מסר לרשת - התנועה על פני הגשר בין העולמות

התנועה על פני הגשר בין העולמות

 

לוהאריה
18.8.2018

 

שלום חברים אהובים 

רבים מכם עוקבים וקוראים את הפוסטים שאני מעלה כאן ונועדו לתמוך תהליכי טרנספורמציה, להעצים, לעורר, ולהגיש כלים ותובנות, המאפשרים לשפר את העצמי ובכך להשפיע על המציאות האישית והמציאות הקולקטיבית.

בעבורכם הכנתי סקירה קצרה ובה דגשים והבנות על התקופה בה אנו מצויים, המלצות קריאה ועדכונים 

צירפתי בסוף הפוסט הזמנה למפגש חגיגי ומיוחד שנקיים בתאריך 5.9.2018. המפגש פתוח לכולם, ונועד להעניק הבנות וכלים להתמודדות עם אתגרי התקופה בה אנו מצויים וגם לחגוג את כל ה-יש אשר מתקיים בתוכנו ומסביבנו ולהעצים אותו מתוך תקווה, עוצמה ואמונה.

 קישור לדף ההרשמה

ממש אשמח שתצטרפו אלינו לערב החוגג את העולם החדש.

***

אז מה בעצם קורה ...? 

מסביב לנו אנו חוזים במציאות ההולכת ומקצינה. נדמה כי נוצרת רגרסיה בתהליכי ההתפתחות של האנושות וחזרה לתקופות אפלות של פילוג, התלהמות, לאומנות, מיסוך, פחד, שנאת חינם, בורות ועיוורון.

אך האם המציאות כל כך מוחלטת ושלילית ותו לא?

מאחורי הקלעים מתרחש שינוי היסטורי ומשמעותי, אשר ככל שנהיה מודעים לו נוכל לתמוך אותו ולאפשר לו לקרות 

 על המעבר מבּוּרוּת לְעֵרוּת

המודעות למתרחש, תאפשר לנטרל הזדהות עם המצוקה, הכאב, הקושי, ההקצנה, האנוכיות והסיאוב שאנו עדים להם, ותעצים אצל כל אחד ואחד את התקווה ואת ההכרה כי אלו פרפורי גסיסה של פרק בחיי האנושות אשר מגיע אל סיומו.

 על מעגל העוצמה של התקווה 

***

אנו מצויים בתקופת מעבר שבה נעה האנושות, מבלי שהיא ערה לכך, מן המציאות המוכרת, למציאות המתקיימת במרחב חדש. תקופת המעבר הזו מאופיינת בחוסר יציבות, ובתנודתיות בין ישן לחדש, שבה מתערערים כל הבסיסים עליהם היתה מושתתת ההתנהלות האנושית.

המעבר אותו אני מתארת, הינו מעבר בין שני עולמות: כדור הארץ המוכר והידוע, וכדור הארץ החדש.

 ניתן לדמות מעבר זה למאזניים עדינים, שנעים בין ישן לחדש.

ככל שאנו מעצימים בתוכנו את תפישת העולם החדשה, הערכים, מאור הפנים, הפתיחות המחשבתית, האחדותיות, האומץ, הערבות ההדדית, החדשנות, הנדיבות, הסובלנות, החמלה, הביטחון הקיומי, העוצמה האישית, התוקף לבטא את העצמי האותנטי, האהבה והיצירתיות – כך נוטה כף המאזניים כלפי העולם החדש.

חשוב כי נהיה ערים למתרחש בעולם הישן, אך יש לקיים הבחנה ברורה בין ערות ומודעות למתרחש, לבין הזדהות, אשר עלולה לעורר רגשות של יאוש, פחד, עצב, תסכול וכעס, ולהטות את הכף כלפי העולם הישן הנמצא בשלבי סיום וחתימה.

זכרו כי מה שאנו ממוקדים בו במחשבות וברגשות שלנו - הוא זה שאנו מגבירים אותו, ובכך נסו ככל יכולתכם להעצים את המחשבות והרגשות המצויים בכם ומקושרים כבר לחדש.

במעבר זה, עולים על פני השטח כל ההקשרים שמבקשים תיקון, שינוי, ריפוי והחלמה. מתוך כך, הרבה אירועים שליליים מתרחשים, ותרחישים רבים הינם קיצוניים, גרוטסקיים ומסולפים, באופן הדוחף את בני האנוש להתעורר וליצור תנועה פרואקטיבית לשינוי עצמי ולשינוי חברתי כולל.

אך המציאות אינה רק מה שעולה וצף בעוצמה והינו דיס-הרמוני... המציאות מרובדת וכוללת בתוכה מוקדים רבים אשר מבטאים תפישת עולם חדשה ועולם חדש. 

