מסר לרשת - כינוס העשור והנביעה ממנו אל עבר המדרגה החדשה

כינוס העשור והנביעה ממנו אל עבר המדרגה החדשה

 

לוהאריה
16.8.2017
 

 

הכריזה לאירוע העשור נשמעת ומזמינה את חברי רשת מגשרי העולמות של הלוהאר מכל הזמנים, ואלה המקושרים אליהם, להגיע אל נקודת הכינוס שפועמת וקורנת למרחוק.

בגלוי - אירוע העשור לתכנית.
בסמוי - נקודת כינוס המאפשרת לכל מי שלקח אי פעם חלק בתכנית להצטרף אלינו למפגש המאגד את ״אחוות הלוהאר - אם כל האחוות״, המכנסת אליה את המסדרים הקוסמיים השונים ומאגדת אותם אל מול הפעימה הקוסמית הנובעת מלב הבריאה.

הלוקחים חלק בנקודת הכינוס יגובו בפרוזדורים אנרגטיים ייעודיים היוצרים תמיכה, ערסול והרטטה הרמונית, המקרבת כל אחד ואחד לעצמו ומתוך כך אל החתימה האישית אל מול אמנת הלוהאר - שהינה האמנה הקוסמית לרקימת ההתערבות המבוקרת לשינוי פוטנציאליים, כינון שער הלוהאר בתוך עולם ארץ, סינכרון תיאום וקישור בין נציגי המסדרים הקוסמיים השונים וסיוע לעולם ארץ באמצעות מפת התשתית התידרית והאנושית - רשת מגשרי עולמות לתמיכת האנושות, הממוקמת בלב אופק האירועים בקרב הישר-אל.

***

אירוע העשור, הוא נקודת ציון בציר הזמן הליניארי, המספרת על השלמה של פרק במהלך הגשמי של התכנית להכשרת שליחים ובמהלך הקוסמי של הלוהאר.

2007-2017

10 שנים חלפו.

כל שנה הינה מחזור התפתחותי המייצג ממד מתוך 10 הממדים שבמרחב ארץ.

משמע כל שנה ביטאה תנועה שיש בה הנכחה של תדרים ותודעה המקדימים את זמנם והגשמתם הלכה למעשה בהתנהלות גשמית ואנושית.

כל שנה ביטאה תנועה מדורגת של עליה ברטט ובממדים, כך שבתום 10 שנים סיימה התכנית את העברת הפתרונות, ההשלמות ואת ההתמרה של 10 ממדי ביטוי במרחב ארץ, כך שכעת ניתן לנוע אל חוקיות העידן החדש המצויה מעבר לעשרת הממדים הללו.

משמע - עשר שנים ייצגנו עתידנות בהווה והנכחנו חוקיות אחת בתוך חוקיות אחרת.

בתום עשר שנים, ליבה של מפת התשתית התדרית מנכיח ומזרים אל הרשת ואל המרחב טווחי גל המקשרים אל חוקיות חדשה לגמרי המצויה מעבר לעשרת הממדים המוכרים.

הכל נוכח ומזמין להתרועעות.

הגשר השלם והמלא פרוש בעד עשרת הממדים ומחבר אל ממדים חדשים של ביטוי וחוויה.

הפרק הבא עלינו לטובה הינו פרק שבו במשך השנתיים הבאות (שנים 11 ו-12 לתכנית) אנו ננוע דרך ההתמרה ההופכית בתנועה אל מחוץ למגבלות החוקיות המקומית.

יהיו אלה שנתיים של הסבת תשתיות מקומיות כלפי הלוהאר וחשיפה של יכולות חדשות המאפשרות להשפיע על המציאות, ללהטט בחומר ולהשפיע עליו בשירות הכלל ובשירות המהלך שאנו מייצגים.

בעוד 3 שנים נהיה ממוצבים בחוקיות חדשה לגמרי שבה נפעל בחוקי משחק חדשים והרבה ממה שמתואר במודולים יהפוך להיות זמין ונוכח בעוצמות חדשות.

***

נקודת הכינוס של אירוע העשור - יש בה את חגיגת היש ואת הנביעה ממנו אל עבר המדרגה החדשה, המצויה מחוץ לממדים המוכרים.

יש בה את האיסוף והכינוס של כל החתומים אל מול התכנית ואל מול מהלך הלוהאר למפגש של כל נציגי האחוות.

יש בה היערכות חדשה עם הפנים אל מגרש משחקים חדש.

ויש בה הבעת הוקרה והערכה, הודיה ואהבה לכל הפוסעים בדרך ומרכיבים יחדיו את הרשת המופלאה הזו.
 

ממש מחכה לחגוג אתכם ביחד את הזמנים המופלאים להם אנו שותפים, את הרעות, את האחווה, את האומץ ואת המוכנות להעז ולחלום יחדיו כבוראים שותפים.

הרבה אהבה 
להתראות