הכשרת מטפלים בשיטת הלוהאר טיקה

האוניברסיטה הקוסמית שמחה להציג קורס להכשרת מטפלים בשיטת טיפול:
"לוהאר טיקה - מפתחות ריפוי, חיבור, הזנה והגשמה". 

קישור לרישום לקורס להכשרת מטפלים ב - שיטת הטיפול לוהאר טיקה

🔹🔸🔹

התקופה בה אנו חיים, מציבה בפנינו כבני אדם אתגרים וטלטלות שאיתם אנחנו מתמודדים ועל אחת כמה וכמה בתוך הקליניקה כמטפלים.

העולם שלנו הופך בלתי יציב, אירוע רודף אירוע, המציאות משתנה לנגד עינינו, הביטחון הקיומי מתערער, ובעבור רבים החיים הופכים להיות מורכבים ומלאים בהתמודדות וקשיים נפשיים.

רבים חווים ערעור של המוכר והידוע ומתוך כך מחפשים אחר משמעות פנימית והכוונה תודעתית ורוחנית שהינה מעבר לזו השכלתנית והרפואית.

ערעור הסדר הקיים, השינויים בשוק העבודה, והחיים בצל הקורונה דוחפים אנשים אל הקצה ופעמים רבות מאלצים אותם להתחיל מחדש.

כתוצאה מכך, כמטפלים אנו נדרשים לספק סל רחב של פתרונות וכלים שלאו דווקא נדרשנו להם בעבר, ולצד הרצון הגדול לסייע למטופלים, בפועל לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו עם מענה חלקי ולא שלם כמו שהיינו מייחלים לו.

בכך נדרשת גישה טיפולית הוליסטית המחברת בין תודעה ומודעות אל הגוף, הנפש והמימוש העצמי ומסייעת לאנשים למצוא את דרכם וליצור רווחה נפשית שיש בה מהות, תכלית ויכולת להתפתח במסלול חייהם ולהגשים עצמם באופנים חדשים.

שיטת הטיפול לוהאר טיקה נועדה להעניק למטפלים כלי הוליסטי המאפשר ליצור שינויים עמוקים בפרק זמן קצר ומתאים לתקופה הנוכחית על שלל האתגרים שהיא מביאה.

שיטת הטיפול לוהאר טיקה, מהווה מחד כלי העומד בפני עצמו ומאידך היא יכולה להשתלב בתוך ארגז הכלים הקיים של המטפל, לשדרג ולהרחיב אותו.

🔹🔸🔹
 

מה זה לוהאר טיקה?

דרך הבנת משמעות שם השיטה, ניתן להבין מעט מהי מהותה:

לוהאר = תיאום כל החלקים השונים בתוכנו לאמת משותפת.

טיקה = כוח החיים

תהליך הטיפול רותם את כוח החיים של האדם (אנרגיה עוצמתית מאוד) על מנת ליצור ״יישור קו״ פנימי של כל החלקים השונים שמרכיבים את האדם.

 

על השיטה

השיטה בנויה מרצף של 14 שלבי טיפול, אותם מבצעים על מיטת טיפולים, השלבים מורכבים משימוש בכלים וסמלים אנרגטיים ומנחים פיזיים המשלבים מגע בחיבור לנקודות עוצמה בגוף.

השיטה הינה מודולרית וכל אחד מ-14 שלבי הטיפול עומד בפני עצמו ככלי טיפולי עוצמתי, כמו כן השיטה משתלבת בקלות ובהרמוניה עם שיטות טיפול אחרות, אנרגטיות, מודעותיות ו/או פיסיות.

השיטה מעניקה למטפלים כלי סריקה, אבחון, זיהוי ופענוח פשוטים, חדים וקלים לתפעול, לצד כלים טיפוליים, מדוייקים ומעשיים, הפועלים בו זמנית הן באופן ממוקד על נושא ספציפי והן באופן כוללני המתאם את כלל המערכים של האדם לשינוי שהוא מבקש ליצור.

טיפול מלא בשיטת הטיפול "לוהאר טיקה" בנוי מרצף קצר של 4 מפגשי טיפול, היוצר השפעה ארוכת טווח.

 

מה מאפשרת השיטה

לאורך השנים אנו עוברים מגוון של חוויות והתנסויות בהן אנו צוברים מסקנות מחשבתיות ורגשיות, אמונות, טראומות, הרגלים, התניות, התמכרויות, קשיים ותחלואים פיזיים ותסמינים נוספים אשר יצרו אצלנו חסם, מגבלה וקושי.

התהליך המתאפשר באמצעות טיפול "לוהאר טיקה" הוא שחרור של החסמים והמגבלות והפגת הקשיים שצברנו לאורך החיים. כל זאת באמצעות טיפול ממוקד וקצר בן מספר מפגשים, מתאפשר אישוש, כיול, איזון וריפוי מהיר של כלל המערכות של האדם, בכללן האנרגטית והפיזית.

בכך מאפשר הטיפול הצבה של האדם בנקודה חדשה בחייו שיש בה ביטוי יכולת פנימית, רווחה, מימוש והגשמה עצמית, וזאת בהתאם לרצון ולדרישה איתם נכנס המטופל לטיפול.

 

מי יכול ללמוד לטפל בשיטה "לוהאר טיקה"?

מטפלים מנוסים בעלי קליניקה פעילה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם, בכלים עוצמתיים, שיוצרים השפעה מהירה ועמוקה ולהביא את העתיד אל ההווה.

מטפלים מוסמכים בשיטות שונות, מלאי סקרנות ותחושת שליחות, שרוצים את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, ומוכנים להשקיע בעצמם כמטפלים ובסל הכלים שלהם על מנת לעשות את זה.

מטפלים המאמינים שהעולם הטיפולי הוא מרחב של התפתחות ללא תקרת זכוכית הן עבור המטפל והן עבור המטופל ופתוחים לגישה חדשנית ורחבת יריעה.

 

תוכנית הלימודים להכשרת מטפלים בשיטת הטיפול "לוהאר טיקה"

תהליך ההכשרה מורכב מ- 40 שעות הכוללות:

  • 4 ימי עיון בני 6 שעות כל אחד 

  • יומיים של סטאז' מעשי בן 6 שעות כל אחד

  • רצף של 4 מפגשי טיפול "לוהאר טיקה" מלא ואישי עם מלווה מוסמך  (טיפול אחד בשבוע באורך של כשעה, סה"כ כ- 4 שעות טיפול שהוא חלק מההכשרה)

  • ליווי צמוד כחלק מההכשרה במהלך הלימודים

  • ערכה הכוללת: ספר "לוהאר טיקה", כרטיסיות עבודה למטפל ומחברת

לאחר סיום תהליך ההכשרה על מנת לקבל הסמכה ככמטפל בשיטת הלוהאר טיקה נדרש פרקטיקום הכולל 4 טיפולי לוהאר טיקה והגשה של 4 תיקי טיפול, ולאחר מכן תתקיים ופגישת סופרוויז’ן ולאחריה תתקבל תעודת ההסמכה.

לאחר תהליך ההסמכה, תוכלו להצטרף לקהילת המטפלים שלנו, ולהצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה בה אנו מתקיימים: שיתופי נתונים עם מטפלים אחרים, קבלת עדכונים והעשרות למטפלים

 

נשמח מאוד לראותכם בקורס להכשרת מטפלים, ואתם מוזמנים להירשם דרך הקישור המצורף: שיטת הטיפול לוהאר טיקה

צוות לוהאר טיקה
טל ורן