בכך מתקיימים במקביל, זה לצד זה, שני עולמות, כאשר חלוצים רבים מתוך האנושות כבר יצרו את הממשק לעולם החדש והם מתרועעים איתו בהדרגה ומנגישים אותו כאלטרנטיבה זמינה לאחרים.

***

כדור הארץ החדש, אינו מרחב מופשט או רחוק וערטילאי. הוא נגיש ונוכח, ומחובר באופן מובהק עד מאוד למציאות המוכרת. משמע, קיים ממשק הדוק בין המציאות של כדור הארץ המוכר לנו לבין המציאות של כדור הארץ החדש.

לעובר בין העולמות, נדמה יהיה כי הוא נותר בעולם המוכר לו, אך בפועל, ימצא עצמו מתנהל בחוקיות חדשה, שבה הדברים מתנהלים באופן שונה מכפי שהכיר. 

בהדרגה, ייחשף העובר בין העולמות למציאות בין-ממדית חדשה, ויגלה כי העולם הנראה לו מוכר וידוע, פותח בפניו פתח לרבדי מציאות נוספים אשר היו סמויים עד כה מעין, ולכאורה נראו בלתי הגיוניים, או בלתי אפשריים.

במציאות של כדור הארץ החדש, התפאורה נראית אותה תפאורה, והדברים נראים דומים, אך בפועל, מציאות זו מציעה חוויה אנושית שונה ומורחבת.

***

היכולת לעבור בין העולמות, טמונה במוכנות של האדם לעבור שינוי פנימי שבו הוא משתחרר מן החוזים הקארמתיים שלו ונע חופשי אל פרק חדש בנתיב חייו.

פרק זה מתרחש בממד מציאות שונה, הנקי ממטענים ושיבושים, ומציע אופייני התנהלות יומיומיים השונים מן הנורמות המקובלות.

המעבר על פני הגשר, מאפשר בקלות רבה מאוד, לסיים את החוזים הקוסמיים של עידן האדמה ולנוע אל עבר מרחבי התפתחות חדשים.

לשם כך נדרשת בחירה חופשית שיש בה את ההכרה הערה, המודעות, הרצון לעבור בין העולמות והמוכנות לקיים טרנספורמציה.

התנועה על פני הגשר בין העולמות מאפשרת לאדם להשיל התמכרויות, לשחרר פרדיגמות ותפישות מגבילות, להשיל ולפוגג הקשרים בולמים, לשחרר מטעני עבר, להיטען במשמעויות חדשות וליצור ממשק לכדור הארץ החדש – נִיוֶור דְרִי סוֹל, שהינו מרחב נקי מקארמה.

למעוניינים לקבל כלים התומכים את הטרנספורמציה המתוארת, כתבתי בעבורכם את המדריך לחציית סף בתהליך הטרנספורמציה 

 שיטת הטיפול לוהאר טיקה, תומכת עד מאוד את המעבר מפרק לפרק בנתיב החיים, כאשר אני ממש שמחה לספר לכם כי בהמשך השנה יתקיים מסלול הכשרה ללוהאר טיקה רמה 2, שבו יוענקו בין השאר גם מפתחות וכלים לסגירת חוזים קארמתיים ולרקימת חוזה ביודעין בתיאום לעקרונות העידן החדש.

***

הגשר הפרוש בין העולמות הוא גשר הלוהאר. גשר זה הוא כעין פרוזדור המוביל את הפוסע בתוכו בבטחה אל היעד ומסייע לו ליצור את קפיצת המדרגה ההתפתחותית, המתאמת אותו אל כדור הארץ החדש.

על מנת לתמוך את התהליכים הללו, אני מביאה בתקופה זו כלים יישומיים וחבילות תודעה רבות, שתכליתם לתמוך את המעבר על פני הגשר בין העולמות.

***

כחלק מכך, נקיים בתאריך 5.9.2018 מפגש מיוחד שבו אספר על התקופה בה אנו מצויים, אשרטט את המתווה של הגשר בין העולמות ואשתף אתכם כיצד נראים נתיבי החיים של העידן החדש, מהם השלבים למעבר על פני הגשר בין העולמות, וכיצד ניתן ליצור את המעבר מעולם הקארמה אל העולם החדש.

בחלק השני של המפגש ניצור פעילויות הטמעה שיסייעו לכם להכיל את מה שיובא.

המפגש הזה, משמעותי מאוד, מכיוון שהוא מציין מדרגה חדשה לגמרי של תיווך בין העולם הישן לכדור הארץ החדש.

אני מזמינה אתכם בכל ליבי לקחת חלק במפגש ולחגוג איתנו את המעבר בין העולמות, ואת שערי התקווה הפתוחים לרווחה.

מה שניצור הוא שיהיה!

להתראות