מסר לרשת - מבט על ההכנות לנקודת הכינוס

מבט על ההכנות לנקודת הכינוס

 

לוהאריה
12.1.2018
 

 

חברים אהובים ויקרים,

אנחנו בהכנות אחרונות לנתיב מגשרי העולמות ״מפתחות להדמיה הולוגרפית״ - סמינר של ארבעה ימים שיועבר בשני מחזורים באחוזת אסיינדה ביער שבצפון היפיפה.

ההכנות לנתיב היו רבות.

התרגום של כל התודעה, הידע, הכלים והתדרים לכדי חומרים מונגשים, נעשה בתהליכים מוקפדים ששילבו יצירה ורוחב יריעה לצד עבודה מאוד ממוקדת ומדוייקת - כל זאת על מנת ליצור שלם.

בנקודת הזמן הנוכחית - הקלפים כבר יצאו אל בית הדפוס, יומן המסע שילווה את הנתיב גם הוא עבר לדפוס, אנו מצויים בשלבי עריכה ועימוד אחרונים של הספר ״מפתחות להדמיה הולוגרפית״, המצגות מוכנות לשלב ההתאמות האחרונות, התכנים מתורגמים בעבור דוברי האנגלית, כל הפעילויות השונות מתוכננות לפרטי פרטים, צוות ההקמה מוכנים, חברי סגל ההדרכה והליווי הטמיעו את המפתחות והתרועעו עימם, התפריט הטבעוני שוקלל עם השף, מרחבי הפעילות השונים ממופים, העיצובים של רוח בחומר הולכים ונרקמים, צוותי המחוללים השונים פועמים במרץ והכל קורן באור חדש.

ההכנות הללו, הן הרבה מעבר להכנות פיסיות גשמיות.
הן משקפות סיומה של תקופה ותחילתה של תקופה חדשה.
מחזור קוסמי חדש הולך ומתבסס, חוזים מסתיימים, חוזים חדשים נרקמים בתיאום לבחירות שנוצרו עד כה ומדרגות התפתחות חדשות נחשפות ומציעות אפשרויות חדשות.

נתיב "מפתחות להדמיה הולוגרפית" יחשוף לתדרים חדשים אשר לא הובעו עד כה. חשיפה זו תאפשר האצה גדולה, התרחבות וצמיחה לצד יכולת להושיט יד אל הנפש האנושית, לתמוך ולערסל אותה ולאפשר לה לבסס רווחה ושלום.

התהליכים שיובעו, יפרשו גשר יציב בין העולמות ויאפשרו ליצור המרה פנימית של מנגנונים נפשיים אשר יצרו בלימה לטובת הנכחה של עצמי מורחב המסוגל לבטא עצמו מתוך פשטות התפעמות, תבוניות, ועוצמה.

רבים עוברים הכנות אנרגטיות, נפשיות ופיסיות היוצרות התאמה לתהליכים המתוארים. זהו ניקוי עומק של הגוף והנפש, המשחררים טווחי גל אשר אינם תואמים את המדרגה החדשה.

התמיכה לתהליכים אלה הינה רבה.

היו קשובים לעצמכם, צרו את הפרספקטיבה הבהירה וזהו את התנועה הנוצרת המקרבת אתכם אל עצמכם ואל מהותכם המזוקקת ואל האחדות שכולנו חלק ממנה.

הלב מתפעם ושמח על היכולת להביא את כל השפע הזה ולהנכיח אותו כאן על פני האדמה.

הודיה על כל מה שאנו יוצרים יחדיו.