גל נושא: עבר-הווה-עתיד

גל נושא:
עבר-הווה-עתיד

 

 

חוגגים עשור  2007-2017  

זמן של התבוננות בהתרגשות רבה, שמחה והודיה, על כל אשר נוצר, על כל הקיים ועל כל הנראה באופק האירועים הנפרש לפנינו.

גל הנושא - עבר הווה עתיד מאפשר סכימה של כל אשר נוצר והתבסס, והתייצבות על נקודת הווה שבה אנו חוגגים את הדרך, חוגגים את התהליכים המשמעותיים מתוך הפרספקטיבה של  טיפוח ההישגים הפנימיים והחיצוניים רואים את הקיים, ובכך מאפשרים לחוקיות החדשה נוכחות ללא עוררין במרחב ארץ.

אירוע העשור, הינו נקודת ציון בציר הזמן הליניארי המספרת על השלמה של פרק במהלך הגשמי של התכנית להכשרת שליחים ובמהלך הקוסמי של הלוהאר.

***

לרגע היסטורי זה נפתחו פרוזדורים לאיסוף וכינוס של כל החתומים אל מול התכנית ואל מול מהלך הלוהאר.

הפרוזדורים מקרבים כל אחד ואחד לעצמו ומתוך כך אל החתימה האישית אל מול אמנת הלוהאר - שהינה האמנה הקוסמית לרקימת ההתערבות המבוקרת לשינוי פוטנציאליים, כינון שער הלוהאר בתוך עולם ארץ, סינכרון תיאום וקישור בין נציגי המסדרים הקוסמיים השונים וסיוע לעולם ארץ באמצעות מפת התשתית התידרית והאנושית - רשת מגשרי עולמות לתמיכת האנושות, הממוקמת בלב אופק האירועים בקרב הישר-אל.

***

בכינוס זה מתקיימת הבעת הוקרה והערכה, הודיה ואהבה לכל הפוסעים בדרך ומרכיבים יחדיו את הרשת המופלאה שלנו - רשת הפשטות שבאלוהות שבמרכזה השער הגדול אשר מבטא  עתידנות בהווה ומהווה מערך עיגון למערכות הזנה חדשניות, שיש בהן את הנכחת הלוהאר אל עולם ארץ.
כעת, בתום עשר שנים, ליבה של מפת התשתית התדרית מנכיח ומזרים אל הרשת ואל המרחב טווחי גל המקשרים אל חוקיות חדשה לגמרי המצויה מעבר לעשרת הממדים המוכרים.
 
הכל נוכח ומזמין להיות בנוכחות ולהתפעם על כל הקיים, בהוויה של הכרה בערך והכרת התודה על הדרך אותה סללנו, על האופק המרהיב הנפרש קדימה.
 
צעד-צעד
                 יד-ביד 
                                גשרים של אהבה 
                                                            להגשמת חלום וחזון משותף
 
מתוך רעות, מתוך אהבה קוסמית וערבות לתהליכים שלמים ומלאים אשר מציבים אותנו במציאות שיש בה היערכות חדשה עם הפנים אל מגרש משחקים חדש.
 

"עליכם להבין, שאם תתבוננו על אותה מערכת של מציאות שבה אתם מצויים, הרי שכבר כעת באותו מרחב של ארץ מצויה התפלגות המציאויות. וכאשר אנו נבוא ונתאר לכם באותו מצב של מפגשים המשכיים את אותה התערבות שלנו באופק האירועים הפלנטארי והמקומי והאזורי, הרי שתזהו את אותם מצבים של התערבות, אשר באה ליצור את אותו מצב של רקימה של מערכת של מעברים קוסמיים אשר עומדים לרשות האנושות בעד אותו פרוזדור נתונים אשר פתחנו בעולם של ארץ.  

ואם תתבוננו על אותו פרוזדור של נתונים ועל אותו שער אשר מצוי בפתחו, תזהו את אותו מארג אשר הינו כזה מגוון עד מאוד ובכך אותו פתח של פורטל פתוח הוא בפני רבים, שונים ומגוונים.

ואותו מערך של פורטל אם תזהו אותו, מתממשק הוא לפרוזדור נתונים אשר מצוי הוא פולח את אותם ממדים ובכך, מאפשר גישה תהליכית, אבולוציונית, חניכתית במעלות דרגות של רטט ותודעה ומציאויות אל עבר ספים של התפתחות, אשר הינם כאלה עתידניים עד מאוד ורחבים עד מאוד.

