הנפש כתוכנה ושיטת מעגלי העוצמה

לוהאריה | 24.03.2019

חברים אהובים,

תודה לכל מי שנכח בשידור אני אוהבת מאוד את הפורמט הזה שמאפשר לי לתת המון. 🎬😍

בשידור אני מתייחסת לתהליכי טרנספורמציה, עד כמה חשוב להיות בערות למה שמתרחש בתוך הנפש ולהסכים לתת לרגשות ולתחושות מרחב ומקום.

לצד זאת, ביקשתי ליצור את האבחנה בין מתן מקום למחשבות לרגשות, לקיחת חסות עליהם, הכלה ותקשורת פנימית, לבין מצבים שבהם האדם מצוי במעגל סגור שבו הוא חווה את אותם רגשות ומחשבות פעם אחר פעם ולא מצליח להשתחרר מהם. 😟

🌀 הרגשות והמחשבות – האם אלו איכויות דינאמיות ❓או כוחות המנהלים אתכם במעגל סגור❓

הנפש היא כלי שרת בעבור חווית החיים הגשמית ובכך היא מתוכנתת להחלים ולרפא את עצמה.

ההסכמה לחוות את קשת הרגשות מאפשרת ריפוי והחלמה.

כאשר תחושה ורגש עולים, והאדם מסכים לעבור דרכם, להיות בתוך החוויה הרגשית – הם מתפוגגים, זאת מכיוון שמאגר הכאב והרגש, הוא מאגר סופי אשר נועד להתרוקן ולהוביל את האדם אל החוויה הרגשית הבאה שלו.

כאשר מחשבה מטרידה עולה והאדם עובר דרכה - נוצרות תובנות, שינוי פרספקטיבה, מסקנות וגם נוצר מענה פנימי, שפעמים רבות משחרר את המחשבה המטרידה.

המושג "לעבור דרך המחשבה", מכוון לתהליך מודעותי שבו האדם ער למחשבותיו, מוכן להסתכל בתוך הפנימיות שלו, מה המחשבה המטרידה למעשה אומרת, למה היא עולה, איזה חוסר בתוך העצמי מניע אותה, איזה תפישה מזינה את המחשבה? ומתוך המוכנות הזו יוצר שינוי של תבניות מחשבה מגבילות ודינאמיות רעיונית.

טיבם של רגשות ומחשבות - להיות בתנועה, למלא אתכם בהגות ובחוויה ואז להתפוגג ולהשתחרר.

אך מה קורה כאשר מחשבות רגשות מסויימים חוזרים על עצמם פעם אחר פעם? במצב שכזה כדאי להבחין בין מעבר דרך קשת הרגשות והמחשבות לבין חוויה של התבוססות, התמכרות וחזרתיות.

רבים נמצאים במעגל סגור בו רגשות ומחשבות שאינם תומכים אותם חוזרים על עצמם שוב ושוב ופוגמים באיכות החיים שלהם. במקרים כאלו, ההמלצה שלי היא להתייחס לנפש כאל תוכנה שניתן ״לסגור בה אפליקציות״ - משמע - לצאת מן ההתבוססות וההתמכרות לטובת ניהול מודע של פני הנפש ללא הזדהות עימם.

🌀 ההכרה בנפש כתוכנה – מדרגה חדשה של התפתחות

ההכרה בנפש כתוכנה – יוצרת תהליך עמוק של התפקחות וניתוק ההזדהות עם הנפש כמגדירה את העצמי. זהו תהליך שבו האדם מזהה בתוכו עצמי מזוקק שאינו הרגשות, המחשבות, הגוף, התדמיות ומשחקי התפקידים שמאפיינים את חיי היום יום. זהו עצמי היולי המקושר בקו ישיר אל הנשמה ומהווה את המצפן הפנימי של רצון-פעיל ומשאלת-לב טהורים, שאינם מושפעים מבחוץ.

ההפרדה בין העצמי לבין הנפש, וההכרה בנפש כתכנה ותו לא, עלולות לעורר התנגדות של האגו המקושר למוכר ולידוע, מכור לספקטרום רגשות ומחשבות מסויים ואינו אוהב שינוי.

במצב שכזה האדם חווה מצוקה, הכל סוגר עליו, והוא נטול תכלית ותקווה, חסר חיוניות ולא מסוגל להתבונן על עצמו ועל המציאות בבהירות.

