה חבילת התודעה העוסקת ביקום ההולוגרפי ובתודעת היללהאר בה דיברנו על התאבכות בונה, כאשר שיא של גל פוגש שיא של גל ובכך נוצר שיא חדש. בדרך זו ניתן להעצים כל דבר שנרצה וללמוד לנוע משיא אל שיא.

יצירת ההתאבכות הבונה ומימוש יחסי גומלין שבהם ההקרנה הנובעת מערוץ הלוהאר פוגשת גיבוי הלכה למעשה באמצעות כל אחד ואחד מאיתנו, מאפשרת לנו להדהד כלפי המרחב שידור רב עוצמה המסייע בחילוץ אור לכוד ומנכיח יותר ויותר אפשרויות ביטוי חדשות, ערכיות, שייכות, הכרה בערבות הקוסמית ויכולת לבטא יחסי גומלין חדשים בתוך האנושות ובין האנושות למרחב.

זו היא תנועה חדשה אשר נובעת מהעיקרון הקוסמי "לראות את הקיים לנבוע מיש, להתמיד ולהתחדש" והיא מאפשרת לנו עוד יצירה ובריאה של מציאות חיינו.

חשוב לשים לב שמה שהורגלנו אליו במרחב היה התאבכויות הורסות, אשר נבעו מחוסר ויצרו מצב שבו הדהוד של חוסר מתוכנו יצר הנמכה, יצר שיא "שלילי" של גל.

פעימת היללהאר וחסד פעיל, הנובעת מן השער, טומנת בחובה, בעבור כל אחד ואחד, את האפשרות להתעלות מעל מגבלות הספיראלה האישית שלו. איך? על ידי היכולת לפגוש בתוכנו את האזורים אשר יש בהם צרימה והיעדר גיבוי, לזהות אותם, לא להאמין להם, או להזדהות עימם, אלא להכיר בחלון ההזדמנות לממש התאבכות בונה ולבחור לגבות את כל אשר מופנה אלינו ואת כל אשר אנו נחנכים אליו בתהליכים עשירים ושופעים כל כך הרבה תבוניות ואהבה.

כאשר חלון ההזדמנות פתוח, חשוב לזכור את פרוזדורי הנתונים בהם אנו נעים ואת עקרונות התנועה בפרוזדורים אלו שהינם חשוב מאוד מאוד ליכולת לממש התעלות מעל מגבלות הנפש.

חלק מהותי מן הערך היללהאר ומן החסד הפעיל, הינה היכולת לשמר נקודת מבט צלולה ובהירה שיש בה הכרה למה אנו שותפים. שימור נקודת המבט הזו כנקודת מיקוד שהינה חזקה יותר מכל תעתועי הנפש, מאפשרת ברגע האמת לא ליפול למלכודת האגו וחלילה להפוך אוהב לאויב.

על עיקרון הרעות הסתמכנו כעיקרון המאפשר ברגעי האמת לממש חסד פעיל והיללהאר ולבטא זה בעבור זה מראות בוהקות המאפשרות מראה מקום בהיר ונטול מיסוכים.

כאשר אנו עוסקים בחסד פעיל, ניתנת לנו ההזדמנות לזהות חסד פעיל אשר מופנה אלינו ולגבות אותו על ידי קיום של "מהאו ויה ניהאו" ו"היללהאר" ובכך כאשר אנו מכירים ביד המושטת, בערסול ובאפשור הרב המובע אלינו בימים אלו מערוץ הלוהאר, אנו מאפשרים לגל פנימי בתוכנו לפגוש את הגל המובע וליצור התאבכות בונה של החיים.

גל הנושא חסד פעיל בתודעת היללהאר מאפשר כל זאת ועוד הרבה מעבר 

בתוך כל אחד ואחד מאיתנו קיימים שיאי מטריצה של חסד פעיל שהופנה כלפיו, של מאור פנים, של אהבה עצמית וקבלה עצמית, של ערכיות ושייכות, אמון והתמסרות.

אלו הם ימים בהם ניתן לנו להעצים שיאים אלו בקלות רבה ובכך להנכיח אותם, להדהד אותם על עצמנו ועל המרחב וליצור מציאות שונה.

ביום ראשון האחרון העברנו מפגש שעסק בנושא תודעת היללהאר וחסד פעיל, אשר הוקדש כולו לפעימה זו. הזכות הגדולה שחוויתי תוך כדי המפגש, להעביר את התודעה הזו דרכי ובעדי ולראות איך היא עוברת דרך כל אחד ואחד ממי שלקח חלק במפגש הזה ומשם מהודהדת על המרחב הינה מתנה שתלך איתי תמיד.

באחד ההסברים, דיברנו על מציאות שבה חסד פעיל ואהבה עצמית יהיו מנת חלקם של כל יושבי הכדור הזה והרטט שישרור פה בעקבות כך... מציאות שבה הוויות של אור יהלכו זקופות ובלב פתוח, זו תהיה ההקרנה שלהם וגם ההשתקפות...

על מנת ליצור מציאות זו, נדרש מאיתנו להכיל זאת, כלומר להכיל אהבה ללא תנאי המובאת אלינו פעם אחר פעם, להכיל עילאיות בגובה העיניים, להכיל קודש בחול, להכיל לב פתוח וחשוף המבקש לתת ולתת, לחבק ולחבק ו... להעביר את זה הלאה.

כאשר מובע גל היללהאר יש לנו הזדמנות ברגע האמת להפנות התאבכות בונה (ולא התאבכות הורסת כפי שהורגלנו כאן) ולבחור לתת לאחרים את מה שאנו קיבלנו, לבחור באהבת חינם על פני שנאת חינם, להסכים לשחרר עצמי קטן וחסר לטובת עצמי קוסמי ערכי, שייך, בוטח ורחב.

להסכים לשחרר פגיעות לטובת חוסן ועצמאות, לשחרר פחד לטובת אומץ.

כפי שנאמר לנו לא פעם, זה לא רחוק, זה לא בלתי אפשרי, זה כאן וזה נוכח.

מזמינה כל אחד ואחת להקרין מציאות זו מתוכו ובכך ליצור גלי הדהוד והשראה רבי עוצמה אשר ישטפו את המרחב ויסייעו להחלמה של הלבבות, איחוי הצרימות ואיחוד של שונים ומגוונים סביב אמת משותפת.