מסר לרשת - שדות אנרגיה והגשר אל כדור הארץ החדש

 שדות אנרגיה

והגשר אל כדור הארץ החדש
 

לוהאריה
14.8.2018
 


 

חברים יקרים 

שמחה להגיש לכם באהבה גדולה חבילת תודעה חדשה בסדרת ״מגשרי העולמות״: ״תמיכת המעבר על פני הגשר בין העולמות באמצעות שליטה בשדות אנרגיה״.

כל החיים כולם – הם שדות אנרגיה. 

העולם בו אנו חיים נראה ממשי עד מאוד. 

בפועל, אם היינו מסוגלים לראות את העומד מאחורי הממשות הגלויה לעין, היינו מזהים עולם של תדרים, שדות שונים ומגוונים של אנרגיה, המבטאים את כל החיים על פני האדמה. 

דשא ירוק... פרפר מרפרף בכנפיו... חתול מנמנם על גבי גדר כשזנבו מתנדנד מצד לצד... אמא המטיילת עם עגלת תינוק ומלטפת את ראשו של בנה... צחוק ילדים המשחקים בכדור ... ציפור מצייצת ... רוח נושבת, מלטפת את ענפי העצים ומסחררת את עלי השלכת שעל הדשא... מוסיקה מתנגנת מחלון פתוח... מטוס חולף בשמי תכלת... בום על קולי...כלב נובח... ברז מטפטף טיפה אחר טיפה... שיירת נמלים הפוסעת בהתמדה אל הקן...

כל אלו הינם שדות אנרגיה, בעלי ביטויים שונים ומטען מגוון.

גם הגוף והנפש האנושיים, מורכבים משדות אנרגיה המבטאים את כל המורכבות של הישות האנושית.

מחשבות, רגשות, מאוויים ורצונות, מעשים ודיבורים, מראה חיצוני, מתווי אישיות, זיכרונות, חלומות, תשוקות – כל אלו הינם ביטויים של שדות אנרגיה.

ככל שהאדם מודע לשדות האנרגיה המרכיבים את מהותו ומבטאים גם את המציאות הסובבת אותו, כך ניתן לו לשחרר את ההזדהות עם משחק החיים האנושי, לטובת ההכרה כי הינו רוח המגולם בחומר לצורך התפתחות וחוויה.

נקודת המבט הזו מאפשרת לו ללמוד ולנהל את שדות האנרגיה המרכיבים את ישותו, באופן מודע, ולהשפיע הן על המציאות הפנימית והן על המציאות החיצונית.

הדבר משנה לבלי היכר את האדם ומשפיע באופן מובהק על מערכות היחסים שלו ועל המציאות שלו.

בכך נחשף האדם למציאות שונה מזו שהיתה גלויה לו עד כה. זוהי המציאות של כדור הארץ החדש, הנוכחת במקביל למציאות המוכרת.

רבים מבני האנוש אינם מודעים לכך שהאנושות נעה על גבי גשר המחבר בין עולמות.

גשר זה, הינו גשר בין ממדי, המחבר בין הממד השלישי, ובו המציאות המוכרת של עולם ארץ, לבין הממד החמישי והמצוי מעבר לו שם מתקיים "כדור הארץ החדש" כמציאות אלטרנטיבית זמינה, המייצגת אופייני התנהלות חדשים ומורחבים הרבה יותר מכפי שהיו מוכרים לאנושות.

המעבר מן המציאות של כדור הארץ למציאות של כדור הארץ החדש, הינו מעבר בין שדות אנרגיה.

בחבילה התודעה החדשה, תקבלו הבנות על שדות האנרגיה המרכיבים את כל תמהיל החיים על פני האדמה, כיצד ניתן להשפיע עליהם ואיך הם מגדירים את מערכות היחסים היומיומיות ומשפיעים על המציאות האישית.

עוד תוכלו לקרוא על מגשרי העולמות של הלוהאר, שמומחיותם הינה שליטה בשדות אנרגיה בשירות האנושות לשם הנכחת חוקיות עתידנית ומתקדמת בתוך החוקיות של המציאות המוכרת.

אני מאחלת לכם בכל ליבי קריאה מהנה ומקדמת במעבר על פני הגשר הפרוש בין העולמות.