מסר לרשת - לנוע על הגשר בין העולמות

לנוע על הגשר בין העולמות

 

לוהאריה
6.9.2018

 

 

חברים יקרים,

חלון ההזדמנות הפתוח בתקופה נוכחית, מאפשר לכל אחד ואחת הבוחרים בכך, להתרועע עם היבטים חדשים של העצמי המתעוררים בפנימיות ומשקפים מדרגה חדשה של התפתחות.

ניצנים חדשים נובטים בתוך כל אחד ואחת מכם, ומצויים גם במציאות הסובבת אותנו כאלטרנטיבות ההולכות וצוברות תאוצה...

זוהי תקופה של התעוררות. זוהי תקופה הטומנת בחובה שפע רב של הזדמנויות.

כיצד ניתן להעמיק את יחסי הגומלין עם חלון ההזדמנות הפתוח?

שומעת את רחשי לבכם  ואת הבקשה להעמיק בהמלצות שהועברו אתמול  מצרפת לכם את השיקופית מן המפגש אתמול המביאה המלצות שיכולות לסייע מאוד בהתרועעות במעבר על פני הגשר הפרוש בין העולמות.

מזכירה לכם כי ״כדור הארץ החדש״, טמון בראש ובראשונה בתוככם, כשפע פנימי המבקש לבוא לכדי ביטוי: רגשות חדשים ומעודנים, מחשבות ורעיונות הפורצים את תקרת הזכוכית האישית והקולקטיבית, נביעה פנימית ורצון מזוקק המתעורר בכם, משאלת לב שיש בה דחיפה לשינוי, פנים חדשים של העצמי ההולכים ונחשפים...

מהן ההמלצות לתהליך המתואר?

 הכרה בסיפור הקוסמי של המעבר בין העידנים ובמהות החיים על פני האדמה - מתוך הבנת ההקשר הכולל שבתוכו מתנהלת החוויה האנושית

 מוכנות לשחרר את הקארמה ובמידת הצורך להשלים ולסיים אתגרים אישיים. להחליף טינה, הזדהות, רגשות שליליים והיאחזות, ולהמיר אותם בחסד, חמלה, השלמה ושחרור עמוק שיש בו יציאה לחופשי, הן של העצמי והן של אלו הקשורים אליכם במערכות יחסים טעונות במטען המבקש שחרור והתמרה.

 אחריות, שקיפות וכנות כלפי תהליך ההתעלות האישי - לקיחת יוזמה כלפי נתיב החיים, מתוך מוכנות להתבונן על העצמי בשוויון נפש, נטול שפיטה שיש בו אומדן עצמי והתבוננות בהירה.

 בחירה חופשית מודעת וסדר עדיפויות ברור שיש בו מוכנות להתנסות חדשה, אפשור, יצירת מיומנויות חדשות והעברת משקלים ברורה כלפי כל החדש המבקש לבוא לכדי ביטוי בתוככם ומחוצה לכם.

 הסתגלות למציאות חדשה שינוי של דרכי פעולה וחשיבה ושל ההתנהלות היומיומית ומיצוב של העצמי במדרגה חדשה, שיש בה גיבוי הלכה למעשה.

לכל מי שמבקשים להעמיק עוד בנושאים הללו, מעדכנת כי בקרוב יצא לאור ספר חדש המביא הבנות רחבות ושופך אור על תהליך המעבר מעולם הקארמה לכדור הארץ החדש.

שלכם בהרבה הרבה רצון ואהבה