השמש - תרופת העתיד

השמש - תרופת העתיד

 

שמש

 

איך קרה שהשמש - מקור הזנה, מקור אור ואנרגיה המספקת לנו ערכים רבים להם הגוף זקוק, הפכה להיות מקור לפחד, הימנעות וסכנה?

מסקנות המבוססות על תפיסות המגיעות מעולם הרפואה והמדע, ביחד עם אמצעי הפרסום המקדמים אינטרסים של חברות קוסמטיקה ותרופות, הטמיעו בתודעתנו פחד מחשיפה לשמש, מה שהוביל בין היתר לשימוש מוגבר בתכשירים כימיים לעור, הימנעות מחשיפה לשמש ואף תפיסה כי החשיפה לשמש הינה מסוכנת ולא בריאה.

בנוסף לכך, מקודמת צריכה של ויטמינים ו"תוספי בריאות", במימון כספי רב של יצרניות התרופות, על מנת לספק לגוף את אשר ניתן לספק לו באופן טבעי והרמוני על ידי חשיפה מבוקרת לשמש.

אורח החיים הרווח בו רבים נמצאים במשרדים ומקומות סגורים מרבית היום, ביחד עם הפחד הגדול שנוצר מחשיפה לשמש יצר מצב אבסורדי בו אנו מונעים מהגוף מלהזין את עצמו דרך אנרגיית השמש.

השמש הינה מקור אנרגיה מבורך המזמין אותנו לקיום יחסי גומלין חדשים.

חשיפה מבוקרת לשמש הנובעת מהקשבה, מאפשרת לנו בין השאר: ייצור טבעי של הגוף של ויטמין D, ספיגה מיטבית של סידן, ייצור הורמונים שונים באופן מיטבי, חיזוק המערכת החיסונית, הזנה אנרגטית, תחושת התחדשות וחיוניות ועוד.
 

 

 

 

בתקופה בה אנו מבססים יותר ויותר יחסי גומלין הוליסטיים עם כל הסובב אותנו, גם השמש מזמינה אותנו לבסס איתה מערכת יחסים חדשה המבוססת על אמון והרמוניה.

על השינוי הקוסמי רב העוצמה המתקיים בתקופה נוכחית ומשתקף בין היתר בהשתנות מואצת של השמש תוכלו לקרוא במסר לזהות את היד המושטת.