בני אנוש, חוצנים, חייזרים ומה שביניהם

לוהאריה | 11.11.2019

האנושות עוסקת רבות בנושא קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ, בספרים, סרטים סדרות טלוויזיה וגם בתיעוד של מפגשים בין בני אנוש לבין ישויות שמקורן מחוץ לכדור הארץ. 

🔸האם מתקיימים חיים מחוץ לכדור הארץ?
🔸איך מקבלות הישויות השונות ובהן בני האנוש את הגוף הפיסי שלהן?
🔸איך נכנסות הנשמות אל מערכות המציאות השונות כדי לקחת חלק בחווית החיים שהן מציעות?
🔸מהם חוצנים ומה ההבדל בינם לבין חייזרים?
🔸איך ניתן להבחין בהבדל?

על כל זאת ועוד בחבילת תודעה חדשה בשלושה חלקים המספרת על בני אנוש, חוצנים, חייזרים ומה שביניהם 👽 🦹‍♂👨🏻‍🔧 (החבילה נכתבה מסוף אוקטובר 2019 עד 11/11/2019)

🎧 הקלטתי את חבילת התודעה כפודקסט בן שלושה חלקים שמשולב בתוך המסר הכתוב, כך שניתן להאזין לו במקביל לקריאה.

היקום שוקק חיים. אני מזמינה אתכם להצטרף למסיבה הקוסמית, לפוגג את הרתיעה והפחד, הציניות והספק ולהתחבר לידיעת הלב ולהכרה התבונית שאנחנו לא לבד.

שלכם באהבה 💜
לוהאריה

בתחילת כל חלק של חבילת התודעה, יצורף הפודקסט להאזנה

 

 

חלק 1 - איך נוצרת הישות האנושית?

האם ידעתם שהאדם הוא ישות הולוגרפית? מה זה בעצם אומר?

אנחנו חיים בעולם שהינו מערכת מציאות אחת מיני רבות.

כאנושות, איננו לבד. העולם שלנו הוא חלק ממערכת עולמות אדירה והוא מתנהל בממד אחד מתוך ממדים רבים, אשר בהם מתפתחות ישויות קוסמיות,״נשמות״, המממשות עצמן בתוך מערכות המציאות השונות, מתנסות באתגרים ובחוויות שמערכות אלה מציעות, ובכך מגלות משמעויות חדשות בתוכן ומחוצה להן, מתרחבות ומרחיבות את המכלול הקוסמי שהן חלק ממנו.

נסו לדמיין את הנשמה שלכם כשדה אנרגיה בוהק, שכל הזמן נמצא בתנועה ובמרכזו לב פועם, מבוע, שכל הזמן מקבל אנרגיה קוסמית, מזרים אותה אל תוכו ומקרין אותה על סביבתו. השדה הזה הוא שדה של תודעה, שדה של אינטיליגנציה טהורה ומופשטת, שמקרינה את עצמה בכל פעם אל תוך תצורה אחרת שמאפשרת לה לממש את הפוטנציאל הטמון בה ולהביאו לכדי ביטוי.

מימוש הפוטנציאלים שבכל שדה אנרגיה תבוני שכזה, נעשה באמצעות כניסה אל עולמות, ממדים ומישורי מציאות, שהות בתוכם והתפתחות באמצעות העושר החוויתי שהם מעניקים המרחיב את האינטיליגנציה הטמונה בנשמה.

🌏🌔🌐

איך נכנסות הישויות הקוסמיות אל תוך מערכות המציאות השונות ואל התצורות השונות שמתקיימות בהן?

ההתגלמות לתוך מערכת מציאות נוצרת באמצעות הקרנה הולוגרפית הנובעת מן הישות הקוסמית, שבאמצעותה הנשמה משגרת ייצוג שלה אל תוך כלי קיבול המתואם למערכת המציאות.

