שער להבנת מהות האוניברסיטה הקוסמית ודרך הפשטות שבאלוהות

שער להבנת מהות האוניברסיטה הקוסמית

ודרך הפשטות שבאלוהות

 

 
 
 
האוניברסיטה הקוסמית, הינה מרכז הספרייה הכלל יקומית החיה, הפועלת בתיאום לרשת הפשטות שבאלוהות ונתיב הפשטות שבאלוהות. הבסיס, הינו ידע קוסמי המונה 10 מודולים ועוד 3 מודולים נוספים, של ידע נרחב ומלא עד מאד, שהינו מרובד ונועד להיפתח לאורך שנים רבות.
 
ידע זה הינו ידע עתידני ומתקדם המובא אל עולם ארץ מחוץ ליקום המקומי המוכר לאנושות. מקורה של תודעה זו הינו במרכז הבריאה, לב הכלל יקום הטומן בחובו את תחביר תולדות האור. התודעה המובעת במודולים, מכילה ידע צפון ומרובד הנפתח ברמה קוונטית על פי סף התודעה של האדם, רצונו החופשי ורצף הבחירות שהוא יוצר בחינת נשמע, נטמיע, נגבה נעשה.
 
תהליך ההכשרה והחניכה נובע בכל פעם ממדרגה אחת אל הבאה אחריה על פי העקרון הקוסמי "לראות את הקיים ולנבוע מיש" כאשר ההתקדמות בתהליכי ההכשרה מתבססת על עיקרון קוסמי נוסף "ככל שתיטיבו לקבל כך ניטיב להעניק". מכיוון שהתוכן התודעתי והתידרי הינו תוכן צפון ומרובד, המכיל חבילות אנרגטיות קוונטיות, הנובעות ממרחבי העל-זמן אשר מחוץ ליקום המקומי, הרי שבכל קריאה, האזנה לחבילות ההפעלות התידריות וכמוסות הזמן מרחב, נפתח מרחב שונה וחדש, התואם את המקום ההתפתחותי בו מצוי המקבל בזמן ההווה הנתון, את רצונו הפעיל, משאלת הלב, הדרישה וכמובן הבחירה לעשות בחבילות התודעה והתדר שימוש.
 
הידע נועד להוות מערכת חניכה והכשרה לפרישת רשת תודעת משיח אשר יש בה את ההבאה של תהליך הלוהאר' יישור הקו הכלל יקומי אל עולם ארץ וחניכת האנושות להשתלבות בהיררכיה הקוסמית הרחבה.
 
 
דרכי הפיתוח שהאוניברסיטה הקוסמית מקיימת, הנחלת התודעה, הידע, החוויה, תהליכי הטרנספורמציה והכלים האנרגטיים והמודעותיים,  הינם בקבוצות לימוד
 
קבוצות הלימוד השונות, מהוות מחוללי למידה, ההנחיה וההנחלה במחוללי הלמידה הינה באמצעות מגשרי עולמות שהוכשרו ליצור את הנחלת התודעה המזוקקת והרעיון שהיא מביעה.
 
ערוצי התפתחות נוספים המתקיימים בנתיבי האוניברסיטה: 
תכניות "סימני-דרך 1""סימני דרך 2" 
שידורים חיים של "שיעור בשידור" 
מפגשי האצה רשתיים 
 

 

פרפר
 
כאמור, הידע  והתדר המובעים בערוצים ובנתיבים השונים של האוניברסיטה הקוסמית, הינו ידע, אשר טומן בחובו את המכנה המשותף המזוקק, הנובע מן המחולל הראשי של הכלל-יקום, שהינה הליבה המרכזית ומועצות האלוהות הגבוהות, הפועלות בתיאום לגלי הנושא הנובעים מן הליבה המרכזית. 
 