ההתנגדות יכולה לבוא לכדי ביטוי בפחד היוצר הצפה רגשית או מחשבתית, שמעסיקה את ״המעבד״ הנפשי, מעמיסה עליו ובכך לא מאפשרת פניות לשינוי.

כשאתם רואים בפחד סימן המתריע על תנועה אל מדרגה חדשה ולא מוכרת, ומסכימים לשחרר רגשות שאתם מכורים אליהם, מעבד הנפש מתפנה ואז אפשרי להתפנות ללמוד דברים חדשים, להתנסות, לצבור חוויות וגם להטעין את הנפש באיכויות חדשות.

🌀 המוכנות להשתנות

כשעולה התנגדות להתייחסות כלפי הנפש כתוכנה, מתקיים כוח פנימי הפונה כנגדכם:

📌 חוסר מוכנות להשתנות
📌 הזדהות עם הנפש ועם הרגשות והמחשבות שהיא מנפקת והתמכרות אליהם
📌 סירוב להתחבר להגדרת עצמי על-אישית – האדם בטוח שהעצמי והנפש אחד הם
📌 התייחסות לחוקיות המוכרת ככזו מוחלטת ושהות תחת תקרת הזכוכית של המוכר והידוע
📌 חוסר מוכנות להתאמץ, ללמוד משהו חדש, לשנות הרגלים, להיות תלמידים

הרבה מדברים על הרצון לשינוי, מביעים רצון להשתנות, כאשר בפועל מתקיים בתוכם כוח שאינו רוצה בשינוי ואף פועל כנגדו.

הכוח הפנימי הזה, לא רוצה באמת להשתנות, אינו מוכן לשנות את התפישה כלפי הנפש וכלפי העצמי וכלפי החוקיות שהוא מכיר. בכך קורה שאנשים נצמדים למה שהם מכירים ויודעים ומתייחסים לכך כאל מציאות מוחלטת, כאשר מדובר על מציאות יחסית וסובייקטיבית.

רבים מבני האנוש המכורים למחשבות ולרגשות מסוג מסויים לא מקיימים מודעות כלפי העולם הפנימי שלהם, ואינם מזהים את הרצף המחשבתי או הרגשי שבתוכו הם חיים. ישנם כאלה שמזהים ומודעים למחשבות ולרגשות שלהם, אבל אינם יודעים כיצד לגלות ספקטרום חדש של רגשות ומחשבות ולהתרועע איתו.

לכן, השלב הראשון הוא שלב שבו האדם מודע לעצמו ולומד לפענח את הנפש שלו.

למי שמעוניין במודלים התומכים תהליך זה – אני מזמינה אתכם לגשת למדף
״מיפוי זיהוי גיבוי״ שבאתר האינטרנט של האוניברסיטה הקוסמית
שם תמצאו כלים מודעותיים רבים.

🌀 שיטת מעגלי עוצמה – כלי לתכנות וניהול הנפש

הנפש היא תוכנה. במהות המקורית שלה, הנפש היתה אמורה להיות מכשיר דינאמי, המתעדכן ומשתנה כל הזמן, קולט ומקבל עדכוני גירסה ישירות מהנשמה, ותומך את העצמי בחיים האנושיים על פני האדמה.

בפועל פעמים רבות, בני האנוש מונעים את עדכון הגירסא וחשים שהנפש אינה תומכת אותם ומייצרת חזרתיות על איכויות וחוויות נפשיות דיס-הרמוניות.

שיטת מעגלי עוצמה מאפשרת הטבעה של איכויות מזוקקות אל תוך תוכנת הנפש, המסייעות ליצור את ההפרדה בין העצמי לבין הנפש, להיחשף לחוויה נפשית חדשה ובכך ליצור התנסות חיובית שחושפת לחוקיות חדשה באמצעות מפתחות להדמיה הולוגרפית. 
השיטה מביאה מסלולים מודעותיים מובנים שמאפשרים לאדם לזהות, למפות ולפענח את עצמו ואת נפשו ובכך להרחיב את התודעה, ולהעצים את המודעות העצמית.

ערכת מעגלי העוצמה, מביאה חוקיות חדשה, המאפשרת ללמוד לשלוט בתוכנת הנפש וגם להטמיע בה אפליקציות חדשות.

את החוקיות החדשה, אני מבקשת להנגיש לכל מי שבוחר בכך.

זוהי חוקיות שבה טרנספורמציה נעשית במהירות ובקלות, ללא סבל ומתוך עוצמה אלוהית בהוויה אנושית

שלכם בהרבה אהבה ורצון â¤