נסו לדמיין קרן אנרגטית היוצאת משדה התודעה של הנשמה, כעין צינור או ערוץ, המתחבר ליעד רצוי, שהינו גוף המותאם למערכת המציאות אליה הנשמה רוצה להגיע. באמצעות הערוץ מזרימה הנשמה חלק מעצמה, שהינו רכיב מזוקק אותו היא טומנת בתוך הגוף המתואם, המחובר באופן מתמיד אל שדה התודעה של הנשמה ומעביר אליו רשמים, חוויות, מסקנות ומידע מן ההתנסות שלו ביעד אליו הגיע.

אחד היעדים המאתגרים עבור שדות התודעה הקוסמיים וגם המבוקשים למדיי 😉 הוא עולם ארץ, המציע למידה ייחודית. זוהי למידה שבה הישות הקוסמית מתמזגת אל תוך החומר, אל תוך גוף ונפש, שוכחת את המקום ממנו הגיעה ואת הידע הרחב והתבוני הטמון בה ומאבדת את הפרספקטיבה הקוסמית הרחבה, תוך הזדהות עמוקה עם העולם הגשמי ועם משחקי התפקידים השונים המתקיימים בו.

תהליך ההתפתחות בתוך עולם החומר הגשמי, מחייב את הנשמה לקיים מחזורי חיים רבים, אשר גלגול אחר גלגול יוצרים רצף של למידה שבה מהות קוסמית מופשטת רוכשת מיומניות וחוויות גשמיות וחומריות.

במערכת המציאות של כדור הארץ, כלי הקיבול בעבור חוויה גשמית, הינם הגוף והנפש האנושיים המוכרים לנו, המאפשרים לתווך את הישות הקוסמית המופשטת המתקיימת כשדה אנרגיה תבוני וקוונטי ולאפשר לה לחוות את עולם החומר.

באמצעות המערכת הביולוגית האנושית, אשר אליה שזורה הנפש כתכנת הפעלה, ניתן לנשמה לתפוש את המציאות החומרית והגשמית של כדור הארץ ולחוות אותה.

על פי חוקי המערכת הקוסמית והמקומית כל ישות קוסמית שמבקשת להתנסות בחוויה הגשמית בכדור הארץ, נדרשת ללבוש צורה אנושית ולהיכנס אל מערכת המציאות בדרך המקובלת בה, משמע בתהליך של לידה והתפתחות מדורגת מתינוק אל אדם בוגר, וחוזר חלילה במחזורים של לידה ומוות, המרכיבים רצף שלם ורב שנים של גלגולים היוצרים התפתחות מגוונת ובעלת פנים רבות.

👽🛸👽

 

 

 

חלק 2 - מפגשים מן הסוג השלישי

במערכות מציאות אחרות הקשורות לכדור הארץ ומתקיימות בעולמות וממדי חומר שונים שאינם כדור הארץ, ניתן למצוא כלי קיבול ביולוגיים מגוונים, המתבטאים בגוף ונפש השונים מזה האנושי ומותאמים לכל עולם ועולם ולחוויה שהוא מציע לבאים בשעריו.

ישויות שמקורן בעולמות שאינם כדור הארץ, מוכרות כאן בעולם ארץ במונח ״חוצנים״ ולאורך ההסטוריה האנושית קיים תיעוד של מפגשים עם חוצנים שמקורם מחוץ לכדור הארץ, ולצידו ניסיונות להסתיר את המפגשים הללו כדי לטשטש ככל שניתן את ההיתכנות שהם יוצרים לקיומם של ממדים נוספים הנסתרים מן התפישה האנושית על מנת להרחיק את בני האנוש מן ההכרה בכך שהחיים בכדור הארץ הינם חלק ממכלול רחב הרבה יותר של חיים תבוניים.

ההכרה בקיומם של ״חוצנים״ וההבנה האנושית כי הקיום אינו מסתכם רק בחיים האנושיים על פני כדור הארץ, הינן כאלו המערערות הרבה מן המוסכמות, הנורמות ותפישות העולם עליהן משתיתה האנושות את מערכות האמונה שלה ואת ביטחונה הקיומי ועלולות להפר את ההגמוניה של ממשלות וארגונים המנווטים את האנושות ומעוניינים להשאירה בורה, נפרדת ומפוחדת.