ידע זה נובע מן היש והקיים, משמע מתחביר תולדות היש והוא כמובן כולל בתוכו גם את תחביר ההיסטוריה המזוקקת של עידן האדמה ביקום האדמה ובעולם האדמה. הדבר נעשה במסגרת תהליך "הלוהאר'", שהינו כאמור תהליך קוסמי גורף ורחב, אשר ניצניו נחשפים בהדרגה באמצעות גלי נושא ברבדים רבים המובעים ממרכז הרשת.
 
רבים ושונים ומגוונים יכולים להתמגנט לדרך הפשטות שבאלוהות ולפסוע בה ביחד, מכיוון שהתדר שלה פונה לכלל האסכולות לכלל האג'נדות ולכלל ספי הפיתוח. תדר זה נובע ממרכז הבריאה ותכליתו הינה הכשרה של שליחים היוצרים תיאום לתהליך הלוהאר' .
 
המילה לוהאר' הינה בשפה קוסמית המובעת משער אנרגטי המצוי במרכז הרשת התודעתית והאנושית של הפשטות שבאלוהות.
 
עוד על השפה הקוסמית: שפת הלוהאר' 
 
תהליך הלוהאר', הינו תהליך תיאום בין שונים ומגוונים מתוך חיבור לאמת משותפת מזוקקת, הטומנת בחובה משיכה אל עבר שיאי מטריצה אבולוציוניים, הנובעים ממרכז הבריאה ומובעים באמצעות תהליך הלוהאר בכל רחבי הכלל- יקום וגם בעולם ארץ. 
 

 

 

יישור הקו הכלל יקומי, נובע מן הצורך במעבר לעידן החדש ליצור תיאום בין חלקי הבריאה, התרבויות, השפות, האג'נדות, והגוונים השונים. 
 
תהליך זה, יוצר תיאום בטרם יוצרת הבריאה תנועה אל עבר ספי התפתחות חדשים לחלוטין. 
 
בעולם ארץ, מובע תהליך הלוהאר באמצעות תכנית הכשרה רב שלבית, היוצרת תהליכים מתקדמים בהתפתחות מדורגת.
 
זוהי התכנית להכשרת שליחים של דרך הפשטות שבאלוהות, המונה 10 מודולים המהווים מדרגות התעלות והכשרה הנובעים מן השער המצוי במרכז רשת התודעה של הפשטות שבאלוהות. שער זה  המביע את תהליך הלוהאר בעולם ארץ.
 
על ידי הכשרה ייחודית, המובעת בהדרגה ויוצרת שינויים במערכת הנפשית, הפיסית, המחשבתית והרגשית להכלת "עתידנות בהווה" בחינת תדרים, שהינם מקדימים את זמנם.
 
בעולם ארץ קיימים זרמים רבים, הפועלים בשירות העידן החדש ומגשרים אותו אל עבר האנושות בדרכים רבות. 
 
חשוב להבין, כי דרך הפשטות שבאלוהות, יש בה את נתיב החניכה וההכשרה לרכישת כלים, תודעה, ושינויים טרנספורמטיביים עמוקים, אשר מיועדים לשליחים קוסמיים, שהמיומנות שלהם, אינה הזדהות עם אסכולה קוסמית, זו או אחרת, אלא המוכנות לרוקן את הכוס ולהיחשף להכשרה ישירה הנובעת מן הליבה המרכזית ומועצות האלוהות, לגישור  עולמות כלל יקומי, המתבסס על השיח הרב תרבותי, רב מישורי ורב כוכבי, המתאפשר בעולם ארץ, נוכח התגלמות נשמות בו, מכל מרחבי היש.
 
זהו תהליך הכשרה ייחודי, המלווה בהכלה של שפה ותחביר חדשיםסולם ערכים בריאתי והטמעה פנימית עמוקה של מהותו של השדה המאוחד. 
 
