השנה החולפת ועם הפנים קדימה

השנה החולפת

עם הפנים קדימה
 

טל שחר
1.9.2018

חברים אהובים,

לקראת השנה החדשה שעוד רגע נכנסת ועוטפת אותנו בשפע וסקרנות לחדש, בא לי לעצור ולהיזכר מה עברנו בשנה החולפת. כל כך הרבה קרה בשנה הזו שממש בא לי להתפעם יחד איתכם על כל היש ולהסתכל קדימה אל השנה הקרובה ברצון גדול להמשיך לנוע להתרחב וליצור.

אז מה היה לנו?

שני נתיבי מהאוורין – בהם מובאים מנחי גוף בחיבור למילות קוד שיחד יוצרים הזרמות אנרגטיות ייעודיות המשנות את הגוף, הנפש, המחשבה וכל פני הביטוי של האדם. מומלץ לכל למי שאוהב לעבוד עם הגוף.

נתיב מגשרי העולמות מפתחות להדמיה הולוגרפית – קיבלנו ערכה מהממת ויחודית של מפתחות אנרגטיים לשינוי, השפעה והשראה על המציאות הפנימית והחיצונית. הרבה השתנה בזכות המפתחות הללו .

נתיב לוהאר טיקה – נתיב חדשני להכשרת מטפלים, המחבר לתדר המקור, משיב את המערכת לאיזון ומאפשר תנועה ממדרגה למדרגה. היה זה הנתיב הרביעי שיצר סכימה של ארבע פעימות וביסס את המדרגה הראשונה של שיטת הטיפול לוהאר טיקה.

סדנת הלכה למעשה – הסדנה האהובה שמלווה אותנו כמעט מתחילת הדרך, קיבלה השנה מתיחת פנים והתאמה לתקופה הנוכחית בה הכל יותר נגיש ונוכח.

סדנת מחינוך לחניכה – ההשקה של הסדנה הזו הסבה לנו המון שמחה. כניסה לעולמם של הילדים החדשים באשר הם והקניית כלים להורים, מחנכים, ואנשי מקצוע להתנהלות חדשה שיש בה קבלה, כבוד והתבוננות חדשה על מערכות היחסים.

ימי העשרה למטפלים – בהם הובאו מודלים לעבודה, ביניהם מודל מהות-משמעות-ממשות, וכלים לשיפור המיומנויות ויכולות הזיהוי, המיפוי והפענוח. כמו כן בימים אלו יצרנו התנסות מעשית שסייעה לנו לצאת עם ארגז כלים עשיר ותומך הן כמטפלים והן להתנהלות היום יומית שלנו.

ימי תרגול – בהם אנו מעמיקים ומתרגלים את שיטות הלימוד והטיפול השונות. אלו ימים קסומים שמאפשרים לנו לצלול לתוך נושא ולהתבונן עליו לעומק ומכמה זויות ואז לתרגל אותו ולהתנסות בו. עושר הנתונים שמתאפשר דרך השיתוף שנוצר הוא עצום ומרגש.

מפגשי שיעור בשידור – מדי תקופה אנו מעבירים שיעור המשודר בלייב במגוון נושאים – השנה עסקנו בשוויון נפש ליצירת בהירות, שהיווה נדבך משמעותי ביכולת שלנו לנהל את הנפש, מפגש שהצטרף לסדרה של חבילות תודעה בנושא התעלות מעל מגבלות הנפש. 
והפרדת הרגש והנפש, חבילת תודעה שמהווה אבן דרך בתוכנית ההכשרה, בהתבוננות הרעננה שהיא מביאה על הנפש והרגש, היכולת להפריד ביניהם ולקחת חסות על ההיבטים השונים.

השנה השקנו ערכת קלפים חדשה – ערכת קלפי מסרים מאת לוהאריה. 
המסרים, המהווים חלון למציאות עילאית ושנאספו לאורך תקופה, נאגדו ונמזגו לערכה מהממת ועוצמתית. ערב ההשקה היה קליל, שמח ומפנק ויצאנו עם המון סקרנות לשימוש במסרים ולשינוי שהם מאפשרים.

כמעט אחרון חביב לשנה זו, סמינר שלושה מוקדי עוצמה – ערכיות, ערך עצמי והערכה עצמית.
סמינר גאוני וחשוב שמביא שפע מודלים לעבודה, היגדים והסכמות, העושה סדר בין החלקים השונים ומסייע לנו להלך במרחב בידיעה את עצמנו ובערכיות מלאה.

כמובן שהיו עוד מלא דברים... הגות ברעות, מפגשי כל רגע הוא שער האהובים, ניקוי חופים מדי תקופה כי אכפת לנו, שאלות ותשובות עם לוהאריה, מודול 1 חדש בת"א, מלא קבוצות ביתיות, שידורי רדיו והמון המון חיוכים וחיבוקים באירועים השונים.

וואו, במבט לאחור זה לא נתפס מה עברנו יחד, כמה גדלנו בשנה אחת, כמה התרחבנו, כמה שפע מובא אלינו באופן שוטף וקבוע.

אתם בטח שואלים מה מחכה לנו?

אז קודם כל לפנינו האירוע של ה- 5.9 – כדור הארץ החדש השלבים למעבר על הגשר בין העולמות שהולך לפרוש לנו שטיח אדום ולתת לנו מדריך למעבר על הגשר. כמובן שלצד זה אנו מתכננים מלא הפתעות, פעילויות בדשא, מזון משובח והזדמנות להפגש, להודות על כל היש ולנוע הלאה.

אני ממש סקרנית מה נברא לשנה הבאה, מזמינה את כולם להגיע, לחגוג ולברוא יחד את השנה החדשה

באהבה גדולה 

טל