מסר לרשת - יציאה ממעגל הקארמה ותנועה אל עבר מחזור התפתחותי חדש

יציאה ממעגל הקארמה
ותנועה אל עבר מחזור התפתחותי חדש
 

לוהאריה
16.10.2018
 

 

חברים אהובים,

אנחנו חיים בעולם ממשי המחובר הן לחומר והן לרוח ומנהלים יחסי גומלין לא רק עם העולם הגלוי והחומרי, אלא גם עם עולם של תדרים, חלקיקים וגלים, המנהלים ממשק עם מערכת המציאות הגשמית ועם הגוף והנפש האנושית ומשפיעים על כל תחומי חיינו.

אנו נושמים חמצן, אוכלים מזון המזין אותנו, ולצד זאת הגופים האנרגטיים שמעבר לגוף הפיסי סופגים כל העת הזנה אנרגטית המגיעה ממרחבי הקוסמוס ונועדה להשרות השראה, להכווין כל אחד ואחת ולהעצים את החיים כאן על פני האדמה.

הלילה התקיימה פעימה רבת עוצמה של אנרגיה קוסמית שהוזרמה אל עולם ארץ - תדרי מקור שהוזרמו על ידי ה-לוהאר ותכליתם ניקוי עומק המאפשר לגרוף איכויות מגבילות של קיטוב, פחד, עוינות, קטנות, צמצום, היעדר ביטחון קיומי, טראומה וכאב. זהו חלק ממהלך קוסמי רחב שתכליתו סיוע לאנושות לצאת ממעגל הקארמה ולנוע אל עבר מחזור התפתחותי חדש.

הניקוי יכול לעורר תחושות של כאב, פחד וקיטוב מכיוון שזוהי האנרגיה המשתחררת מן הגופים האנרגטיים ומן הגוף והנפש.

אנשים חוו תופעות שונות ומגוונות ופעמים רבות מעניקים להן אינטרפרטציה שגויה ולכן חשוב לי להכווין אתכם להכיר בכך שאנו בעיצומו של מהלך קוסמי רחב שנועד לתמוך כל אחד ואחד מכם ולאפשר לו לנוע אל מרחב חדש במימוש העצמי שלו.

היו ערים לכך ואפשרו לעצמכם לקיים יחסי גומלין עם האנרגיה המוזרמת אשר טמונה בה האפשרות לפיוס פנימי, החלמה של כאבי הנפש, שחרור מטעני עבר והארה פנימית שמעצימה בתוככם אחדותיות, אהבה, תחושה של שלמות פנימית, תקווה, וחיבור למהות ומשמעות.

אנחנו יוצרים בעוצמה גדולה את המציאות הפנימית והחיצונית, לכן היו ערים לא להביא אל תוך המרחב החדש שנפתח, פרשנות ישנה ומסקנות שאינן רלוונטיות, אלא להתמסר, לאפשר, להתרועע עם השתילים הרכים הנובטים בפנימיותכם ובהדרגה ללמוד לפסוע על אדמה חדשה.

מצרפת שלושה מסרים מתוך ערכת קלפי המסרים, התומכים מאוד ימים אלו.

שלכם בהמון אהבה גיבוי ותמיכה .