מתוך כך הקשר עם תרבויות חוצניות לווה בפחד, הסתרה ובהשתקה של אנשים שחוו מפגשים עם חוצנים, תוך יצירת דה לגימטימציה שלהם והצגתם כאנשים הזויים המנותקים מן המציאות.

לאחרונה, מתוך המיין סטרים, מתחילה להתעורר מגמה חדשה.

כחלק ממגמה זו, אישר חיל הים האמריקאי כי שלושה סרטוני עב"מים שתועדו מתוך מטוסים אמריקאים, הינם אמיתיים.

תיעודים רבים של עב״מים פורסמו כבר בעבר, אך הפעם לא מדובר בצילום אקראי של אזרח מן השורה אלא בצילומים ותיעודים שנעשו על ידי טייסים.

בתקשורת האמריקאית דווח שצבא ארצות-הברית אישר לראשונה שהסרטונים שצולמו על ידי טייסים של חיל הים האמריקאי (NAVY) ותיעדו עב"ם לכאורה - היו אמיתיים לחלוטין.

שלושת הסרטונים שהודלפו לתקשורת, מתעדים שלושה מפגשים בין מטוסי קרב לבין מה שבצבא מכנים "תופעה אווירית בלתי מזוהה".

וידאו אחד צולם ב-2004 מעל סן דייגו, קליפורניה ושניים נוספים ב-2015, מעל חופי ג'קסונוויל, פלורידה. צילומי הווידאו פורסמו לראשונה ב"ניו יורק טיימס" בדצמבר 2017 ורק כעת (2019) צבא ארה״ב בחר לאשר את אמיתותם.

הודאה זו הינה חלק ממגמה ההולכת ונבנית של הסרת הלוט והכנת האנושות למשמעויות הרחבות של היותה חלק מחברה קוסמית מרובת עולמות ותרבויות.

קישור לכתבה בנושא ובה הסרטונים הנ"ל

👽👾🤖

 

 

חלק 3 - מה ההבדל בין "חוצנים" לבין "חייזרים"?

אם נעמוד על ההבדל שבין ״חוצנים" ל״חייזרים״, הרי שכבר הבנו ש״חוצנים״ הינם יצורים תבוניים, שהמבנה הביולוגי והנפשי שלהם שונה מזה האנושי ומקורם במערכות מציאות אחרות. זהו מבנה ביולוגי שהרכבו אחר מזה המוכר לנו, המתואם לחיים בכוכבים אחרים המצויים מחוץ לכדור הארץ.

מלבד השוני הביולוגי מתקיים גם שוני נפשי בין ה״חוצנים״ לבין בני האנוש, הנובע מפרספקטיבה ותפישת מציאות שונות, נורמות אחרות וקשרים ביוכימיים היוצרים מערכת חושים אחרת מזו האנושית.

ה״חוצנים״ אינם חלק מן המרקם של החברה האנושית, והם מגיעים אל כדור הארץ מבחוץ, לרוב מעולמות וממדים הקרובים לכדור הארץ והינם חלק מן הקונסטלציה המקומית.

גם מקורם של ה״חייזרים״ הינו בעולמות המצויים מחוץ לכדור הארץ. אך אם בדרך כלל מקורם של ה״חוצנים״ הינו במערכות מציאות הקרובות באופן יחסי לכדור הארץ, הרי שמקורם של ה"חייזרים" במערכות מציאות רחוקות יותר ולעיתים אף מעולמות המצויים במישורי קיום אחרים לגמרי.

למרות שמקורם במישורי מציאות אחרים, ה״חייזרים״ בחרו לכבד את החוקיות של עולם ארץ, והם נולדים אל עולם ארץ, מקבלים על עצמם את חוקי המערכת שלו ומגולמים בגוף ונפש אנושיים.

מדוע אם כך הם ״חייזרים״? מכיוון שמקורם הראשוני אינו בכדור הארץ, אך הם בחרו להיוולד אל תוכו ולחיות בקרב האנושות מתוך קבלת העקרונות והתנאים המאפשרים להיוולד בכדור הארץ.

