הנפש כתיבת אוצר

לוהאריה | 13.10.2019

פעמים רבות אני נתקלת באנשים שהתפישה שלהם לגבי עצמם היא שהם מי שהם ושלא ניתן לשנות את זה 

זו תפישה שרואה את העצמי כמשהו מוחלט וקבוע ואין בה את ההכרה כי העצמי הוא ישות דינאמית וכי בכל אחד ואחת טמונה היכולת להתפתח, להשתנות ולהמציא את עצמו מחדש, אם רק יבחר בכך.

הנפש האנושית מורכבת משכבות ורבדים רבים. אני רואה אותה כמו תיבת אוצר שמלאה בהמון קפסולות המסודרות בשכבות. בתוך הקפסולות ישנם פוטנציאלים שניתן להפעיל ולהביא לכדי ביטוי.

ההכרה כי יש לכם תיבת אוצר גדולה בתוך הנפש שלכם, תוביל אתכם להכרה כי אתם ממש-ממש עשירים מבפנים וכי נדרש למנף את העושר הזה ולאפשר לו לבוא לכדי ביטוי. הדבר גם יעודד אתכם להתחיל ולגלות את כל ההפתעות שטמונות בכם וממתינות שתפעילו אותן.

כדי לממש את הפוטנציאלים, נדרש לפתוח את תיבת האוצר, לבחור קפסולה ולהפעיל אותה. 💊

פתיחת הקפסולה מיד מתחילה לשנות אתכם מבפנים, לעורר בתוככם מחשבות, רעיונות, רצונות ורגשות חדשים, לחשוף בפניכם פנים חדשות של מי שאתם, היבטים שלא ידעתם על קיומם ועוד.

איך פותחים את תיבת האוצר הזו?
תיבת האוצר נפתחת מתוך סקרנות, מוכנות להתחדש ואומץ להתרחב אל מעבר לזהות העצמית הידועה והמוכרת.

איך פותחים את הקפסולות שבתוך תיבת האוצר?
הקפסולות נפתחות מתוך כך שאינכם נוהים אחרי אשליית הפחד, מצויים בחדוות גילוי וחקירה, מוכנים לצאת מאזורי הנוחות שלכם, לזוז מן המוכר והידוע, לשחרר הרגלים, התניות, קיבעון מחשבתי והתמכרויות.

איך מאפשרים לפוטנציאלים שבתוך הקפסולה שפתחתם להתממש בחיים שלכם? מתוך הקשבה לקולות והרצונות החדשים שעולים בכם, התמסרות להכוונה שלהם, חריצות, ענווה ומוכנות להתנסות בפנים חדשות של מי שאתם, ללמוד דברים חדשים ולאפשר לעצמכם לנוע בגמישות ופתיחות בתוך חיי היומיום.

תיבת האוצר שטמונה בתוככם היא על-סופית ונועדה לספק לכם קפסולות שבתוכן שפע של משמעויות חדשות שתוכלו להגשים וליצור בחייכם 💊

התיבה נפתחת בכל פעם שאתם בוחרים לנוע מאזור נוחות לאזור של התפתחות, והיא מציעה לכם אוצר שופע הטמון בה וממתין שתעשו בו שימוש.

מוזמנים לפתוח את תיבת האוצר הזו ולחקור בסקרנות את הטמון בה.

שלכם בהרבה אהבה ❣️
לוהאריה