נתיבים נוספים

סדנת מחינוך לחניכה

הילדים החדשים באו לשנות את המסגרות הקיימות ומזמינים אותנו להתרחב אל עבר אופייני פעולה חדשים, כיצד יראה דור העתיד ומהי המשפחה החדשה?
קרא עוד ›

הכשרת מטפלים בשיטת לוהאר טיקה

שיטת טיפול היוצרת בשבה לתדר המקור של כל חלקי ההוויה האנושית והקוסמית. טיפול המשלב כלים אנרגטיים ומנחים פיזיים בנקודות עוצמה בגוף ומאפשר כיול, איזון וריפוי של כלל מערכות האדם
קרא עוד ›

נתיב ה-DNA האנרגטי

רובדי ה-DNA הינם חלק מהמערכות המאפשרות קיום אנושי, ומהווים ערוצים אנרגטיים להולכה של אור, ידע, הזנה ותדר מרמת נשמה אל עבר בן האנוש, על-ידי ממשק ל-DNA הפיסי המוכר לנו. נתיב ה-DNA האנרגטי הינו נתיב ייחודי ויעודי, היוצר תיקון והבאה של מקדמי התפתחות והאצה, המאפשרים השמשה של שנים-עשר רובדי ה-DNA האנרגטיים של האדם.
קרא עוד ›

תודעת המספרים בעידן החדש

misparim_new
נתיב תודעת המספרים בעידן החדש: המעבר לעידן החדש, הינו מעבר בו כל הכוחות האנרגטיים כפי שהיכרנו אותם משתנים – ובכללם גם המספרים השזורים בחיינו. בנתיב נכיר, נתרועע ונבין את הכוחות הפועלים הללו, דבר שיאפשר לנו לנווט את נתיב חיינו מתוך פשטות, כבוראים מודעים וערים.
קרא עוד ›

סדנת הלכה למעשה

סדנת "הלכה למעשה" מיועדת לקהל הרחב ומעניקה כלים לבירור פנימי עמוק ולשינוי הלכה למעשה שיש בהם את מתן האפשרות להתייצבות על נתיב הנשמה מתוך כנות, בהירות ויציבות
קרא עוד ›