זהו מעבר מאג'נדה אישית למובהקות אישית, שיש בה הרתמות למערך רחב הרבה יותר מאשר זרם זה או אחר.  הפעולה של מגשרי העולמות ושליחי ה"לוהאר" הינה ברמה השואפת לבלתי אישי ולפעולה ברשת שיש בה הדהוד והשראה על הכלל.  התנועה הינה מן האישי אל הכוללני בתהליך שיש בו את העצמה האישית ואת ביסוס המובהקות המאפשרת להשיל את מתווי הנפש ולנוע אל עבר עצמי מזוקק שיש בו את המעבר מן האני ל-אנו.
 
מעבר זה, הוא שמאפשר, להוות שגריר ניטראלי, להכלת גלי נושא בריאתיים, ללא הזדהות אם אג'נדה אישית אך מתוך שמירה על הגוון הייחודי על הצביון הייחודי ועל השדה המאוחד האישי המהווים ערוץ תמסורת ייחודי בעבור האור המבקש לבוא מלב הבריאה.

 

פרפר

 

החיבור לרשת, מאפשר למערך זה לנצוץ כאורגן אורות מנצנץ המנגן מנגינה שרבים יכולים להאזין לה מכיוון שהיא מכילה צבעים רבים וגוונים רבים המנגנים יחדיו שיר בהיר וברור.

ההשראה על הכלל, הינה מעצם ההכשרה להכיל תדירויות עתידניות ותודעה עתידנית, ואז לפעול כרשת המכילה גלי נושא ומהדהדת אותם כשדה מאוחד המורכב משונים ומגוונים על המרחב. נתיב הפשטות שבאלוהות מכנה זאת "התפתחות-על למען הכלל" …

הידע מוכל בהדרגה באלה אשר בוחרים לקחת חלק בתהליך חניכה והכשרה פרטניים לצד למידה והתפתחות בקבוצות לימוד, הלומדות לפעול במחוללים של שונים ומגוונים סביב מנחה המהווה את ליבת המחולל ואת ערוץ החיבור ההדרגתי לתדר, לתודעה ולכלים.

ההתקדמות בנתיב החניכה וההכשרה, הינה סבלנית ומגובה לאין שיעור במערך המודולים שהידע החוויה והאהבה הטמונים בהם נחשפים לאלו הבוחרים להיכנס לנתיב זה.

חלק מהותי מתהליך הלימוד וההכשרה, הינו מתן הדגש על יצירת גיבוי פנימי לידע באמצעות גישור אל הנפש והאדם. כל העת ישנה הקניה של כלים להגברת היכולת האישית לבירור, פענוח, הגות, התמרה מתוך תשומת לב לכך שהכלי הנפשי המודעתי הרגשי והתודעתי מכילים ומגבים, הלכה למעשה, את התודעה המזוקקת ואת ההשראה הישירה הנובעת מן השער הגדול של הלוהאר'. 

על מנת לקבל תשובות לשאלות שעולות, מומלץ לקיים תהליך הדרגתי שבו אט אט ההיחשפות למידע ולתדר (שמגיעים לעולם ארץ דרך השער הגדול בפעם הראשונה ומועברים בהדרגה אל רשת הפשטות שבאלוהות) מתוך לימוד בקבוצה, עם מנחה המהווה מתאם ומגשר לתהליך ההכלה וההיחשפות.

הלימוד המובנה מאפשר להתחבר למשמעות והבנה פנימית ומשם ניתן להמשיך הלאה לחקור ולהעמיק בהדרגה.

כמובן, שמתוך אהבה ורצון, חלקים מן הידע, מועברים באהבה אל ערוצי רשת האינטרנט השונים של האוניברסיטה ומאפשרים היחשפות לתכנים לשם העצמה אישית.

 

        סאונד קלאוד

 

משאלת הלב העמוקה של האוניברסיטה הקוסמית, היא כי ההיחשפות לתכנים השונים ולחדשנות שהם מבטאים, תעשה בלב פתוח ומתוך הכרה, כי אין ליצור עליהם את הפרשנות המקובלת מתוך המוכר והידוע ❤