משמעות התאריך 21.12

משמעות התאריך 21.12

 

לוהאריה

21.12.2017
 

 

כל רגע הוא חלון הזדמנות. 

יחד עם זאת, חלונות ההזדמנות הפרושים לאורך הימים, החודשים והשנים, הם מגוונים.

האופן שבו אנו מתעדים את הזמן, באמצעות מניין של שניות, דקות, שעות, ימים, חודשים ושנים, יוצר שפה של מספרים אשר יש לה משמעות. 

לתנועה המחזורית ישנו תפקיד בהתנעת החיים האנושיים על פני האדמה ובתפקוד האנושי. 

***

גם לקוסמוס מחזוריות משלו, המתבטאת בתנועה של גרמי שמיים במסלולים קבועים, ב"לידה ומוות" של כוכבים, במיזוגי גלקסיות לכדי גופים קוסמיים חדשים ועוד ועוד...

המחזוריות הקוסמית הינה רחבה ומתרחשת בריבוי ממדים. היא באה לכדי ביטוי גם בעולמנו ומתורגמת לתנועה ליניארית על פני מחזורים של זמן שלהם מאפיינים מוגדרים.

למשל, האנרגיה בתחילת חודש, שונה מן האנרגיה באמצע החודש או בסופו.

יום ראשון אינו כיום שלישי, ויום שישי שונה מיום שני... יש להם איכות שונה, אנרגיה שונה, הם מייצגים קואורדינטות שונות על גבי המפה היומיומית הגשמית וגם על מפת התנועה הקוסמית.

במהלך היום, האנרגיה בשעות הבוקר, שונה מן האנרגיה בשעות הצהריים, הערב או הלילה. אלו כוחות שונים הבאים לידי ביטוי בחלקים השונים של היום ויוצרים בעבורנו חוויה מגוונת.   

נסו לדמיין חיים בסביבת מציאות שבה לא מתקיים זמן, והסביבה המקיפה אתכם קבועה ואינה משתנה. 

הדבר עלול ליצור אובדן אוריינטציה, ירידה בחיוניות של הגוף והנפש, קושי נפשי שעלול להוביל לדיכאון ואף לאובדן שפיות. 

המחזוריות יוצרת מגוונות ותנועה שהינן חיוניות לקיומם ההרמוני של חיים.

***

המחזוריות המקומית מקושרת באופן הדוק למחזוריות קוסמית שמתורגמת כאן לתנועה של גרמי שמיים, לרצף זמן ליניארי, למחזוריות של יום ולילה, עונות שנה וכל מערכות החיים על פני האדמה.

זוהי מערכת התנעה, שמשנה את ה"תפאורה" הסובבת אותנו כדי להבטיח כי החיים על פני האדמה יקיימו תנועה מתמדת שיש בה התפתחות.

כל שנה, חודש, יום ושעה מייצגים שלבים שונים על גבי הרצף של הזמן הליניארי ולכל שלב שכזה יש את האיכות שלו והצביון שלו שמשפיעים על האווירה ועל האפשרויות הזמינות.

קרה לכם שהרמתם ראשכם אל השמיים וראיתם את הירח מלא ובוהק במלוא אורו? האין זו אנרגיה שונה מאשר בימים בהם הירח זורח בהדרגה לכדי מלאות, או גורע בהדרגה עד להיעלמות?   

האם התבוננתם על יחסי הגומלין שבין מחזורי הגאות והשפל לכוחות הקוסמיים הפועלים על כדור הארץ מבחוץ? הבחנתם בהזנה הקוסמית המשתנה ומשפיעה על כוח המשיכה, על הזרימה האנרגטית המתבטאת עד לרמה הגשמית...?

האם הבחנתם בזווית השמש המאירה באורה באופנים מגוונים כל כך בין עונות השנה? התאורה השונה, הצבעים השונים, האנרגיה שונה, החום שונה וכך גם הקרינה...     

***

מה צופן לנו העתיד 

ככל שהאנושות תתפתח, כך תרד המושפעות שלה מכוחות ההתנעה החיצוניים הללו ויחסי הגומלין עם הזמן ישתנו לבלי היכר, ויאפשרו בכל רגע הווה להנכיח כל אווירה וכל איכות רצויה, ללא קשר לשעה, יום, שנה, או עונות שנה.

יחסי הגומלין החדשים עם הזמן, יאפשרו להתקיים במצב שבו הזמן אינו מהווה גורם מגביל והוא יחווה כרצף שניתן לשחק בו או לנוע בו, ללא המגבלות המוכרות כיום למדע ונחוות על ידי האנושות בחיי היום יום.

