מדיה

ערוצי השמע

מחינוך לחניכה

כמה פעמים עמדנו מול ילד שחווה קושי בבית הספר או עם חברים, חווינו את מה שהוא חווה, אבל לא מצאנו מה לאמר לו, איך לעזור לו ולא היה לנו פתרון או כלים לסייע לו?
כמה פעמים עמדנו מתוסכלים אל מול אחד הילדים שלנו כשסירב לקום בבוקר, או כי משעמם לו בבית הספר, המורה לא מבינה אותו, או שבא לו שיהיו לו חברים חדשים, או כי היום יש מבחן במתמטיקה והוא מפחד ממנו?
כמה פעמים עמדנו אנחנו עצמנו מתוסכלים אל מול מערכות החינוך השונות והאמצעים שהן מציעות, הן כילדים, הן כמבוגרים בשמם של ילדים, ואפילו כחלק מהמערכת עצמה?
וכמה פעמים אמרנו לעצמנו תוך הוצאת אנחה, "הילדים של היום הם לא הילדים של פעם"?
והאמת? מה שנכון נכון... ;-)
כשמתבוננים על הילדים החדשים שנולדים בשנים האחרונות, רואים את החיבור הפשוט לנביעה הפנימית האותנטית, את ידיעת הלב הנוכחת כי תפישות העולם הקיימות והמסגרות הנגזרות מהן, אינן תואמות יותר את התודעה והערכים החדשים המבקשים להתבסס בכל תחומי החיים.
האינטראקציות היומיומיות עם הילדים החדשים מפגישות אותנו עם שאלות מהות חשובות, אנחנו מתבקשים להתבונן על תפישת החיים שלנו ואורחות החיים הנגזרות ממנה, ולבחון את הערכים, והעקרונות על פיהם אנחנו מתנהלים ואותם אנחנו מנחילים הלאה לילדים, לדור הבא.
המפגש היום יומי עם הילדים מזמין אותנו לשנות פרספקטיבה, ללמוד לגשת בגובה העיניים מתוך הכרה כי הם יכולים ורוצים להיות שותפים ליצירת מציאות החיים שלהם.
נקודת מוצא זו תאפשר לילדים רבים החווים קושי, ליצור השתלבות הרמונית בחברה ובמסגרות השונות, ויאפשר להם ביטוי חדש של הפוטנציאל הגלום בהם.
ההורים, אנשי החינוך, וכולנו כחברה, נדרשים לבחון את מערכת האמונות, התפישות והמסקנות שלנו בנושא זה ולנוע אל עבר תפישת עולם וירטואוזית, גמישה, סקרנית וחדשה המאפשרת לבנות גשר בין מערכות החינוך הקיימות, למערכות של חניכה, בהם הילדים הינם שותפים פעילים.
על כל זאת ועוד, אנו מזמינים אתכם לגלות בסדרת תוכניות חדשה מבית האוניברסיטה הקוסמית ברדיו מהות החיים - EOL.co.il בנושא המעבר מחינוך לחניכה
בכל תוכנית ניגע בנושא מזוית אחרת, נביא רוחב יריעה ותודעה הקשורים לנושא, ונראיין אנשים הקשורים לנושא באופן ישיר, ילדים, הורים, אנשי מקצוע, ולאחר מכן ניתן כלים פרקטיים מעשיים כיצד ניתן להתמודד עם הנושא ולשפוך עליו אור חדש.

בועה

שיחות עם לוהאריה

סדרה של שיחות בהם משוחח אסף טוינה עם לוהאריה בנושאים של מודעות, טרנספורמציה והעצמה אישית

כמוסות זמן מרחב

כמוסות זמן מרחב הינן כלי ייחודי של האוניברסיטה הקוסמית הן מכילות תודעה ותדר, צלילים ומילות קוד מקדמי ומאיצי התפתחות בכל השמעה של כמוסה
כל אחד יקבל את ההקשרים הרלבנטיים לו בנקודת זמן הווה נוכחית

Podcast

הקלטות של חבילות תודעה - ערוץ שמע הנועד לאפשר לאלה המעדיפים להכיל ולהעמיק בחבילות התודעה של האוניברסיטה הקוסמית באמצעות הקשבה שקטה ונעימה.

מסע בכמוסה

"כמוסות זמן מרחב", הינן כלי ביטוי של הרכב היללהאר המשלב מוסיקה, תודעה ותדרים.

הכמוסות שוזרות צליל, קול, צבע ורטט לכדי מחול אנרגטי ומוסיקלי, הפונה אל הפנימיות המזוקקת של האדם, המצויה מעל לשכל, להיגיון ולזמן.

כמוסות זמן-מרחב מכילות שרשראות צפנים, הן בשפה העברית והן בשפה הקוסמית, המטמיעות אל הנפש, הרגש, המחשבה והגוף, מבנים אנרגטיים מזוקקים, היוצרים התפתחות והתעוררות פנימית.

התמסרות למחול האנרגטי והמוסיקלי וחיבור לידיעת הלב, מאפשרים בכל האזנה יציאה למסע אל עבר מרחב חוויתי, אנרגטי ותודעתי, המאפשר התפתחות פנימית עמוקה, תוך הנאה וערסול.

מאחלים האזנה נעימה ומקדמת לכולם

רדיו

שער לעידן החדש - האוניברסיטה הקוסמית ברדיו מהות החיים - סדרת תכניות רדיו הפותחות בעבורנו חלון הצצה רחב המבטא ומנגיש את עקרונות העידן החדש. בתכניות מנחי האוניברסיטה הקוסמית פורשים בפנינו עולם חדש ורחב של מושגים באמצעותם ננוע יחדיו בנתיבי ההתעלות של העידן החדש.

הפעלות תדריות

ההפעלות התידריות מביאות תודעה תדר, הערה לחיים של מבנים אנרגטיים מנוונים ועירור של קודים במערך האנרגטי. ההפעלות מבטאות רצף אנרגטי שלם אשר פונה אל מכלול הגופים האנרגטיים ולגוף הפיסי ומייצרות האצה אבולוציונית וטרנספורמציה. התודעה והתדר המובעים בהפעלות התדריות, מגיעים מחוץ ליקום המקומי של החומר הדחוס ומביאות מבנים אנרגטיים מזוקקים ועתידניים הנובעים מלב הבריאה.

.M.O.R.E

Meaning, Origin, Reconnection, Energy
אנו שמחים להגיש לכם קטעים מוסיקליים ארוכים המאפשרים התרגעות, מדיטציה, פעילות אנרגטית ועוד... .הקטעים המוסיקליים יאפשרו לנו ללוות אתכם בצלילים הטומנים בחובם תדרים המכיילים את המערכות האנרגטיות, מאזנים את הגוף והנפש ומעירים לחיים פוטנציאלים חדשים של ריפוי והתפתחות.