חוויית הנפש בתהליכי המעבר בין העולמות

חוויית הנפש בתהליכי המעבר בין העולמות

 

לוהאריה

 
 

מה שלומכם אהובים?

אני מניחה שרבים מביניכם חווים בתקופה האחרונה הצפה של איכויות נפשיות שיש בהן חיכוך, קושי וצרימה ואף חווים קונפליקטים פנימיים, תסכול ואולי גם התנגדות.

הדבר עלול לבלבל, וליצור תחושה של תסכול ודיס-אוריינטציה.

ההצפה הזו, עלולה לעלות ספקות פנימיים ולעורר שאלות כגון:

״האם משהו לא תקין בתהליך ההתפתחות וההעצמה האישית שאני יוצר/ת?ֿ״... ״האם משהו בי לא בסדר?״ ... ״האם נעצר תהליך ההתפתחות שלי?״ ועוד

אני ממש ממליצה לכם לא ללכת שולל אחר הקולות הללו...

חשוב לי להביא אליכם את ההקשר הכולל שבתוכו מתרחשת החוויה הנפשית הזו, מכיוון שהדבר יעניק לכם פרספקטיבה הטומנת בחובה בהירות, הקלה והבנה כי הצרימות ודיס-ההרמוניה העולות בנפש, הינן תוצר של תהליך ריפוי ועליית מדרגה המתרחש בעוצמה.

זוהי הכרה כי אולי נדמה כי אתם מצויים ״בירידה״ אך בפועל אתם בעיצומה של עליית מדרגה.

נסו לראות זאת כשדות של אנרגיה הטעונה במטען שלילי, המשתחררת מן השדה האנרגטי המרכיב את ההוויה האנושית, את התודעה, המודעות, הנפש והגוף. שחרור זה מפנה מקום לשדות אנרגיה הטעונים במטען חדש, החושף לקשת אפשרויות מימוש חדשות ולפנים חדשות של העצמי.

בתהליך השחרור המתואר, חשוב כי תכירו בכך שאינכם האנרגיה המשתחררת מכם. היא לא מגדירה את מי שאתם.

משמע, כאשר אתם חשים שליליים - אין אתם השליליות, אלא שליליות נפלטת מהשדה האנרגטי שלכם.

כאשר אתם חשים עצובים - אין אתם העצבות, אלא אנרגיה של עצב משתחררת מן השדה האנרגטי שלכם ועוברת בדרכה ״החוצה״ דרך הנפש שלכם...

ההכרה הזו מהותית, מכיוון שהיא מסייעת להבדיל בין העצמי שלכם שעובר תהליך של העצמה וצמיחה, לבין כוחות נפשיים אשר מתפוגגים ומשתחררים מכם, על מנת לפנות מקום לחדש.

מתוך כך, תוכלו לחסוך מעצמכם תסכול וחשש, למקד עצמכם בתהליך הצמיחה והגדילה ולהעצים אותו.

הדבר יעניק לכם את האפשרות ליצור בחירה חופשית מודעת שבה אתם מעבירים את המיקוד שלכם לאיכויות נפשיות הקיימות בתוככם ואותן אתם רוצים להעצים.

***

אנו מצויים בתקופה של קפיצת מדרגה משמעותית. תיארתי זאת כבר בעבר.

יותר מאי פעם נוכח הגשר הפרוש בין המציאות כפי שהכרנו אותה, לבין מציאות חדשה, טריה ורעננה המבשרת על קיומו של ״כדור הארץ החדש״.

חלון הזדמנות פתוח בעבור כל מי שמבקש ליצור האצה בתהליך הטרנספורמציה של הנפש, עליית מדרגה תודעתית, התעוררות רוחנית ושינוי אורחות חיים, הרגלים והתניות, באופן היוצר חוויה אנושית חדשה, שיש בה שלום פנימי ורווחה.

מתוך כך, אך טבעי, שכוחות נפשיים אשר אינם תומכים את המהלך הזה, יצופו על פני השטח על מנת לעבור ריפוי והחלמה.

ההצפה על פני השטח, חושפת אזורים נפשיים שהיו מוסתרים מעין ולא גלויים בפני העצמי ומאפשרת מתוך כנות, לעבור דרך צרימה וכאב, לנוע בעד חלון ההזדמנות הפתוח לרווחה ולשחרר את הכוחות הללו, בתהליך שיש בו ריפוי עצמי עמוק וחשיפה לעצמי חדש, אשר ניקה עצמו ממטעני עבר, משקעים ומסקנות בולמות ומגבילות.

ההכרה בדבר, מאפשרת להכיל את התהליך מתוך אומדן עצמי בהיר, פיוס פנימי, ערך עצמי, הכלה ואמפתיה.

חשוב לא להיבהל, לא הזדהות ולהימנע ככל הניתן מתסכול, אלא, מתוך בגרות ומודעות, לערסל את הנפש ולאפשר לה להשתנות ולבסס הרמוניה במדרגה חדשה שיש בה ריפוי והארה.

שלכם באהבה גדולה, תמיכה וגיבוי