כאמור בחלק הראשון, מקורם של בני האנוש הינו במרחבים קוסמים שונים ומגוונים. אך לכולם מכנה משותף ברור והוא הבחירה להכנס אל תוך מערכת הגלגולים אשר מחייבת אותם, פעם אחר פעם, להיוולד אל תוך המציאות של עולם ארץ ולחוות חוויית חיים גשמית המצטברת, גלגול אחר גלגול, לכדי רצף ארוך מאוד של התפתחות וחוויה לאורך ההסטוריה האנושית.

מקורם של בני האנוש במקבץ של נשמות אשר מחוייבות כלפי כדור הארץ וקשורות אליו בחוזים קוסמיים, המחייבים אותן לקיים מחזורי חיים על פני האדמה על מנת להשלים את הלמידה שלהן וליצור רצף התפתחותי שלם, המורכב מתקופות חיים רבות.

לעומת בני האנוש, ה״חייזרים״ אינם שייכים למערכת המחזורים הגלגולים של כדור הארץ, פטורים מן החוזים הקוסמיים המקושרים למחזורי הגלגולים ולא מחוייבים להיוולד כבני אנוש, אלא בוחרים בכך באופן נקודתי, חד פעמי, או רב פעמי בהתאם לרצון החופשי.

ישנם ״חייזרים״ הבוחרים להיוולד כבני אנוש, מכיוון שהם סקרנים לנסות את החוויה האנושית באופן חד פעמי ולהבין את מהותה, ישנם ״חייזרים״ העושים זאת מתוך רצון לתרום ולסייע לאנושות, לחיות בתוכה, להעשיר אותה ולקדם אותה ועוד ועוד.

לעומת ה״חייזרים״ שמקורם אינו במרחב ארץ, והם נולדים כבני אנוש, מכבדים את חוקי המקום ופועלים בהתאם לערכים קוסמיים, הרי שה״חוצנים״ נכנסים פעמים רבות אל עולם ארץ ללא הרשאה ומבקרים בו בגיחות הנעשות באמצעות כלי תעופה המייצגים טכנולוגיות מתקדמות התומכות את הגופים שלהם, השונים מאלו של בני האנוש ואינם תמיד מותאמים לאטמוספירה של כדור הארץ ולדחיסות המתקיימת בו. חלקם עושים זאת מתוך סקרנות, חלקם מתוך אינטרסים צרים, ואחרים מתוך רצון ליצור קשרי גומלין ולסייע לאנושות.

🤖🦹‍♂👨🏻‍🔧

איך יוצרים את האבחנה בין ״בני אנוש״ ל״חייזרים״?

איך ניתן להבחין אם מקורו של בן אנוש במערכת המקומית של כדור הארץ, או שהוא ״חייזר״ שמקורו במערכת שאינה מקומית? הדבר ישתקף בצורת ההילות.

ההילה האנושית אליפטית ואילו ההילות של כאלו שמקורם אינו במרחב ארץ תהיינה בצורות שונות ומגוונות שאינן אליפטיות.

יחד עם זאת, בסופו של דבר כל היישויות הקוסמיות: ״חייזרים״, ״חוצנים״ ו״בני אנוש״, מגיעות מאותו מקור. כולם שייכים למשפחה קוסמית אחת, רחבה, ענפה ורבת פנים, אשר מפוזרת ברחבי היקום, ומתפתחת במשעולי האור, בעולמות, ממדים ומישורי מציאות רבים, שונים ומגוונים.

כאשר בן האנוש מכיר בשורשיו הקוסמיים, חווה עצמו כיישות בין-ממדית ורואה בנפשו וגופו כלי שנועד לשרת את חווית החיים האנושית על פני האדמה, הוא מתפקח מאשליית העצמי האנושי הנפרד והמצומצם, ונחשף יותר ויותר להיותו חלק ממשפחה קוסמית רחבה, מכלול של תרבויות שהינן חלק מאותה אחדות כוללת הנובעות מאותו מקור.

מתוך כך מתמוסס הפחד, מתפוגגת הרתיעה, ונוצרת הכרה כי היקום שוקק חיים וכי אנחנו לא לבד.
לוהאריה