מסר לרשת - לקראת כינוס מגשרי העולמות 2019

לקראת כינוס מגשרי העולמות 2019
 

לוהאריה
25.10.2018
 

 

שלום חברים יקרים,

סמינר מגשרי העולמות בפתח, וכולי התרגשות מכיוון שבעבורי כינוס זה הוא אירוע מיוחד, שמאפשר לי להביא בארבעה ימים, המון.

אני מאוד מאוד נהנית להעביר את הסמינר, לפרוס חסות על התהליכים המתרחשים בו ולקחת חלק באווירה המיוחדת של רעות, אחדותיות והרמוניה גדולה.

חשוב לי לשתף אתכם בתהליך הבניה של הנתיב ומה יוגש בו, אך בעיקר להעביר אליכם את ההתפעמות שלי, על האפשרות להביא אליכם, בכל פעם, עוד ועוד כלים, ידע ומפתחות, המאפשרים להתעצם על מנת להעצים ולקבל על מנת להנחיל.
 

מעגלי העוצמה – כלי טיפולי חדשני
---------------------------------

הפעם יוגשו בסמינר מגשרי העולמות, מעגלי העוצמה, ככלי טיפולי לגישה אל תוך התכנה הנפשית האנושית, השפעה עליה ושינוי שלה.
רבות אנו עוסקים בנפש האנושית, כמשפיעה על היכולת לתרגם תודעה להגשמה הלכה למעשה, לחצות סף ולהגשים חיים מלאי רווחה ומשמעות.

מעגלי העוצמה, מאפשרים לגשת אל בסיסי העומק של הנפש ולהטמיע אל תוכם מוקדי עוצמה פעילים, המחוללים שינוי מהיר ומיידי, הפועל לאורך זמן.

מהם מעגלי העוצמה וכיצד הם פועלים?
------------------------------------

מעגלי העוצמה, מהווים ערכת כלים טיפוליים וטרנספורמטיביים מהמעלה הראשונה. 
זוהי ערכת כלים, אשר הקידוד והרשאת הגישה אליה תועבר על ידי במסגרת סמינר מגשרי העולמות.
ערכת הכלים משלבת מפתחות ויזואליים, מילות קוד והכוונות לפעולה, כך שלמעשה הערכה יוצרת שימוש בקשת רחבה של מתודות טיפול, הפונות אל כלל החושים האנושיים ומאפשרות לכל אחד ואחת לחבור אל מעגלי העוצמה בהתאם לאוריינטציה האישית ואף להרחיב אותה.
מעגלי העוצמה פועלים כמחולל פעיל בשלוש רמות השפעה: 
☆ כלי אנרגטי
☆ כלי מודעותי
☆ מפתח לאלכימיה
 

ערכה של 12 מחוללים
---------------------

מעגלי העוצמה, הם 12 מחוללים פעילים אותם ניתן להטמיע אל תוך שדה ההוויה הנפשי-אנושי, ובכך להטעין את הנפש באיכויות תומכות הפועלות בהמשכיות בתוך הישות האנושית ויוצרות הסבת משקלים אל מצב הוויה וחוויה במדרגה חדשה.

הם פועלים בשלושה מישורים:
☆ כלי אנרגטי - הטמעה אל תוך מנגנון התכנות האישי הנפשי, ושינוי של תכנות זה באמצעות תדרי מקור המוטבעים בהם באופן מובנה

☆ כלי מודעותי - מעגלי העוצמה מאפשרים ליצור פיענוח מודעותי ופירוק למודלים מובנים היוצרים טרנספורמציה. זהו כלי מודעותי המפרק איכות נפשית רצויה לתהליך אבולוציוני טרנספורמטיבי, שלם ומלא

☆ מפתח לאלכימיה - קידוד לשימוש במפתח המהווה את ליבת המחולל של המעגל. המפתח יוצר כניסה אל מסד הנתונים האישי, אל עומק התוכנה האישית, מפעיל את מנגנון העוצמה של המעגל ומחיל אותו על האדם

מהו סמינר מגשרי העולמות? 
------------------------------

כאמור, הסמינר בנוי משהות רציפה של ארבעה ימים באטמוספירה ייחודית ובמרחב שכל כולו תומך התפתחות, גילוי עצמי, שינוי עומק, וחוויה נפשית עוצמתית המהווה אבן דרך ונקודת ציון פנימית אליה ניתן לחזור כמראה מקום בחיי היומיום.

הסמינר מאפשר לי הן לחנוך ולהנחות והן לפרוש חסות ישירה על תהליכי טרנספורמציה עמוקים ומהירים, היוצרים עליית מדרגה באפשרויות המימוש האישי וההשראה על העצמי ועל האחרים.

הסמינר מלווה בפעילויות הטמעה, אותן מוביל סגל האוניברסיטה הקוסמית, אשר ינגישו את ערכת מעגלי העוצמה ככלים יומיומיים המאפשרים ליצור שינוי הלכה למעשה, לתמוך את העצמי ואת האחרים.

מצפה לראותכם ולחלוק אתכם את כל השפע הזה 

הרשמה ופרטים על הסמינר

שלכם באהבה