מרחבי הרשת

חורים שחורים לא בולעים הכל

 black hole
תיאוריות שונות, ביניהן גם תיאוריות פיזיקליות, מתחילות להשתנות בעת הזו לנוכח ממצאים הנובעים ממחקרים המניבים גילויים חדשים ותוצאות חדשות שהינן מפתיעות ביותר
קרא עוד ›

הגלימה הבלתי נראית - אוקטובר 2015

גלימה בלתי נראית
היכולת להיות בלתי נראה נובעת למעשה מהיכולת ללהטט עם האור, ומאפשרת להשפיע על האשליה ההולוגרפית המקיפה אותנו. ומהי אשליה הולוגרפית?הולוגרפיה הינה טכנולוגיה בריאתית לשימוש באור רב-מוקדי על מנת ליצור, באמצעות אור, מבנים המרכיבים מערכת מציאות.
קרא עוד ›

הקולות שבראשי

הקולות שבראשי
המוכנות לתת לגיטימציה לכל קשת הרגשות והמחשבות שלנו, לתת לכל הקולות הפנימיים שלנו, להיות נוכחים ומוכלים בנו, להישמע בתוכנו, הינה אבן יסוד להתרועעות והיכרות עם פני הביטוי של העצמי שלנו על שלל גווניו ופניו.כאשר אנו בוחרים לקיים דיאלוג פנימי כנה עם ריבוי הפנים שלנו, אנו נחשפים לחוכמה הרבה המתקיימת בבסיסם. פני העצמי שלנו הינם, בין היתר, איכויות, מתווים ותדמיות, אותם בחרנו לחקור בטרם רדתנו לכאן, למסע החיים הנוכחי, על מנת לקיים ביטוי של התפתחות בעולם ארץ בחוויה אנושית.
קרא עוד ›

האם אנחנו רואים את המציאות כפי שהיא?

המציאות כאשליה הולוגרפית
האם המציאות אכן מתקיימת? מה היא אותה מציאות שאנו תופסים דרך החושים החיצוניים שלנו? עד כמה תפיסת המציאות מושפעת מהפריזמה דרכה מתבונן המשקיף על המציאות: עולם פנימי, רצונות, פחדים, מעוף ודמיון, ועוד...?
קרא עוד ›

יש לחם, לא צריך עבודה

יש לחם אין צורך בעבודה
מה נעשה בזמננו החופשי והפנוי אם נוכל לחיות ללא הצורך לעבוד על-מנת להתפרנס? האם נתפתח, נחקור, ניצור? האם נבחר לתרום מזמננו הפנוי לחברה, לקהילה, לאחרים? האם היינו מתמסרים יותר לשיתופי פעולה שיש בהם הפריה הדדית?
קרא עוד ›

נושאים פרי : הדבר הירוק הבא הוא יערות מאכל

יערות מאכל
מתוך רצון לשוב ולכונן יחסים הרמוניים עם כל אשר סביבנו: בעלי חיים, אדמה וצומח, נולדות יוזמות המאפשרות לנו לשוב ולפעול על-פי תפיסת עולם וערכים המבטאים שפע, שאכן התקיימו כאן כשהטבע ביטא עצמו בצורה מאוזנת, ויצר בכך שפע בו דבר לא בא על חשבון דבר.
קרא עוד ›

פרויקט צילום: ככה נראה הסבל של הנשים הסיניות

סבל נשים סיניות
מזה שנים רבות, התקיימו ומתקיימים בתרבות האנושית, תכתיבים חברתיים, תרבותיים ואופנתיים המגדירים פרמטרים חיצוניים של מה ראוי ונכון ומה לא, כמו למשל איזה מסלול חיים עלינו לבחור, כיצד אנו "אמורים" להיראות, מה אנו אמורים ללבוש או כמה אנו אמורים לשקול. תכתיבים אלו, יוצרים כפייה, הטלת מום, סבל, ופגיעה נפשית הנובעים כולם ממיסוך תודעתי, כמו גם מהתייחסות ובחינה על-פי פרמטרים חיצוניים שפעמים רבות מובילים למצוקה וביטול עצמי.
קרא עוד ›

חיסכון - עדיף לקנות במכולת יקרה מאשר בסופר זול

חיסכון
מה הם יחסי הגומלין העומדים בבסיס המזון שאנו צורכים? עד כמה אנו ערים בזמן שאנו רוכשים מזון, לכך שבחלק ניכר מתעשיית המזון מתקיימים יחסי ניצול אל מול האדם ואל מול האדמה? אל מול בעלי החיים? האם שאלנו את עצמנו מה מקור המזון ואיך הוא מיוצר?
קרא עוד ›

עמודים