טרנספורמציה והתעלות

איך יוצרים שינוי אם מפחדים משינוי?

לוהאריה
התרועעות עם כוחות נפשיים חדשים, הסכמה לשינוי פנימי המוליד שינוי במציאות מתוך הכרה כי דבר לא הולך לאיבוד, אלא רק משנה תצורה ומאפשר להיחשף לעוד ועוד היבטים של מי שאנו
קרא עוד ›

הרמוניה אשלייתית

לוהאריה
לעיתים ההרמוניה מלמדת על שהות באזור נוחות היוצר טשטוש של הרצון האותנטי והמזוקק, ומזין את הנפש בהזנה אשלייתית ובלתי תומכת אתכם.
קרא עוד ›

מבּוּרוּת לְעֵרוּת

לוהאריה
במצב של בּוּרוּת חדשנות מעוררת חשדנות. על הבּוּרוּת - תוצריה באנושות, והמעבר מבּוּרוּת לעֵרוּת ומודעות, הקורא לקיים תבוניות, בחירה חופשית מודעת בהכרה פעילה, לשחרר את הטפל וליצור שיח המתמקד באמת משותפת, מגדיר מכנים המשותפים ומאפשר לרבים להתאחד, לבטא עוצמה, להשפיע ולשנות.
קרא עוד ›

העוצמה שבסבלנות

לוהאריה
שורשי היעדר הסבלנות, טמונים בפער שבין המחשבות, הרעיונות, החלומות והרצונות לבין הביצוע והמימוש הלכה למעשה. זהו פער בין הרצוי למצוי, בין התאוריה לבין המימוש בפועל. זהו פער שבין הקצב בו אנו חושבים וחולמים, לבין הקצב שבו הרעיון והחזון הופכים לדבר ממשי.
קרא עוד ›

קנאה

לוהאריה
זרעי הקנאה נובטים על מצע שבו האדם אינו קשוב לעצמו ולהכוונה הפנימית, אלא מונע מכוח דחף של האגו, אשר מעצים חוויה הישרדותית, של תחרות, חוסר, כישלון ומתח פנימי הנובעים כולם מתסכול וראיית חצי הכוס הריקה. ההשתחררות מקנאה, היא עניין של מודעות ובחירה בשינוי נקודת המבט, ויתור על צרות-עין ואימוץ פרספקטיבה חדשה ונקודת מבט תבונית, הרואה כי יש מקום לכולם ומקיימת אחריות כלפי פני הנפש השונים.
קרא עוד ›

עמודים