הזמן במצב זה יחווה כרשת של קואורדינטות השזורות אל תוך המרחב וניתן לנוע בהן בחופשיות, ללא תהליכי ההזדקנות או הכילוי הגופני המאפיינים את יחסי הגומלין הנוכחיים עם הזמן, עם הצפיפות של החומר, ועם הכוחות הפועלים במרחב הגשמי.

הזמן יהפוך לממד נוסף אשר האנושות תלמד לקיים עימו יחסי גומלין והוא יצטרף לשלושת הממדים המוכרים לאנושות (אורך, רוחב וגובה) ויהיה שזור בהם באופן המאפשר נגישות חדשה לזמן ויכולת ללהטט בו. השינוי ביחס לזמן והיכולת לתפוש אותו כממד, תפתח בהדרגה את הפתח התודעתי למרחבים בעלי ממדים נוספים (הממד החמישי, השישי וכו) וליכולת לנהל עימם יחסי גומלין.

בכך, בעתיד לבוא, תתנהל האנושות על פי העיקרון "מה שניצור הוא שיהיה" ותוכל לשלוט בכוחות הפועלים וליצור את האווירה הרצויה ואת המציאות הרצויה ללא תלות במערכות התנעה והשפעה חיצוניות.

***

אם נחזור להווה בו אנו מצויים - התאריכים השונים, מבטאים באמצעות שפת המספרים, כוחות משפיעים שאם אנו ערים להם ניתן לנו לנהל איתם יחסי גומלין.
 

מה מספר לנו התאריך 21.12

המספר אחד - 

️1 – כולנו חלק מאותו אחד. המספר אחד מייצג את החיבור של כל אחד ואחד מבני האנוש לאחדות הקוסמית שממנה הגיעו.

המספר 1 מחבר לתכנית הקוסמית השלמה שכולנו חלק ממנה. זוהי תמונה שלמה ואחדותית שכל אחד ואחד הוא פיקסל ממנה.

החשיפה למספר 1 מפעילה כוח של התנעה והתעוררות, אשר יכולים להוביל להארה פנימית המחברת לתכלית האישית הטמונה בתמונה הרחבה והכוללת. המספר אחד מבטא התחלות חדשות, מנהיגות ופריצת דרך.

המספר שתיים - 

2 – אנו חיים בעולם של דואליות אשר ניתן להתעלות מעליה.

המספר 2 מעודד ליצור את המעבר מדואליות ונפרדות לשלמות פנימית. השלמות הפנימית נוצרת כתוצאה ממיזוג בין הכוח הזכרי לכוח הנקבי המצויים בכל אחד ואחד ובכך יכולת לקיים שלווה, הרמוניה פנימית ונוכחות מתוך ערכיות.

כאשר נוצרת התעלות מעל דואליות, וסיום של מאבקים פנימיים וקונפליקטים, ניתן להתחיל וליצור שיתופי פעולה עם האחרים, ולרתום את עוצמת הביחד על מנת להשפיע, לשנות ולבסס מציאות של אחדות ואחווה.

התאריך 21.12, פותח חלון הזדמנות רחב לממש תהליכים אישיים וגלובאליים של שחרור הדואליות, המאבקים הפנימיים והקונפליקטים, לטובת הכרה כי כולנו מאותו מקור, שונים ומגוונים השייכים למשפחת האור.  

זהו שער להתנעה של התחלות חדשות, התעוררות של מנהיגות חדשה ופריצת דרך הזורעת את הזרעים ליצירת מציאות חדשה אשר אותה ניצור יחדיו, מתוך אחדות, אחווה והכרה ביכולת שלנו לשנות ולהשפיע.

חלון ההזדמנות הפתוח, הוא יישור קו קוסמי, היוצר חווית זמן שונה ומאפשר ללכד מצבי זמן רבים, על פני רצף הזמן הליניארי, לנקודה בזמן ההווה בו אנו מצויים.

זוהי נקודה בזמן שבה פתוח פרוזדור ישיר, המחבר את עולם ארץ לאנרגיה המוזרמת אליו ונועדה ליצור תמריץ בעבור האנושות לשחרר את מטעני העבר, להעז לחלום את העתיד, ובזמן ההווה לחוות את עצמה באופן חדש.

אלו ימים של שינוי ותקווה.

מה שניצור הוא שיהיה.

לוהאריה