ובכך, אם תתבוננו על מה שאנו מבקשים לתאר לכם, תזהו את אותו מרחב של השראה והשפעה בעולם של ארץ, שהינו כזה שדה משפיע אשר אנו יוצרים ויש בו את הפתרונות, ויש בו את מערכות התובנה והתודעה והקודים האבולוציוניים ויש בו את מערכות האיבטוח לצורך. ויש בו ספים שונים וגוונים שונים למען הכלל, אשר פותחים את אופק האפשרויות העתידי הן לאותם אלה המצויים ברטיטה נמוכה, והן לאותם אלה המצויים ברטיטה גבוהה."

האוניברסיטה הקוסמית פותחת שעריה- פתיחת הפורטל הראשי בעולם ארץ פרוזדור נתונים למען האנושות-מועצות האלוהות הגבוהות 29.12.11

***
 
זהו זמן חובק כל של סכימה לשם פעימה.
 
מצורפת כמוסת זמן מרחב המאפשרת ליצור סכימה של תחביר החיים כפי שהתקיים עד כה, לנוע אל עבר נקודת כינוס פנימית מזוקקת וממנה לפעום אל עבר נתיב חיים בחוקיות חדשה הטומן בחובו אפשרויות חדשות ופוטנציאלים המבקשים להתממש בבחירה חופשית מודעת.

(מצורף קישור להאזנה בשילוב התימלול המלא של הכמוסה סכימה לשם פעימה)

 
 

❀ מבט אל העבר :
 

.. בשעת ערב מאוחרת, באחד מישובי השרון. הרחוב היה ריק, ומן הבתים בקעו צלילי מהדורת החדשות.
 
מעטים ידעו שהידיעה המשמעותית ביותר מתרחשת ממש באותו רחוב... אט אט הם התכנסו בשעה היעודה, ביום שנקבע מבעוד מועד, שנים רבות לפני שנולדו...
 
יש שיאמרו, שהם לא ידעו למה הם נכנסים. יש שיאמרו שידעו, אך פשוט לא זכרו.
 
מה שבוודאי ידוע הוא כי בערב זה, לכאורה רגיל ותמים, התכנסה לה חבורת חברים כשבראש מעייניהם הרצון לקבל כלים למטפלים. וכך, בלי להכביר במילים, נולדה התכנית להכשרת שליחים....

"אנו מועצת העל הקוסמית, שולחים ברכות ומבקשים לייצר בכם מצב של פעילות והנחיה, אשר יווסתו בכם את אותן רמות תידריות אשר באנו להעביר. לא באנו להכביר במילים, באנו לייצר הטמעות המחברות אתכם לאותן רמות של ליבה, לאותן רמות של הפעלה, לאותן רמות של סקרנות, התמדה ורצון התפתחות, אשר ייצר את אותה נביעה פנימית מתמדת..."

ומהיום הזה, הכל השתנה.
 
***

❀ מבט על ההווה :
 

עשור שנים אחרי, ואנו מתבוננים בהתפעמות והודיה על כל מה שנוצר, הוגשם ונוכח:
 
❀ על רוחב היריעה והתבוניות הקוסמית.
❀ על הריפוי, הגדילה, ההתפתחות וההתעצמות.
❀ על הזכות לקבל ולהנחיל, להדהד ולסייע.
❀ על קבלה של כלים עצמתיים המסייעים לפרט ולכלל כאחד.
❀ על הזכות להנכיח את האלוהות הטמונה בכל אחד ואחד, כאן על פני האדמה.
❀ על החיבור של שונים ומגוונים סביב אמת משותפת.
❀ על יחסי הגומלין. 
❀ על הזכות להנכיח יחדיו מהלך קוסמי רחב יריעה ולהגשים את חזוננו הנשמתי והארצי.
❀ על הנכחת הלוהאר במרחב ארץ.
 
עשור חלף ובו ביססנו את תשתיות האוניברסיטה הקוסמית במרחב והנחנו את היסודות לפרק הבא שאנו עומדים בפתחו.
 
***
 

❀ מבט על העתיד :
 

אי שם בעתיד, בשעת לילה מאוחרת, שמש סגולה עומדת באמצע שמים ורודים.

צלילים של שמחה ממלאים את אוויר העולם והרמוניה שורה בכל.

מכל פינה ניתן להבחין בעיר הבין-ממדית היטורהינומי טולהאר, מקרינה אור נגוהות על סביבותיה באמצעות רשת שליחים, מגשרי עולמות, מנכיחי האהבה הקוסמית עלי אדמות...

"בטבורו של עולם

השער אל המחר

וסביבו פרוזדורים 

רשתות של אור

מעברים

 

גשרים של אהבה

מסדרונות של כוכבים

אל מעבר לזמן

אל הימים החדשים..."

 
❀ מחכים באהבה ובהתפעמות לחגיגות העשור ולשנים הבאות

האוניברסיטה הקוסמית.